Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Xploid

intrebare

Recommended Posts

Pai poate nu a fost doar la tine pe spot. O spui ca o intamplare reala sau ca o "intrebare informativa"? Nu cred ca ai de unde sa stii cat a stat adminul ala on si prin ce harti a umblat si daca a mai facut razie. O astfel de intrebare am adresat-o si eu prin 2006 si am primit suspend pentru acuzatii nefondate. o_O De la XRaSe parca, mare om.

Link to comment
Share on other sites

cred ca poti demonstra ca un mod a intrat sa faca razie special la tarcul/spotul tau doar prin printuri cu discutii relevante, interlocutorii fiind tu ( sau un membru din party-ul tau) si adminul respectiv ce este pe caracter de joc,then mod :-? ... desi si acelea pot fi interpretate ...

Link to comment
Share on other sites

Pai poate nu a fost doar la tine pe spot. O spui ca o intamplare reala sau ca o "intrebare informativa"? Nu cred ca ai de unde sa stii cat a stat adminul ala on si prin ce harti a umblat si daca a mai facut razie. O astfel de intrebare am adresat-o si eu prin 2006 si am primit suspend pentru acuzatii nefondate. o_O De la XRaSe parca, mare om.

o pun ca o intrebare reala,si culmea e ca acel admin a venit direct la noi la tarc, si daca a vazut ca suntem on a iesit din joc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...