Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Magnnum

Protest impotriva afk tools

Recommended Posts

bai, astia cu afk tools, care va treziti noaptea la glumele lor, nu le mai raspundeti si vor pleca singuri cu coada intre picioare, cu cat va stresati mai mult, cu atat le creste lor satisfactia

PS trupa vesela, prin tarc bk nu mai a`ti venit de 2zile parca :(

Link to comment
Share on other sites

bai, astia cu afk tools, care va treziti noaptea la glumele lor, nu le mai raspundeti si vor pleca singuri cu coada intre picioare, cu cat va stresati mai mult, cu atat le creste lor satisfactia

PS trupa vesela, prin tarc bk nu mai a`ti venit de 2zile parca :(

promit sa nu te sar la noapte vad ca esti suparat ca nu te trezesc

Link to comment
Share on other sites

bai, astia cu afk tools, care va treziti noaptea la glumele lor, nu le mai raspundeti si vor pleca singuri cu coada intre picioare, cu cat va stresati mai mult, cu atat le creste lor satisfactia

PS trupa vesela, prin tarc bk nu mai a`ti venit de 2zile parca :(

promit sa nu te sar la noapte vad ca esti suparat ca nu te trezesc

de frica nici n`am sa bag la noapte dl`ul

Link to comment
Share on other sites

bai, astia cu afk tools, care va treziti noaptea la glumele lor, nu le mai raspundeti si vor pleca singuri cu coada intre picioare, cu cat va stresati mai mult, cu atat le creste lor satisfactia

PS trupa vesela, prin tarc bk nu mai a`ti venit de 2zile parca :(

promit sa nu te sar la noapte vad ca esti suparat ca nu te trezesc

de frica nici n`am sa bag la noapte dl`ul

ai grija ca asta e al draq, daca nu ii raspunzi iti face preluare =))

Link to comment
Share on other sites

bai, astia cu afk tools, care va treziti noaptea la glumele lor, nu le mai raspundeti si vor pleca singuri cu coada intre picioare, cu cat va stresati mai mult, cu atat le creste lor satisfactia

PS trupa vesela, prin tarc bk nu mai a`ti venit de 2zile parca :(

promit sa nu te sar la noapte vad ca esti suparat ca nu te trezesc

de frica nici n`am sa bag la noapte dl`ul

ai grija ca asta e al draq, daca nu ii raspunzi iti face preluare =))

ii dau duel

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Una de la mine, de la Crissie pentru comunitatea Linkmania:

980a2e174833004.jpg

Replica e geniala :lol:

Daca pleci, ia-ma si pe mineeeeeeee

[completare] Afk-ul sa nu-mi suneeeeeee

Link to comment
Share on other sites

Poi nu asa e normal Daca capra mea a murit nu-mi trebuie alta sa moara SI A VECINULUI! Cand o sa intelegeti si voi ca jocu asta e facut FOR FUN nu sa va certati la sange ,sa va ardeti unu pe altu, sa va umflati muschi pe aici care e mai smecher, sa nu fiti perversi. hiene sa INVATATI pur si simplu sa FITI BAIETI ori sa Fiti Corecti atata tot.Macar aici in jocu asta ca e virtual sa fiti Civilizati ca poate va schimbati si in real life..

TOTI SUNTEM RAI,DAR DACA NU PUTEM FI BUNI HAI SA FIM POLITICOSI

Link to comment
Share on other sites

Buna, hai sa ma bag si eu in seama.

Toata acesta tevatura e pentru nimic (mai ziceam daca faceati un protest, ca tarisoara asta n-are vre-un viitor si luminita de la capatul tunelului intarzie sa apara). Hai sa nu ne mai dam cu piatra in piept, nu este player pe Mu linkmania sa nu fi probat acest program (inclusiv anumiti admini), o spun cu toata raspunderea. De ce ne mai ascundem dupa degete?

Totdeauna o sa fie un smecher care sa foloseasca acest program/hack (il numesc hack, fiindca a demonstrat ca guard-ul acestui server e 0).

In fine acesta este o parere pur personala.

Sper ca postul meu nu a deranjat pe prea multi(si daca a facut-o), ma doare fix... undeva. ;)

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest AdrIaN-TM

Tot cu jocu asta va pierdeti timpu :)) vad ca bulion si acuma da disconnect si nui face nimeni nimic =)) ala e un copil virgin pierdut de viata mai are de trait pana la vara cand ajungem la el :)) parerea mea ca in felu cu e srv asta acuma nare rost sa va mai pierdeti timpu

P.S: Acu am observat ca -iTi- a ajuns moderator la MU =)) aici se vede halul jalnic unde a ajuns LinkMania sa pui persoane gen -iTi- care promoveaza hackurile( aducetiva aminte cand a folosit move to pick si na patit nimic ) in fuctia de a modera =)) astia is ca si aia de la guvern promoveaza hotii asta e Romania

asta e marele moderator -iTi- :

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=420613&st=0&p=5947464&hl=ady_sm&fromsearch=1&#entry5947464

10 zile dpa

Link to comment
Share on other sites

Tot cu jocu asta va pierdeti timpu :)) vad ca bulion si acuma da disconnect si nui face nimeni nimic =)) ala e un copil virgin pierdut de viata mai are de trait pana la vara cand ajungem la el :)) parerea mea ca in felu cu e srv asta acuma nare rost sa va mai pierdeti timpu

P.S: Acu am observat ca -iTi- a ajuns moderator la MU =)) aici se vede halul jalnic unde a ajuns LinkMania sa pui persoane gen -iTi- care promoveaza hackurile( aducetiva aminte cand a folosit move to pick si na patit nimic ) in fuctia de a modera =)) astia is ca si aia de la guvern promoveaza hotii asta e Romania

asta e marele moderator -iTi- :

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=420613&st=0&p=5947464&hl=ady_sm&fromsearch=1&#entry5947464

parca pe benerul lui iTi scrie tehnician :whistle:

am inteles ca te-ai lasat de joc .... de invatat cand te apuci ??? :readthis:

Link to comment
Share on other sites

Tot cu jocu asta va pierdeti timpu :)) vad ca bulion si acuma da disconnect si nui face nimeni nimic =)) ala e un copil virgin pierdut de viata mai are de trait pana la vara cand ajungem la el :)) parerea mea ca in felu cu e srv asta acuma nare rost sa va mai pierdeti timpu

P.S: Acu am observat ca -iTi- a ajuns moderator la MU =)) aici se vede halul jalnic unde a ajuns LinkMania sa pui persoane gen -iTi- care promoveaza hackurile( aducetiva aminte cand a folosit move to pick si na patit nimic ) in fuctia de a modera =)) astia is ca si aia de la guvern promoveaza hotii asta e Romania

asta e marele moderator -iTi- :

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=420613&st=0&p=5947464&hl=ady_sm&fromsearch=1&#entry5947464

Prespun ca acum "scrie" invidia din glanda ta, ce te doare pe tine cine ce a ajuns?

Felicitari lui si celor ce au fost numiti si ridicati in rang pe acesta sectiune. Dupa cum stiu eu conducerea acestui forum, numai persoane care prezinta calitati pot ajunge moderator.tehnician, etc.. Ce ne doare pe noi de capra vecninului? Hai sa ne uitam la capra noastra ca poate nu e asa breaza precum credem. Hai sa fim noi un exemplu` de urmat si apoi sa dam exemple si sa scoatem ochii. Ciaules baules.

Link to comment
Share on other sites

Am inceput un protest impotriva afk tools care vrea sa mi sa alature sa lase nickul aici

Protestul consta in scrierea pe alb a cuvantului afk? a,f,k? prin arena kalime peste tot sa vedem daca dupa vreo 10 zile nedormite cine il mai foloste

CE vrajeala pe tine prostesti aici lumea sa faca proteste anti afk tools sa il poti folosi tu mai mult ca ai lag =)))

lalalalala.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Iubaretul2

ce nu`mi place de unii..anti afk,proteste..dar,cand colo si el foloseste la greu BangHead.gif..Gecson e adevarat ? recunoaste..ca vad ca si tu esti protestatarcrazyqj4.gif

Gecson are si el numai ca schimba textul odata la cateva zile...ca sa vezi cat de prost e magnum...el protesteaza..si colegii lui folosesc afk tools.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...