Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zaicooo

Suspend Pick-zen

Recommended Posts

Pe ce baza se da suspend pentru pick-zen? De unde stie cel care posteaza ca x nu apasa space pentru a aduna zenul de pe jos, ci clickerul elite?

Cand dai spance iti aduna si alte iteme ( bok of heaven,heart of love , arme,armuri,etc)

Elite iti aduna numai zen-ul.

Link to comment
Share on other sites

Pe ce baza se da suspend pentru pick-zen? De unde stie cel care posteaza ca x nu apasa space pentru a aduna zenul de pe jos, ci clickerul elite?

Foarte simplu !

Atunci cand vrei sa postezi pe cineva pentru pick-zen ii faci video , in acel video trebuie sa tipi dupa el daca "x" este afk , daca el nu raspunde la intrebarile tale si zenu se aduna deduci si tu ca e Pick-zen ...

In plus , daca ai inventory full si apesi space , nu iti ia zenu , ci primu item picat pe jos si care nu a disparut inca , acel item poate fi in functie de spotu pe care esti !

Nu poti da SS cuiva pentru pick-zen daca acesta nu este intrebat daca este afk ... intradevar se poate concluziona ca ia cu space (Fara a fi intrebat) ... Sunt foarte multe SS date pe tema asta , de ce nu te uiti la cererile pentru ss pick-zen si ai sa vezi cum se procedeaza ! In plus ai fi mai lamurit daca ai citii regulamentu !

O zi/seara minunata in continuare !

Link to comment
Share on other sites

da, dar daca ai inventarul full si dai space aduna doar zen... nu?:P

Da,insa u dai mereu space si nu ai timp sa raspunzi la o intrebare de afk?

Prin space chiar daca ai inventarul full el tot va incerca sa adune si armele,armurile s.a.md , deci zen-ul il va aduna mai greu si mult mai putin decat aduna elite.

Acum am vazut,cititi si post-ul lui LaDorna si o sa intelege-ti.

Link to comment
Share on other sites

' date='09 February 2012 - 20:17' timestamp='1328811477' post='6213389']

da, dar daca ai inventarul full si dai space aduna doar zen... nu?:P

Da,insa u dai mereu space si nu ai timp sa raspunzi la o intrebare de afk?

Prin space chiar daca ai inventarul full el tot va incerca sa adune si armele,armurile s.a.md , deci zen-ul il va aduna mai greu si mult mai putin decat aduna elite.

trebuie sa recunosc, ca nu am incercat nici macar o data...varianta mea de a face zen e pg & joc+jog :P

Link to comment
Share on other sites

' date='09 February 2012 - 20:17' timestamp='1328811477' post='6213389']

da, dar daca ai inventarul full si dai space aduna doar zen... nu?:P

Da,insa u dai mereu space si nu ai timp sa raspunzi la o intrebare de afk?

Prin space chiar daca ai inventarul full el tot va incerca sa adune si armele,armurile s.a.md , deci zen-ul il va aduna mai greu si mult mai putin decat aduna elite.

trebuie sa recunosc, ca nu am incercat nici macar o data...varianta mea de a face zen e pg & joc+jog :P

varianta mea este invazia :) , alerg dupa bok-uri +5

1 bok +5 = 1,5 miliard zen , deci cred ca este mai ok sa alergam la o invazie decat sa ne riscam caracterul.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...