Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LifePower

Intrebare

Recommended Posts

Salut,aseara mi-am facut un cont pe Linkmania si nu puteam sa joc fiindca in e-mailul trimis spunea ca trebuie sa fie activat de catre administrator,am asteptat pana astazi si tot nu pot intra pe joc,inca nu mi la activat? Cand incerc sa schimb parola spune ca numele nu este in baza de date,dar in e-mail spune ca il am,deci nu stiu ce sa fac,sa astept sau sa creez alt cont? Astept raspuns. Numele este Draghici .

Link to comment
Share on other sites

Buna, Trebuie un total de 3 mailuri sa primesti. Tu cate ai...2 sau 3? Daca raspunsul este 2, trebuie sa astepti primirea celui de al 3-lea mail, cel final...dupa care vei putea incepe sa te joci. Putintica rabdare, pana si cei care aproba conturile sunt oameni si au si ei probleme personale nu pot sta 24/24 7/7 in fata pc-ului sa dea accept/deny. Spor.

Link to comment
Share on other sites

Toate cererile voastre sunt procesate in functie de timpul nostru liber. Cred ca e de inteles ca acum in primele zile sunt foarte multe cereri pt conturi noi ceea ce necesita ceva mai mult timp pentru procesare.

Daca nu primesti azi confirmare (asta in caz ca nu ai primit-o deja) lasa-mi un PM cu numele contului)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...