Jump to content
Ezekiel

Olimpiada medicilor

Recommended Posts

Clasamentul in urma probei desfasurate in aceasta seara:

Concurent | Probele la care a participat | Locurile obtinute | Punctaj total

1.DestinY | Maraton;Alergare viteza traseu;Lupte libere;Ciclism | 2;1;1;3 | 9 pct.

2.HydraVision | Maraton;Lupte libere;Ciclism | 1;3;1 | 7 pct.

3..Aidan | Lupte libere;Ciclism | 2;2 | 4 pct.

4._QuaTro_ | Maraton;Alergare viteza traseu;Lupte libere;Ciclism | 3;3;5;4 | 2 pct.

5.frezatu | Alergare viteza traseu;Lupte libere;Ciclism | 2;4;5 | 2 pct.

6.Sidey | - | - | -1 pct.

Nu uitati, maine seara la ora 20:00 va fi organizata proba "Inot" si rog prezenta in numar cat mai mare!

Link to comment
Share on other sites

Clasamentul in urma probei desfasurate in aceasta seara:

Concurent | Probele la care a participat | Locurile obtinute | Punctaj total

1.DestinY | Maraton;Alergare viteza traseu;Lupte libere;Ciclism;Inot | 2;1;1;3;1 | 12 pct.

2.HydraVision | Maraton;Lupte libere;Ciclism;Inot | 1;3;1;3 | 8 pct.

3..Aidan | Lupte libere;Ciclism;Inot | 2;2;3 | 5 pct.

4._QuaTro_ | Maraton;Alergare viteza traseu;Lupte libere;Ciclism;Inot | 3;3;5;2 | 4 pct.

5.frezatu | Alergare viteza traseu;Lupte libere;Ciclism;Inot | 2;4;5;5 | 2 pct.

Nu uitati, maine seara la ora 20:00 va fi organizata proba "Triatlon" si rog prezenta in numar cat mai mare, fiind si ultima proba a acestei editii!

Link to comment
Share on other sites

Pentru a creste putin suspansul si datorita dificultatii acestei probe, va fi impartita in 3 etape.Adica, asa cum proba "Triatlon" consta in inot,ciclism si alergare, la finalul fiecarui traseu (fiind 3 trasee), primi 3 vor fi notati cu un punctaj de la 1 la 3, ca in final, cel care reusit sa termine toate cele 3 trasee pe pozitia intai, va aduna 9 puncte, in caz contrat, mai putin (6, respectiv 3).Aceasta proba se va desfasura constant, fara ca concurenti sa se opreasca la finalul fiecarui traseu.

Nu utiati, ultima etapa a acestei editii, adica proba "Triatlon" va avea loc in aceasta seara de la ora 19:00!

Acesta este traseul probei "Triatlon"

Legenda:

Traseul 1 - Ciclism

Traseul 2 - Inot

Traseul 3(Galben) - Alergare

Link to comment
Share on other sites

Asta a fost, oficial, prima editie este incheiata!

Clasamentul final :

Concurent | Probele la care a participat | Locurile obtinute | Punctaj total

1.DestinY | Maraton;Alergare viteza traseu;Lupte libere;Ciclism;Inot;Triatlon | 2;1;1;3;1;1 | 21 pct.

2._QuaTro_ | Maraton;Alergare viteza traseu;Lupte libere;Ciclism;Inot;Triatlon | 3;3;5;2;2 | 10 pct.

3.HydraVision | Maraton;Lupte libere;Ciclism;Inot | 1;3;1;3 | 8 pct.

4..Aidan | Lupte libere;Ciclism;Inot | 2;2;3 | 5 pct.

5.frezatu | Alergare viteza traseu;Lupte libere;Ciclism;Inot | 2;4;5;5 | 2 pct.

Felicitari tuturor concurentiilor, in special celor care ocupa podiumul !

Link to comment
Share on other sites

-Runda a doua-

Impreuna cu Dessire am hotarat sa organizam si a doua runda din Olimpiada medicilor.

Aceasta va consta in urmatoarele probe:

-Maraton - Traseul probei va fi intre spitalul Los Santos si Gun Shop Los Santos.

-Lupte libere - Fiecare concurent va participa cu fightstyle-ul pe care-l detine.Proba va avea loc in spitalul din Los Santos.

-Dice - Fiecare concurent va fi nevoit sa cumpere dice(zaruri) din banii lui pentru a putea participa. Proba va avea loc in spitalul din Los Santos. Aceasta proba este mai mult 4Fun.

-Pescuit - Eh, aceasta proba este mai speciala si din acest motiv am postat-o ultima. La aceasta proba va trebui sa prindeti cel mai mare peste, pentru a primi punctele. Desigur si aici vor fi premiate si locurile 2 si 3.

Prima proba se va desfasura dupa sedinta de saptamana aceasta, urmand ca si celelalte probe sa se desfasoare tot dupa sedintele factiunii.

La fiecare proba vor exista cate trei castigatori, iar acestia vor primi un numar de puncte (Locul 1 -> 3 puncte, locul 2 -> 2 puncte, locul 3 -> 1 punct).

Primi trei care la sfarsitul tuturor probelor vor acumula cel mai mare numar de puncte, vor primi o suma de bani. (Locul 1 -> 300.000$, locul 2 -> 200.000$, locul 3 -> 100.000$).

Model de inscriere:

Nick:

Rank:

Acestea fiind spuse, declar deschisa a doua runda din Olimpiada medicilor! :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 12 Martie, ora: 21:00 se va tine prima proba (Maraton) a Olimpiadei medicilor. Am sa va rog sa lasati un Reply sau sa-mi dati un PM in cazul in care nu puteti ajunge la Olimpiada. In caz contrar, veti primi - 1 punct.

Va puteti inscrie la Olimpiada pana astazi la ora 20:30. Daca nu va veti inscrie pana la ora 20:30, nu veti mai avea dreptul sa participati la Olimpiada.

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 12 Martie, ora: 21:00 se va tine prima proba (Maraton) a Olimpiadei medicilor. Am sa va rog sa lasati un Reply sau sa-mi dati un PM in cazul in care nu puteti ajunge la Olimpiada. In caz contrar, veti primi - 1 punct.

Va puteti inscrie la Olimpiada pana astazi la ora 20:30. Daca nu va veti inscrie pana la ora 20:30, nu veti mai avea dreptul sa participati la Olimpiada.

Scuze,nu pot participa..la 9 deja ma bag la somn..maine am scoala si ma trezesc foarte devreme...Imi pare rau.Distractie placuta!:)

Link to comment
Share on other sites

Prima runda a avut loc! Au fost prezenti: Jose_Castillo, Alex_Cristea si frezatu.

Clasament dupa prima proba:

Locul 1: Alex_Cristea (3 puncte) :hello:

Locul 2: frezatu (2 puncte) :hello:

Locul 3: Jose_Castillo (1 punct) :hello:

Locul 4: Destiny (0 puncte)

Locul 5: harvet02 (0 puncte)

Tin sa va anunt ca batalia se va da doar intre Alex_Cristea, frezatu, Jose_Castillo, Destiny si harvet02, deoarece doar ei s-au inscris la timp.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 14 Martie, ora: 20:00 se va tine a doua proba (Lupte libere) a Olimpiadei medicilor. Am sa va rog sa lasati un Reply sau sa-mi dati un PM in cazul in care nu puteti ajunge la Olimpiada. In caz contrar, veti primi - 1 punct.

Clasament dupa prima proba:

Locul 1: Alex_Cristea (3 puncte) :hello:

Locul 2: frezatu (2 puncte) :hello:

Locul 3: Jose_Castillo (1 punct) :hello:

Locul 4: Destiny (0 puncte)

Locul 5: harvet02 (0 puncte)

Link to comment
Share on other sites

A doua runda a avut loc! Au fost prezenti: Alex_Cristea si harvet04.

Cateva poze de la proba de astazi: 1 2 3 4

Clasament dupa a doua proba:

Locul 1: Alex_Cristea (6 puncte) :hello:

Locul 2: harvet02 (2 puncte) :hello:

Locul 3: frezatu (2 puncte) :hello:

Locul 4: Destiny (0 puncte) :hello:

Tin sa va anunt ca batalia se va da doar intre Alex_Cristea, frezatu, Destiny si harvet02, deoarece doar ei s-au inscris la timp.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 16 Martie, ora: 20:00 se va tine a treia proba (Dice) a Olimpiadei medicilor. Am sa va rog sa lasati un Reply sau sa-mi dati un PM in cazul in care nu puteti ajunge la Olimpiada. In caz contrar, veti primi - 1 punct.

Clasament dupa a doua proba:

Locul 1: Alex_Cristea (6 puncte) :hello:

Locul 2: harvet02 (2 puncte) :hello:

Locul 3: frezatu (2 puncte) :hello:

Locul 4: Destiny (0 puncte) :hello:

Tin sa va anunt ca batalia se va da doar intre Alex_Cristea, frezatu, Destiny si harvet02, deoarece doar ei s-au inscris la timp.

Link to comment
Share on other sites

A treia runda a avut loc! Au fost prezenti: Alex_Cristea si frezatu.

Clasament dupa a treia proba:

Locul 1: Alex_Cristea (9 puncte) :hello:

Locul 2: frezatu (4 puncte) :hello:

Locul 3: harvet02 (1 punct) :hello: Ai primit -1 punct, deoarece nu ti-ai anuntat absenta.

Locul 4: Destiny (0 puncte) :hello:

Tin sa va anunt ca batalia se va da doar intre Alex_Cristea, frezatu, Destiny si harvet02, deoarece doar ei s-au inscris la timp.

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 19 Martie, ora: 20:00 a inceput a patra runda (Pescuit) a Olimpiadei medicilor. Pana in data de 21 Martie, ora 20:00 aveti voie sa postati pentru aceasta proba. Aceasta proba este mai speciala si consta in:

-Prinderea celui mai mare peste

-Prinderea unui Dolphin

-Prinderea unui Dolphin de 36kg

Va puteti inscrie la una/doua/toate trei categoriile. La prima catergorie, va fi un singur castigator care va primi 2 puncte. Daca vor exista cazuri de egalitate, castigatorul va fi primul care posteaza. La a doua primul participant va primi 2 puncte, iar restul prticipantilor vor primi un punct. La a treia categorie oricine prinde un Dolphin de 36kg va primi 2 puncte + 100.000$.

Daca nu ati inteles ideea, va mai explic odata. Vreti sa castigati 3 puncte la prima categorie? Trebuie sa postati o poza in care ati prins orice peste, dar acesta sa fie cat mai "mare". Vreti sa catigati 2 puncte la celelalte probe? Trebuie sa postati o poza in care ati prins un Dolphin sau un Dolphin de 36kg.

P.S: Pentru nelamuriri, dati-mi un PM si va voi explica ce nu ati inteles.

P.S2: In data de 21 Martie la ora 20:15 minute voi anunta castigatorul Olimpiadei Medicilor, cat si ceilalti ocupanti ai podiumului.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...