Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bobby

BC/DS

Recommended Posts

Propun (dc este posibil) sa se bage invitati BC si DS la shop,sa coasta zeci de mii de zen dar sa fie de toate nivelurile.

Eu personal nu am fost db-ul asta inca in DS,in BC merg numai in BC1/2 pt ca gasesc greu iteme pt invitati.

Link to comment
Share on other sites

nu se gasesc greu deloc, pica foarte repede pe spot

pica repede,doar ca lenea e mare :)

Si voi sunteti aia care mergeti la BC/DS? ca eu le vad mereu goale.

Da posibil ca cad destul de repede,dar stai sa cada(chiar dc cade ,nu iese din primul invitatia) si intre timp faci lev pt bc-ul urmator.

app:daca ati gasit un bc/ds populat puneti un print sa vedem si noi

Link to comment
Share on other sites

In BC/DS nu stiu cate lume mai merge atata timp cat exista CS ;),in BC/DS mergea lumea pe 97d cand cadeau iteme "rare"

nu are treaba bc/ds cu cs-ul adrian.pe 97d chiar faceai xp in bc/ds,aici mi se par degeaba sincer.eu mergeam pe 97d bc pt xp sincer,rare erau doar bc1/2 max dar erau full toate bc-urile.sincer cred ca daca s-ar mari xp s-ar repopula si acestea doua

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

In BC/DS nu stiu cate lume mai merge atata timp cat exista CS ;),in BC/DS mergea lumea pe 97d cand cadeau iteme "rare"

nu are treaba bc/ds cu cs-ul adrian.pe 97d chiar faceai xp in bc/ds,aici mi se par degeaba sincer.eu mergeam pe 97d bc pt xp sincer,rare erau doar bc1/2 max dar erau full toate bc-urile.sincer cred ca daca s-ar mari xp s-ar repopula si acestea doua

:tiphat:

+1

marirea exp-ului ar duce la repopularea acestor event-uri. daca lumea nu e convinsa de acest lucru se poate testa o saptamana cu exp mai mare (poate chiar dublu) in bc /ds.

Link to comment
Share on other sites

BC-uri se mai fac, chiar si de lvl mare. In schimb, DS-ul e cam degeaba.

BC1: gasesti lore bar

BC2: devias 3,4; dungeon1

BC3: lt3, dungeon3

BC4: lt7, atlans1

BC5: atlans3

BC6: tarkan1

BC7: peste aproape tot

Multumim pt informati,dar ai postat in loc gresit,aici suntem la sugestii

Informatiile tale posteazale la informati

Link to comment
Share on other sites

Guest taranuldelatara

inainte , pe db1 /2 in bc era bataie. luai jwl si poate si cate o `rara`. acum exp nu mai e deloc ok dupa 120 , jwl mai rar , rare yok! ds a fost degeaba tot timpul. ar fi misto niste mobi super puternici in ds. sa se intre doar cu pt.

Link to comment
Share on other sites

inainte , pe db1 /2 in bc era bataie. luai jwl si poate si cate o `rara`. acum exp nu mai e deloc ok dupa 120 , jwl mai rar , rare yok! ds a fost degeaba tot timpul. ar fi misto niste mobi super puternici in ds. sa se intre doar cu pt.

+1, nu neaparat cu pt,poate la orele 4:00 nu gasesti playeri ptr party, dar sa fie exp mai mare, da!

pacat ca se pierd aceste 2 event`uri, care au fost atat de populate candva!

Este mai populat spot`ul din Lorencia scheleti decat bc/ds!

Link to comment
Share on other sites

In BC merge sa faci un pic de Exp. dar pana la lvl ~290 in DS nu se merita (nu cred ca face nimeni DS)

PRO

Asta este ideea sugestiiei mele,sa populam bc-ul si ds-ul.Daca cnv nu are spot, face exp prin bc/ds si mai si apuca invaziile.

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...