Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

Intrebare

Recommended Posts

Sa ziceam ca sunt postat azi la ora 20:00 la ora 20:20 .plangerea este rezolvata de admin ...

Sunt postat pentru pk pe spot .. eu nefiind acasa la aceea ora nu pot sa pun preluarea...si nu stiu ca sunt postat pentru asa ceva.. ajung acasa la ora 20:30 ma trezesc cu ss.. Intru pe forum vad de ce am luat ss si fac reevaluare si pun pozele cu preluarea .. reevaluarea este rezovlata a 2 a zi.deci stau o zi cu ss aiurea.

Cui ii se pare corect ?

De aceea mi se pare normal ca o plangere sa nu poate fi solutionata doar dupa un anumit interval de timp .

Link to comment
Share on other sites

Sa ziceam ca sunt postat azi la ora 20:00 la ora 20:20 .plangerea este rezolvata de admin ...

Sunt postat pentru pk pe spot .. eu nefiind acasa la aceea ora nu pot sa pun preluarea...si nu stiu ca sunt postat pentru asa ceva.. ajung acasa la ora 20:30 ma trezesc cu ss.. Intru pe forum vad de ce am luat ss si fac reevaluare si pun pozele cu preluarea .. reevaluarea este rezovlata a 2 a zi.deci stau o zi cu ss aiurea.

Cui ii se pare corect ?

De aceea mi se pare normal ca o plangere sa nu poate fi solutionata doar dupa un anumit interval de timp .

+1

P..S. Pana acum 1 saptamana stateau plangerile nerezolvate cu saptamanile, acuma in 30 de minute se rezolva

Link to comment
Share on other sites

Sa ziceam ca sunt postat azi la ora 20:00 la ora 20:20 .plangerea este rezolvata de admin ...

Sunt postat pentru pk pe spot .. eu nefiind acasa la aceea ora nu pot sa pun preluarea...si nu stiu ca sunt postat pentru asa ceva.. ajung acasa la ora 20:30 ma trezesc cu ss.. Intru pe forum vad de ce am luat ss si fac reevaluare si pun pozele cu preluarea .. reevaluarea este rezovlata a 2 a zi.deci stau o zi cu ss aiurea.

Cui ii se pare corect ?

De aceea mi se pare normal ca o plangere sa nu poate fi solutionata doar dupa un anumit interval de timp .

Nu este aceasi mancare de peste si tu sti asta!

O plangere banala pentru "pk pe spot" de ex, nu o rezolvi ca pe una pentru "auto pick up"!

Chiar daca erai on erai obligat sa raspunzi! (Daca erai filmat sunt sigur ca nu mai aveai nimic de spus pentru ca se vedea viteza de reactie).

Nu esti singurul!

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nu exista un timp minim de rezolvare a unei plangeri.

Eu de exemplu cand vad ca e posibil ca partile sa se inteleaga sau plangerea nu e clara sau e posibil sa mai fie si alte printuri nu rezolv imediat o plangere.

Si nu sunt singurul care face asta.

De ce iti vin idei pentru discutii doar cand iei un suspend? Suspedul tau e corect, chiar daca fost rezolvat rapid.

In alte cazuri cand ne ia mai mult timp sa verificam loguri si alte asemenea ne criticati ca ne ia prea mult timp.

Cum e mai bine? :)

Link to comment
Share on other sites

ai cuvantul meu de onoare ca nu sunt suparat ca am luat ss..deoarce acel caracter nu il foloseam.

Aceasta discutie am tot incerat sa o am cu voi insa nimeni nu a inteles ia fiti atenti aici : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=432593 rezolvata in 1 ora si 40 de minute

daca eu am plecat de pe spot dupa ce i-am facut preluarea si tipu are poza cu spotu gol ??? Intrebarea este : statea omu cu ss aiurea degeaba cateva ore/zile?

Aici de ex dak isi cerea omu scuze pentru niste chesti retrageam ca deaia am si zis mai jos la plangere ceva.. ( asta e pentru ce ai zis tu "Eu de exemplu cand vad ca e posibil ca partile sa se inteleaga sau plangerea " )

Si ody te poti uita la sugesti ca am si sugerat asta. rezolva plangerea dupa un x timp. toata lumea a fost de acrod.. si degeaba.. nu sa luat nici o solutie.. vobresc de db trecut

Te rog nu cumpara astfel de plangeri cu cele care le tineti o luna de zile... pai e o dif de la cer la pamant.. Pai nu cred ca face cineva gura dak plangerea nu e rezolvaa in 2 3 4 zile.. insa daca ti o plangere 2 sapt si dupa 2 sapt dai un raspuns " o so rezolvam " pai ...

REPET si am zis s in reevaluare f bine pt ss chiar aveam pick up .. e vorba de timpu rezolvari plangeri daca eu aveam poza ca eram on atunci si pur si simplu faceam caterinca de ala.. ca e joc.. te distrezi... stateam cu ss aiurea nu?

.... complet aberant.. Propun sa se faca un Topic cu poll.. cine e de acord si cine nu.. cred ca playeri ar trb sa aibe un cuvant important pentru server..

Link to comment
Share on other sites

Nu o zici ca o reevaluare, ok.

Plangerile unde esxista sanse sa se inteleaga nu se rezolva instant.

Se rezolva repede plangerile legate de: afk tarc bk, injurii, hack/d/c si macro/bot.

Tu aveai macro bot, nu exista nici cea mai mica sansa sa se schimbe situatia, nu se poate retrage o astfel de plangere.

Si cel mai IMPORTANT, aveti 7 zile sa postati pe forum, toate intelegerile din lume se pot face in acest timp. O plangere odata ce a fost postata pe forum inseamna ca se vrea suspend nu? Nu formulezi o plangere ca dupa aceea sa te intelegi cu acea persoana.

Prin urmare aveti 7 zile sa va intelegeti => suspendul poate fi activat si in minutul 1.

Link to comment
Share on other sites

Nu am facut acest topic pt ss meu.. vb in general. Chiar trebuie sa repet asta la fiecare replay

ca si cu faza cu contul aluia de pe forum ca eu nu am acces la loguri si tot stiu mai bn iti place sa te contrazici fara sa dai un raspuns..

Eu cand am facut acest topic se vede clar ca e o intrebare si sa fiu al drak daca vad raspuns. .. pe tine ca admin nu te deranjeaza normal ca a stat sracu omu cu ss o zi aiurea..dar poate pe player da..si poate acesta e gm . si pierde cs sau ally ..

Din acesta cauza sau sugerat ca plangerile sa fie rezolvate dupa un anumit timp..

Tie tie usor.. intri vezi plangere.. zici 5 zile pt pk dak ai poze cu prelaure faci reevaluare :))) ca na.. ce te intereseaza pe tine.. mie ca player nu mi se pare corect.sa stau cu ss aiurea pana verifica unu reevaluarea mea si cred ca la mai multi dintre noi.. majoritatea..

Link to comment
Share on other sites

Ce treaba au cele 7 zile cu timpul in care rezolva adminu ?

Exemplu :

Daca in acesta plangere http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=432593 eu dupa preluare am parasit acel spot.. si tipu a facut poze cu spot gol... deci pozele mele cu ks numai sunt valabile.....

Tu ii dai lui ss in 30 de minute. cand ma rog afla ala ca e postat + mai poate el sa puna pozele fara sa stea in ss..? el poate face reevaluare azi si tu o rezolvi maine seara... sta cu ss aiurea..!! Mie unul nu mi se pare corect.

Chiar nu am timpul necesar acuma sa caut plangeri cand moderatori zic in felu urmator : " daca ai poze cu preluarea te rog o astept a reevaluari sau pe pm " ABERANT .Aia inseamna ca te grabesti sa ii dai ss pentru x motiv. asa daca era un x timp de la initierea topicului aveau timp respectivi si pentru a pune poze si pentru a lamuri totul.

.

intelege cineva ce vreau sa zic sau..?

Link to comment
Share on other sites

Asta e topic pentru "sugestii", si cum nu se aproba nici o sugestie.... :whistle:

a mai fost sugerat odata toata luma a fost de acord dar degeaba

Acest topic are o intrebare la care ii vreau raspunsul de la u moderator

Link to comment
Share on other sites

Plangerile unde exista sanse sa se inteleaga nu se rezolva instant.

Se rezolva repede plangerile legate de: afk tarc bk, injurii, hack/d/c si macro/bot.

Tu aveai macro bot, nu exista nici cea mai mica sansa sa se schimbe situatia, nu se poate retrage o astfel de plangere.

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...