Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Februarie 2012

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : Alesandro

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : El merita aceasta functie , este un player foarte activ si super de treaba , Mi se pare cel mai capabil dintre cei de mai sus, este un player, capabil, super de treaba si foarte activ. A facut treaba in toate factiunile in care a fost si cred ca se va descurca si cu aceasta functie

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ShaKaLoo

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : il votez pe alyyn7 deoarece este capabil de aceasta functie si chiar am observat ca este un player activ si ajuta foarte mult lumea (playeri) :>

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : CioCio

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : An00by

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : An00by este omul cel mai ideal si competent dintre toti.Este vechi in cominitate,a avut si admin si ajuta mereu playerii cu level mic !! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Carzay_Teo

Factiunea din care faceti parte :TheMafia

Level (minim lvl 3) :3

Primarul pe care il votati :Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : consider ca este un jucator capabil sa ocupe aceasta functie deoarece este un jucator vechi si se implica in diverse activitati

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mike.

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator mai vechi pe care l-am mai intalnit pe server si cu care am mai jucat lasandu-mi o parere buna.Cred ca este cel mai competent dintre cei 4, chiar daca multi ar zice ca An00by este.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

Nick-ul: Skynnnet

Factiunea din care faceti parte: SFR

Level: 22

Primarul pe care il votati: Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de multa vreme,am fost colegi si stiu ca ar fi capabil pentru a fi primar .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: Madalyn

Factiunea din care faceti parte: F.B.I

Level: 20

Primarul pe care il votati: Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi si pare capabil pentru aceasta functie , il cunosc de muuulta vreme .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul : Smiley

Factiunea din care faceti parte : Police Department

Level : 24

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati : Este capabil, activ si glumet. Imi pun baza in el, sunt sigur ca o sa faca o treaba buna daca o sa ajunga primar. Succes !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Nick`ul : Teddy.

Factiunea din care faceti parte : F.B.I.

Level : 18.

Primarul pe care il votati : An00by.

Motivul pentru care il votati : Consider ca este un Player vechi si responsabil, care ar face fata fara probleme unei astfel de functii. :)

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :PreMiuM

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 29

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Am vazut ca e un player cu capul pe umeri parerea mea este ca s-ar descurca destul de bine daca ar primi aceasta functie e destul de activ , are destula vechime in comunitate si pana acum a facut treaba buna prin celelalte factiuni .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bogdan

Factiunea din care faceti parte : LF

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Are experienta si poate ca cel mai important , este un player glumet. Este vechi , nu are abateri , a fost si admin ... zic eu .. este omul potrivit. Succes ! Sper sa iesi primar !

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Granea27

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : A dovedit in nenumarate randuri ca merita o functie , este capabil si cu capul pe umeri.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Ingerul_Decazut

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 27

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Mi se pare cel mai capabil pentru aceasta functie.De la un timp am vazut ca se implica si te ajuta daca este nevoie.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: Jones

Factiunea din care faceti parte: Triadele

Level: 26

Primarul pe care il votati: An00by

Motivul pentru care il votati: Din aceasta lista doar pe el il vad capabil pentru o functie,sunt mai multe motive care il fac sa merite,experienta,vechimea,activitatea,responsabilitatea si multe altele,succes!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bulls3ye

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 30

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : A fost coleg cu mine in The Mafia , si chiar mai mult cand am intrat prima oara in The Mafia , mi-a fost ca un lider si se purta frumos , motiv pentru care e timpul sa-l rasplatesc si imi este foarte bun prieten . Are vechime pe server , este o persoana serioasa si consider ca este capabil pentru aceasta funcitie,a dovedit-o in nenumarate randuri. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bay3TaSuL

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Cu el vom fi la intaltime ;) si este un om intelegator stie sa se comporte sper sa fie ales primar.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Orange

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Raknet

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de ceva timp. Am fost o vreme colegi in aceeasi factiune. Este activ si il consider capabil sa detina functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : found_cluj

Factiunea din care faceti parte : SFR

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este cel mai capabil dintre cei de mai sus,glumet, activ si de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : wOrSeN

Factiunea din care faceti parte : ARMATA

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Are experienta si tine la gluma . E cu capu pe umuri.Stie ce vrea de la viitor si ajuta oameni cum poate.Tinand cont ca a fost si admin , are tot viitorul in fata si e de gasca .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: paul14

Factiunea din care faceti parte: Ng

Level: 7

Primarul pe care il votati: An00by

Motivul pentru care il votati: Am fost coleg cu el in Smurd si este un tip Ok.eu cred ca ar merita sa ne fie primar. Haideee!! An00by

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Nick-ul (in joc) : peRRy

Factiunea din care faceti parte : Mafia

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este vechi , de treaba , cu experienta

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :frezatu

Factiunea din care faceti parte : medic

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este un player bun si merita sa fie primar ,cand ii ceri ajutorul te ajuta nu da inapoi niciodata...haide an00by

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Konica

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player vechi, activ si serios. Ii place sa se implice, cred ca o sa faca o treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MrDexter

Factiunea din care faceti parte : Agentia Hitman

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player destul de vechi in comunitate, si-a facut treaba in orice factiune a fost. Daca ii ceri ajutorul te ajuta, e cu capul pe umeri si are simtul umorului. Cred ca va face o treaba buna ca primar :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: Darius14

Factiunea din care faceti parte: Grove

Level: 28

Primarul pe care il votati: Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi in comunitate si cred ca se va descurca bine. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...