Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Jardel

Sugestie

Recommended Posts

Nu stiu daca a mai fost pana acuma acesta sugestie......scz -le mele daca a mai fost :D

Sa nu se reseteze automat caracterul . adica ori sa se reseteze dupa pagina ori dupa o comanda de gen . : /reset

De ce asa ?

Pentru ca eu poate doresc sa rama la lvl 400 din mai multemotive...

-sunt full si vreau sa raman la lvl 400 pentru un sd mai bun /

-sunt gm si la lvl 400 pot sa recrutez 40 .. si vreau sa ramane asa blocat.

-etc

Daca ar merge sa se faca o comanda ar fi si mai bine deoarce nu am mai fi nevoiti sa iesim din joc........

fara incidente sa iti iasa din joc la lvl 400 si tu sa ai store plin sau sa faci 400 din greseala .. si etc.. :D

eu zic ca e mai ok :P :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

PRO

Asta noapte aveam lvl 400 si ma roaga unul din guild sa mai tin spotul 30min sa faca si el lvl 400 . A cazutt netul si ce aveam in store (Jwl, Imp, invitatii K6-K7) PA-PA.

eu pe db-ul trecut aveam set bd+13 in store...si p@-p@ :(

Link to comment
Share on other sites

Multe servere au resetul pe site...eu cred ca se poate face asta si aici.....2-3 minute cat ar trebui sa astepti este echivalentul sau chiar mai putin sa intri pe site si sa iti dai resetul......dar comoditatea si lenea e Mare cucoane fratica ....suntem in Romania...tara lenesilor, hotilor, sarlatanilor, si ce mai vreti voi dar nu de bine...orice sarlatanie numai sa ne fie noua bine!!

Treziti-va....Nimic in tara asta n-o sa mearga bine { pestele de la cap se impute ( e valabil oricunde si oricand) si e valabil si aici }

nu dau nume....dar o anumita guilda stia mereu la ce ora se deschidea serverul cand se inchidea...si oare ce spoturi avea guilda respectiva cand intrau ceilalti? .........................Corect

Cele mai bune spoturi ( K6 ultimu si penultimu K7 ultimu si penultimu ) si tarkuri si multe alte magarii de 2 lei ...

Suntem in Romania ..tara tuturor ..dar tuturor posibilitatilor !!!!!!!!

Sunt curios daca se accepta propunerea mea pentru pk pe spot!!! http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=434488

Traim cu Criminali?

Cautam alt server de Mu?

Sau se schimba ceva pt cei cu 1000 de conturi??!

Asteptam....................................................... :error: :error: :error: :error:

Criminalii ..................pe scaunu electric

Atat am de zis!!! de nu se rezolva nimic din ce zic? nu cred ca mai are rost sa stau sa joc pe acest server in care xp-ul este cum este..si ne ia un cifaron de timp sa dam si noi un rr ......mai stau sa postez pe ala ca a dat PK pe spot ( si il doare-n cot de caracterul respectiv) hai sa fim seriosi ma.....ce draq?!??!?!?

Vreti multi jucatori pe server?!?!!? nu cred ca o sa aveti cu sistemul pe care il aveti in sectiunea PK pe spot!!!

5 zile pauza pe user, deja te intreci cu scandalul.

Link to comment
Share on other sites

singurul avantaj real ar fi faptul ca poti pune 3 Battle Masteri fara sa trebuiasca sa dai reset cand vrei sa ii schimbi :) restul "avantajelor" is prostii....

asta pentru tine dar poate soare vrea sa recruteze oameni cat mai multi in guild :))

OT:pro la sugestie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...