Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TheOne

[Rezolvat]Lynx - Vanatoare

Recommended Posts

Numele meu în joc: TheOne

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Lynx

Screenshot-uri: Click

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Am inceput sa ma satur de playeri, gen Lynx, care vaneaza orice gresala pentru a profita de ea ca sa faca rau altcuiva...as dorii sa fie pedepsiti astfel de playeri....toata situatia e descrisa in linkul de mai sus. Multumesc anticipat.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: TheOne

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Lynx

Screenshot-uri: Click

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Am inceput sa ma satur de playeri, gen Lynx, care vaneaza orice gresala pentru a profita de ea ca sa faca rau altcuiva...as dorii sa fie pedepsiti astfel de playeri....toata situatia e descrisa in linkul de mai sus. Multumesc anticipat.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: -

Ce vanatoare nenea?

Deci cum ar trebui cei de la prison sa plece de acolo?daca ar fi dupa voi ati fugi dupa ei is le-ati da w10 din nou doar fiindca au iesit din area.

Cum de pana acum nu am primit w10 ca stateam la 10m de area si imi asteptam prietenii?

Inteleg ca iti e prieten si il tot aperi ...dar are vreo 5 plangeri intr-o singura pagine...nu crezi ca e timpul sa actionezi si tu?sau poate ca doar noi suntem toti vanatori.

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: TheOne

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Lynx

Screenshot-uri: Click

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Am inceput sa ma satur de playeri, gen Lynx, care vaneaza orice gresala pentru a profita de ea ca sa faca rau altcuiva...as dorii sa fie pedepsiti astfel de playeri....toata situatia e descrisa in linkul de mai sus. Multumesc anticipat.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: -

Ce vanatoare nenea?

Deci cum ar trebui cei de la prison sa plece de acolo?daca ar fi dupa voi ati fugi dupa ei is le-ati da w10 din nou doar fiindca au iesit din area.

Cum de pana acum nu am primit w10 ca stateam la 10m de area si imi asteptam prietenii?

Inteleg ca iti e prieten si il tot aperi ...dar are vreo 5 plangeri intr-o singura pagine...nu crezi ca e timpul sa actionezi si tu?sau poate ca doar noi suntem toti vanatori.

Chiar daca sunt multe plangeri, degeaba sunt daca majoritatea sunt nule ca sa nu zic ca le faceti, ca sa vanati. Asteapta decizia unui moderator/admin.

#Vad ca nu te lasi, iti susti minciuna pana in panzele albe...in fine...vrei sa apelam si la log? iti zic eu care a fost situatia...l-ai omorat pe White...fapt pentru care ti-a dat wanted pentru Cop Kill, dar a gresit motivul...tu vazand asta ai profitat de gresala lui facandu-i post ca ti-a dat 6 in loc 4....Ti-am zis, apelam si la log....si daca se ajunge acolo iti zic eu ca vei fi pedepsit mai aspru cand va afla si cel care verifica logul, ca ai mintit...O zi buna si asteapta decizia adminului.

Link to comment
Share on other sites

"• Formularea unei plangeri impotriva unui jucator este permisa numai in situatia in care abaterea reclamata a vatamat in vreun fel pe cel care o reclama."

Iar in plangerea mea vatamarea a fost ca am primit w6 inloc de 4 pentru cop attack si nici nu am primit clear/rearest si am primit si w10 aiurea.

Deci nu il mai proteja aiurea ca din 10 plangeri catre acelasi player tu il scoti mereu si tot noi vrei sa fim pedepsiti ca nu se convine sa stam la jail aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Nu este cazul pentru a primi suspend pentru vanatoare. Cum zice si parutul, a fost vatamat prin faptul ca a primit wanted 6 in loc de 4. Oricum, se va tine cont de acest lucru intr-o eventuala plangere de genul.

Lynx, am sa te rog sa recitesti regulamentul si pentru ce se da wanted ca sa nu avem probleme pe viitor. Nu se obisnuieste sa se dea pedepse pentru plangeri nefondate pe la GTA, nu as vrea sa facem o exceptie pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...