Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Eagles

Pk

Recommended Posts

Ai inainte sa dai tu pk. deci u o sa iei ss pt pk pe spot si el o sa ia tot pt pk pe spot. si v`a potolit pe amandoi .Ideal ar fii sa se mareasca ss`ul ca mai nou asa se iau spoturi :))

las ca stii si tu regulamentu ala cat am uitat eu din el ^_^

Important: In cazul in care aveti party pe un spot anume si dumneavoastra parasiti acel spot pentru a va procura mana/health potion sau pentru orice alte motive pierdeti automat orice drept asupra acelui spot.

acu astgeapta un moderator in liniste .

:photo:

Link to comment
Share on other sites

De ce citati regula aia intotdeauna doar pe jumatate?

Regula completa arata asa

Important: In cazul in care aveti party pe un spot anume si dumneavoastra parasiti acel spot pentru a va procura mana/health potion sau pentru orice alte motive pierdeti automat orice drept asupra acelui spot.

Daca in timpul in care dumneavostra sunteti plecat de pe spot si un alt player face incepe o preluare nu mai aveti dreptul la spot si nici nu aveti voie sa-l intrerupeti.

In acest caz doar cei care au ramas pe spot in momentul sosirii lui au voie de a intrerupe aceasta preluare, raspunzandu-i.

Nu mai omiteti partea de jos!!

Asadar, Reflector sau AbkanyMG au vreo poza cu spot dupa poza cu spot a lui Eagles?

Sau, au inceput vreo preluare pe spot anterior venirii lui Magnum?

Doar asa Magnum nu avea drepturile din party pe spot. Astept raspunsuri/poze doar de la cei implicati. Ceilalti vor lua suspend pe forum

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=432312

Kardamoon a dat pk dupa care eagles a luat spotu el fiid coplice la pk pe acel spot. Este normal ce a facut dansu? Nu e priam data cad se intampla cest lucru daca este nevoie am sa pun si alte poze cu Pk'uri mai vechi din partea acestor indivizi.

si ca un raspuns la intrebarea adresata de tine.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=429059&view=findpost&p=6106943

In cazul plangerilor pentru ks pe spot, ks la golden, pk pe spot, pk la golden (pentru bok) si stationare toate screen shot-urile vor fi facute de pe acelasi caracter de joc

Din moment ce au dat pk au provocat acolo + ce poza cu spotu are caracterul magnnum? Ti-am arat in pozele de mai sus cum ca eagles a plecat de pe spot in nenumarate randuri.

Link to comment
Share on other sites

Bili inca nu ai inteles spotul apartine la tot pt

Ody sa referit clar poza singur tu pe spot dupa printul cu poza mea

Si ija tia zis ca nu eu eram pe KardamooN

http://imageshack.us/photo/my-images/687/screen012005210001.jpg/

in printul de mai sus primesc pt deci am acelasi drept la spot ca si Eagles cipo

E printul lui Magnnum cu spotul

Link to comment
Share on other sites

S-a dat pk pe spot , tu ai aparut pe spot dupa pk , cum eu am luat suspend si multi altii pentru complicitate.

Link to comment
Share on other sites

Eagles era in trecere iar reflecter a activat selfu, iar Eagles normal, a atacat si el inapoi ( dc i-a activat selfu?) Asa ati pierdut voi spot-ul, deoarece dadeati pk la tot ce trecea pe-acolo, asta a fost greseala voastra ca ati activat selfu pe Eagles fara sa-l puteti omora, l-a omorat pe ReflecteR si a preluat spotu!Ce complicitate?!

Link to comment
Share on other sites

eu nu am dat pk am venit ca ma chemat alina si reflecter ma atacat asa am luat spotul

Eagles era in trecere iar reflecter a activat selfu, iar Eagles normal, a atacat si el inapoi ( dc i-a activat selfu?) Asa ati pierdut voi spot-ul, deoarece dadeati pk la tot ce trecea pe-acolo, asta a fost greseala voastra ca ati activat selfu pe Eagles fara sa-l puteti omora, l-a omorat pe ReflecteR si a preluat spotu!Ce complicitate?!

hotarativa acu :)) era in trecere sau l-a chemat alina?

Link to comment
Share on other sites

Toate pozele relevante sunt facute de pe caracterul Magnnum. Din poze reiese ca acest caracter avea drepturi la spotul respectiv.

Da, pierd drepturile la spot daca il parasesc, dar le redobandesc daca revin pe el si nu e revendicat de altul. In cazul de fata chiar daca s-a mai plecat de pe spot, la revenire era party acolo si nimeni nu a inceput vreo preluare acolo.

Faptul ca reflector a fost pe spot cand a venit Magnnum acolo si acesta nu a putut face un print cu party fara altcineva pespot nu inseamna ca Magnnum nu are dreptul sa faca xp acolo sau i se poate da pk.

Dar parca nu e prima data cand spun lucrurile astea, asa ca va rog incetati cu interpretarile astea ale regulamentului si nu mai profitati de ele ca s-ar putea sa aveti surpriza sa il fi interpretat fortat.

Concluzie, AbkanyMG suspendat 5 zile pentru pk pe spot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...