Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Drakonik

Hy all, am si eu cateva intrebari daca se poate :D

Recommended Posts

Buna, tocmai m`am gandit sa ma reapuc de mu pe linkmania (jucasem acum 5 ani cand era versiunea 97d mama ce vremuri :D) si vroiam sa va intreb cum e sezonu 2 care e xp`u serverului si care e cel mai tare caracter full bk`u sau dark lordu?

Link to comment
Share on other sites

In privinta caracterelor intradevar bk-ul este cel mai puternic in pvp, dar sa stii ca fiecare caracter isi aduce contributia la Castle Siege.

In privinta configurarii serverului (rate-urile) nu sunt publice. Pot decat sa iti zic ca lvl-ul maxim este 400, pe care il poti atinge in 3-4 zile cu party/spot bune.

Link to comment
Share on other sites

DL bate cam tot pana ajunge BK`ul la vre`o 50-55 rr`uri, insa si la full conteaza skill`ul jucatorului

intrebare: te apuci de joc, dar ai cont ? :))

explica te rog chestiunea cu contul , mi`am facut cont pe site nu e destul? mai trebuie sa fac altundeva cont?

Link to comment
Share on other sites

DL bate cam tot pana ajunge BK`ul la vre`o 50-55 rr`uri, insa si la full conteaza skill`ul jucatorului

intrebare: te apuci de joc, dar ai cont ? :))

explica te rog chestiunea cu contul , mi`am facut cont pe site nu e destul? mai trebuie sa fac altundeva cont?

Daca vorbesti despre contul cu care postezi aici, acela este contul pe care il folosesti pe forum.

Pentru joc ai nevoie de alt cont. Deocamdata pagina de creat conturi ptr joc este momentan inchisa, dar se va da drumu curand. Mai viziteaza forumul din cand in cand ca se va anunta acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

DL bate cam tot pana ajunge BK`ul la vre`o 50-55 rr`uri, insa si la full conteaza skill`ul jucatorului

intrebare: te apuci de joc, dar ai cont ? :))

explica te rog chestiunea cu contul , mi`am facut cont pe site nu e destul? mai trebuie sa fac altundeva cont?

Daca vorbesti despre contul cu care postezi aici, acela este contul pe care il folosesti pe forum.

Pentru joc ai nevoie de alt cont. Deocamdata pagina de creat conturi ptr joc este momentan inchisa, dar se va da drumu curand. Mai viziteaza forumul din cand in cand ca se va anunta acest lucru.

ce inseamna in curand ? daca nu te superi

Link to comment
Share on other sites

maxim la jumatea lu feburarie se va deschide pagina de conturi .

exp servaruli este de 15x (fara balgas) 20x (cu balgas)

La full Bk face DL ul.....

mersi ! in sfarsit un raspuns adecvat , dar ce e balgasu asta?daca nu te superi.

Link to comment
Share on other sites

maxim la jumatea lu feburarie se va deschide pagina de conturi .

exp servaruli este de 15x (fara balgas) 20x (cu balgas)

La full Bk face DL ul.....

mersi ! in sfarsit un raspuns adecvat , dar ce e balgasu asta?daca nu te superi.

Un event care are loc odata la 2 ore (ore pare ex : 2 4 6 8 ) la fara 10 (Parca :D )

El consta in elimnarea unor mobi aflati in crywolf + un elf care trebuie sa fie prezent.

Link to comment
Share on other sites

Acum depinde cum ai noroc .. te sfatuiesc sa astepti in lorencia cimitir :) pana vine cineva si ceri party :P

chiar, mai este spotul de skeleti din lorencia de era in 97d?:D si acum tin minte cand am intrat prima data sa joc mu, nu intelegeam nimic din joc si cand am dat de spotu de skeleti din lorencia si erau un mg un bk si un elf in party :)) si cand i-am vazut cu aripi si cu seturi asa fain aratau mi`o dat si mie party si am facut vreo 50 de lvl acolo :D ce vremuri .....

Link to comment
Share on other sites

Acum depinde cum ai noroc .. te sfatuiesc sa astepti in lorencia cimitir :) pana vine cineva si ceri party :P

chiar, mai este spotul de skeleti din lorencia de era in 97d?:D si acum tin minte cand am intrat prima data sa joc mu, nu intelegeam nimic din joc si cand am dat de spotu de skeleti din lorencia si erau un mg un bk si un elf in party :)) si cand i-am vazut cu aripi si cu seturi asa fain aratau mi`o dat si mie party si am facut vreo 50 de lvl acolo :D ce vremuri .....

baieti ajutati-ma careva, la aspecte tehnice am postat o problema care o am, daca stiti si chiar va pricepeti in domeniu va rog dati o fuga pana acolo si ajutati-ma.

Link to comment
Share on other sites

Acum depinde cum ai noroc .. te sfatuiesc sa astepti in lorencia cimitir :) pana vine cineva si ceri party :P

chiar, mai este spotul de skeleti din lorencia de era in 97d?:D si acum tin minte cand am intrat prima data sa joc mu, nu intelegeam nimic din joc si cand am dat de spotu de skeleti din lorencia si erau un mg un bk si un elf in party :)) si cand i-am vazut cu aripi si cu seturi asa fain aratau mi`o dat si mie party si am facut vreo 50 de lvl acolo :D ce vremuri .....

baieti ajutati-ma careva, la aspecte tehnice am postat o problema care o am, daca stiti si chiar va pricepeti in domeniu va rog dati o fuga pana acolo si ajutati-ma.

gata am rezolvat si in partea asta. puteti sa dati close, multumesc all pentru ajutor, cand se activeaza pagina cu conturi ne vedem in joc , astept party :P...o seara faina,

Drakonik Over And Out :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...