Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Synapse

Pick zen

Recommended Posts

nu se vede pe ce server is facute printurile, ai postat degeaba

esti cumva admin si nu am aflat pana acum ? :dontknow:

sunt poze destule stai linistit, o sa le pun maine ca momentan nu sunt acasa si asta in cazul in care o sa mi le ceara un admin. multumit de raspuns cred. :photo:

Link to comment
Share on other sites

Ok nu sunt avocat dar uitandu-ma la poze vad ca scrie la imaginea a 2-a jos la reclama www.globalmu. nuj ce ..........ceea ce pentru mine imi miroase a photoshop edit avand in vedere ca pe print nu se vede pe ce server este facuta poza :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

http://www.imagebam.com/image/59e089169186465

pe link nu apare joc global mu

foloseate skinu de la global si deaceia ai apare asa .skinu respectiv ia anulat setarile facute de linkmania si deaceia nu ai apare nici la print dara ora si servaru.

nu sunt de partea nimenui doar am explicat cele de mai sus .

se vede calar pe cearul global ca e pe servaru link mania.

Link to comment
Share on other sites

Ok nu sunt avocat dar uitandu-ma la poze vad ca scrie la imaginea a 2-a jos la reclama www.globalmu. nuj ce ..........ceea ce pentru mine imi miroase a photoshop edit avand in vedere ca pe print nu se vede pe ce server este facuta poza :tiphat:

foloseste reclama ascunsa :))

Link to comment
Share on other sites

Multumesc andrei ca le-ai deschis ochii avocatilor. Este grele pentru a cunoaste ei unele treburi care este din almanahe dar care este practic se baga in seama ca vezi doamne practic ei cunosc fotroshop ala care este. Culmea este ca nu ma asteptam la Barosica sa fie in urma cu aceste almanahe care este si sa dea cu bata in balta care este ca batz nu are ca i la furat fotroshopul care este. La magnum practic nu am la ce ma astepta, desi nu credeam sa se bage asa aiurea practic in topikul meu care este. Iar tu tyger007 ai dreso pana la urma in final cand tia deschis almanahele (ochii) Andrey.

Pentru ca sa nu moara Magg sau altii si sa ramanem fara almanahe pe serv, ai anunt ca joc din doua locuri diferite : de acasa si de la serviciu (multi stiu asta) - acasa am un skin, la serv am alt skin - sau almanahe care este cum vreti sa le spuneti :).

Practic cand o sa ma bag eu in almanahele (topikurile) voastre atunci sa fiti si voi avocati care este in almanahele mele.

Practic uitasem, Traim in Romania si asta ne ocupa care este toate almanahele. Hai Noapte Buna Care Este Pa.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc andrei ca le-ai deschis ochii avocatilor. Este grele pentru a cunoaste ei unele treburi care este din almanahe dar care este practic se baga in seama ca vezi doamne practic ei cunosc fotroshop ala care este. Culmea este ca nu ma asteptam la Barosica sa fie in urma cu aceste almanahe care este si sa dea cu bata in balta care este ca batz nu are ca i la furat fotroshopul care este. La magnum practic nu am la ce ma astepta, desi nu credeam sa se bage asa aiurea practic in topikul meu care este. Iar tu tyger007 ai dreso pana la urma in final cand tia deschis almanahele (ochii) Andrey.

Pentru ca sa nu moara Magg sau altii si sa ramanem fara almanahe pe serv, ai anunt ca joc din doua locuri diferite : de acasa si de la serviciu (multi stiu asta) - acasa am un skin, la serv am alt skin - sau almanahe care este cum vreti sa le spuneti :).

Practic cand o sa ma bag eu in almanahele (topikurile) voastre atunci sa fiti si voi avocati care este in almanahele mele.

Practic uitasem, Traim in Romania si asta ne ocupa care este toate almanahele. Hai Noapte Buna Care Este Pa.

Bha baiatule...prost te`a facut mata :)

Link to comment
Share on other sites

Multumesc andrei ca le-ai deschis ochii avocatilor. Este grele pentru a cunoaste ei unele treburi care este din almanahe dar care este practic se baga in seama ca vezi doamne practic ei cunosc fotroshop ala care este. Culmea este ca nu ma asteptam la Barosica sa fie in urma cu aceste almanahe care este si sa dea cu bata in balta care este ca batz nu are ca i la furat fotroshopul care este. La magnum practic nu am la ce ma astepta, desi nu credeam sa se bage asa aiurea practic in topikul meu care este. Iar tu tyger007 ai dreso pana la urma in final cand tia deschis almanahele (ochii) Andrey.

Pentru ca sa nu moara Magg sau altii si sa ramanem fara almanahe pe serv, ai anunt ca joc din doua locuri diferite : de acasa si de la serviciu (multi stiu asta) - acasa am un skin, la serv am alt skin - sau almanahe care este cum vreti sa le spuneti :).

Practic cand o sa ma bag eu in almanahele (topikurile) voastre atunci sa fiti si voi avocati care este in almanahele mele.

Practic uitasem, Traim in Romania si asta ne ocupa care este toate almanahele. Hai Noapte Buna Care Este Pa.

Bha baiatule...prost te`a facut mata :)

Tu fiind cine ??? Rog domnii admini sa ia masurile care se impun acestor avocati neimplicati care este. Care esti tu educat educatule sa vb cu ai tai sati dea o funie si un colt de sapun.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc andrei ca le-ai deschis ochii avocatilor. Este grele pentru a cunoaste ei unele treburi care este din almanahe dar care este practic se baga in seama ca vezi doamne practic ei cunosc fotroshop ala care este. Culmea este ca nu ma asteptam la Barosica sa fie in urma cu aceste almanahe care este si sa dea cu bata in balta care este ca batz nu are ca i la furat fotroshopul care este. La magnum practic nu am la ce ma astepta, desi nu credeam sa se bage asa aiurea practic in topikul meu care este. Iar tu tyger007 ai dreso pana la urma in final cand tia deschis almanahele (ochii) Andrey.

Pentru ca sa nu moara Magg sau altii si sa ramanem fara almanahe pe serv, ai anunt ca joc din doua locuri diferite : de acasa si de la serviciu (multi stiu asta) - acasa am un skin, la serv am alt skin - sau almanahe care este cum vreti sa le spuneti :).

Practic cand o sa ma bag eu in almanahele (topikurile) voastre atunci sa fiti si voi avocati care este in almanahele mele.

Practic uitasem, Traim in Romania si asta ne ocupa care este toate almanahele. Hai Noapte Buna Care Este Pa.

Bha baiatule...prost te`a facut mata :)

Tu fiind cine ??? Rog domnii admini sa ia masurile care se impun acestor avocati neimplicati care este. Care esti tu educat educatule sa vb cu ai tai sati dea o funie si un colt de sapun.

Atata timp cat tu nu respecti regulamentul in privinta unei plangeri si postezi gresit, faci reclama la alte servere, eu cred ca playerii pot aminti aici ca e ceva gresit in postul asta , si asta ramane la latitudinea adminului cum rezolva plangerea, iar tu ceri warn? dc? ti-e frica ca ai fost descoperit si iei tu ss ? Daca ai dreptate, ce-ti pasa, pot fi si 1000 de avocati.

Link to comment
Share on other sites

Synapse, parctic sau nu eu vreau sa vad o poza unde sa scrie ca este facuta pe linkmania + ora/data.

Cu almanahele esti la curent dar cu regulamentul ba.

-ija- ami cer scz ca trebuie sa-ti spun dar tu mereu ma ataci asa indirect. Nu stiu cu ce te-au deranjat almanahele mele si nu te-au deranjat lucrurile care le-au postat avocatii poporului. In fine, sicer ma asteptam sa mi se ceara si altfel de poze desi se vede ca este pe linkmania din mai multe motive, dar nu stau acum sa le explic.

http://www.imagebam.com/image/c542b9169482881

Acum cred ca e bine si toata lumea multumita. Apropo daca mai trebuie poze mai am. :>

Link to comment
Share on other sites

Skin-ul vad ca nu a fost schimbat.

Cum ai facut pozele astea?

http://www.imagebam.com/image/eda7b9169186456

Una fara data si time.

http://www.imagebam.com/image/c542b9169482881

Asta cu data si time?

<< Synapse, parctic sau nu eu vreau sa vad o poza unde sa scrie ca este facuta pe linkmania + ora/data. >>

Hm. Nu stiu ce vrei sa insinuiezi -ija-. Ai cerut un print sa se vada ca este facuta poza pe linkmania. Ai primit poza in care se vede ca e pe linkmania. Tot nu este de ajuns ???

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa inteleg cum ai facut pozele, atat.

Dece la o poza apare nu apare ora si data si la alta brusc apare.

Filmuletul nu are nicio legatura cu ultima poza pusa de tine (are legatura doar cu pozele care nu au ora si data).

Infilmulet mai sunt 3 minute pana la bc iar in poza ta vad ca apare anuntul legat de DS.

Link to comment
Share on other sites

Guest StiuCAisAlive

nici nu e vanatoare :))

ce tot va plangeti ma ca si voi folisiti elite :)) tot srv foloseste elite :P

tot srv joaca cu 2 contu cu addicted mu sa fim seriosi lasati vrajala

credeti ca admini sunt prosti :)) sigur ca nu da ce sa faca sa dea ban la toti si sa mai joace nimeni :)) trezitiva :))

si nu uitati :)) pe srv asta se fac favoruri la greu :)

gen : bilion :) nu ia ban de cand hau si altii ......

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa inteleg cum ai facut pozele, atat.

Dece la o poza apare nu apare ora si data si la alta brusc apare.

Filmuletul nu are nicio legatura cu ultima poza pusa de tine (are legatura doar cu pozele care nu au ora si data).

Infilmulet mai sunt 3 minute pana la bc iar in poza ta vad ca apare anuntul legat de DS.

Cate poze trebuie sa mai caut ca sa fii sigur ca e pe linkmania -ija- ???

http://www.imagebam.com/image/21af1c169498867 ;;)

Link to comment
Share on other sites

Pai nici poza asta nu are nicio legatura cu filmuletul...nu a fost facuta in timpul lui.

Tu ai un film la 9 si pui poze de la ora 10, ce relevanta mai au?

Ai filmat 5 minute si 4 secunde, vreau si eu o poza in acest interval (cu data si ora), poate ma exprim eu mai greu :).

- atunci cand filmati un anumit eveniment in joc sunteti obligati sa faceti cel putin un print in timpul filmarii, iar acest lucru sa se vada si in filmulet;
Link to comment
Share on other sites

Pai nici poza asta nu are nicio legatura cu filmuletul...nu a fost facuta in timpul lui.

Tu ai un film la 9 si pui poze de la ora 10, ce relevanta mai au?

Ai filmat 5 minute si 4 secunde, vreau si eu o poza in acest interval (cu data si ora), poate ma exprim eu mai greu :).

- atunci cand filmati un anumit eveniment in joc sunteti obligati sa faceti cel putin un print in timpul filmarii, iar acest lucru sa se vada si in filmulet;

pozele de la inceputul topikului sunt facute in timpul filmarii, nu apare data si ora nu stiu de ce. eu am stat langa el intre orele 19-30 si 22:00. in acest interval am facut mai multe filme. pozele care le faceam ami intrerupea filmul dupa cateva secunde. atunci am reusit intr-un final sa filmez cu fraps si am facut si 2 printuri care se vad la inceputul topikului.

Link to comment
Share on other sites

Pozele nu sunt Photoshopate. Salvati-le, dati proprietati, iar acolo la details ar fi trebuit sa apara Adobe Photoshop. Orice poza trecuta prin Photoshop ramane forever cu inscriptia programului. Deci... nu sunt prelucrate.

Cu toate astea, mai sus ija are dreptate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...