Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Damian

sugestie patch luncher

Recommended Posts

modificatii luncherul ca rup astia invaziile cu Hasty mu speed care mergea si pe beta, poate nu merge cu main normal da cu main2 rup astia speedul si la cs si la invazii, bk de 6 rr mi-a dat 1 hit cand eram in tarkan si asteptam invazia, si nu am viata deloc putina si nu puteti sa imi cereti sa pun filmulete ,hasty mu dat la lvl 1 se observa putin, dar diferenta de speed e mare, si apropo de pagina de conturi, nu se vor apuca multi de server atat timp sunt caractere care au aproape full stats, daca se face ceva bun in legatura cu luncherul si pagina de conturi, ar trb sa se dea si un rr DB + ca stim cu totii cum au crescut unii la inceputul db-ului (hackuri,d/c,1 hit,injector,etc) si nu au fost prinsi.

Link to comment
Share on other sites

O sa se apuce chiar daca sunt caractere full !

RR db sigur nu se va da poate o schimbare de sezon dar dupa cum a zis si IceMan nu prea curand :P

Cat despre hack-uri nu exista solutie :P l-ai prins cu speed sau alte chesti postezi.. adminu sa verifice fara sa mai intrebe dar de ce crezi tu .. dar de unde sti :)) etc

cat despre cliker

mai bine fac ca aia d epe global :P au pus cliker in joc care aduna si ei au voie sa adune:))) :D

asa ar trebui sa faca si aici.. . sa se adauge cliker si sa se scada dropu :P si tot aia e :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...