Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

IngerasBK

Sugestie Conturi

Recommended Posts

Deci IceMan...in legatura cu conturille si ce vrei sa faci..mi se pare o prostie pt uni jucatori care au mai multe acc..pt ca daca x sa zicem are 2 acc pe un acc un sm 40 de rr pe al 2 lea un bk 50 rr..si mai vrea sa-si faca un acc pt iteme/jwl/orice sau alt caracter...sa faca o cerere speciala pt un acc.in care sa contina ca isi i-a angajamentul ca daca va da d.c .pk pt spoturi...alte infractiunii sa se dea direct 99 pe acc mari si pe respectivul...asa nimeni nu ar da acc la careva sa i-a ss pt caracterele mari..si nu cred k mai are avea careva tupeu sa se joace cu d.c:) pt ca faza cu 2 acc nu mi se pare logikca..daca eu am un bk si joc doar pe unu...si mai vreau sa intru pe un mg ,si peste 1 luna mai intru pe alt acc sa mi se inchida un acc..e proostie mare..,iar pt cei care nu au apucat sa-si faca acc mi se pare ok faza cu 2 acc pt cei noi..dar pt cei care au 2 3 acc..sau mai stiu alte acc /prieteni/amici/frati/verisori/schimb in guild de acc..sa se blocheze asa aiurea....nu ma injuratii e pareere mea..pro/contra :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Contra. E bine gandita treaba asa cum e.

Te poti/ne putem limita la 2 conturi cu tot ce tine de joc: iteme si restul. E o pregatire pentru ce va urma. Asa au si ei timp sa testeze metodele de verificare.

Ce s-ar putea face in viitor ar fi crearea de pachete pentru tot ce e jewel: chaos, life, harmony...etc. Astea ocupa mult spatiu si nu cred ca ar fi complicata adaugarea unui nou NPC cum e ''Lahap'' in Devias sau adaugarea de pachete pentru celelalte jewels direct la el.

Link to comment
Share on other sites

Contra. E bine gandita treaba asa cum e.

Te poti/ne putem limita la 2 conturi cu tot ce tine de joc: iteme si restul. E o pregatire pentru ce va urma. Asa au si ei timp sa testeze metodele de verificare.

Ce s-ar putea face in viitor ar fi crearea de pachete pentru tot ce e jewel: chaos, life, harmony...etc. Astea ocupa mult spatiu si nu cred ca ar fi complicata adaugarea unui nou NPC cum e ''Lahap'' in Devias sau adaugarea de pachete pentru celelalte jewels direct la el.

nu ma refer doar la iteme si jwll..ma refer asa eu am bk si poate vreau sa intru pe mg maine sa joc cu mg..si raspoimaine..e cs si Juny imi da acc lui sa intru pe el ..si pt asta sa se blocheze un acc???la asta ma refer eu...

Link to comment
Share on other sites

Nu va mai merge sa te fatai pe cate conturi vrei tu doar pentru ca iti da nush cine acces la contul lui.

Fiecare va fi cu conturile lui. Noi cei care activam deja...cu cate conturi avem in momentul de fata(cel putin pana nu te iau adminii in vizor), cei care abia se apuca doar cu doua conturi.

Cum spuneam mai sus, eu o vad ca o idee buna, ca un test pentru rr db. Urmatorul db toti vom putea face DOAR doua conturi si DOAR pe acelea vom putea activa, altfel suportand consecintele.

:tiphat: Ice si spor la treaba.

Link to comment
Share on other sites

darkandy

poti face 2 conturi daca si numai daca nu ai sora, frate in aceeasi locuinta. Atunci tu trebuie sa-ti faci 1 cont iar fratele sora 1 cont sa fie limita la 2. Si oricum daca sunt cei care nu au ce face cu banii ar mai putea sa-si faca un abonament la internet sa joace 2 cu 2 (ma refer in exemplul dat).

Link to comment
Share on other sites

am inteles trb cu 2 conturi, dar eu in momentul de fatza am conturile la vreo 7 din guild,daca intru azi pe toate 7 de pe acelasi pc ce faceti le inchideti ? le banati, le stergeti din cauza ca am si eu parola?

la asta vreau sa ajung si eu..mi se pare o prostie

Link to comment
Share on other sites

am inteles trb cu 2 conturi, dar eu in momentul de fatza am conturile la vreo 7 din guild,daca intru azi pe toate 7 de pe acelasi pc ce faceti le inchideti ? le banati, le stergeti din cauza ca am si eu parola?

Nu mai intri pe ele. Intri pe conturile tale. Ce e asa de greu de inteles?

Ce a fost, A FOST.

Daca s-a schimbat treaba ca sa mearga serverul si sa scapam usor usor de cei ce faceau *minuni*, acceptati ca de acum inainte nu aveti ce cauta pe conturile altora si sunteti responsabili de conturile voastre.

Eu sper sa se si aplice masuri drastice pentru cei care incalca noua regula, pentru ca macar de la urmatorul db sa se plece cu ideea bine impamantenita.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...