Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Makedonu09

[Rezolvat] Moozy - Rambo

Recommended Posts

Numele meu în joc: Makedonu

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Moozy

Screenshot-uri:

1. http://imageshack.us/photo/my-images/407/samp130y.png/

2. http://imageshack.us/photo/my-images/828/samp134ne.png/ ===> ( se vede clar cum trage ! )

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram la cai in montgomery cu 10 baieti din grove...ne distram putin,unul dintre noi avea wanted,iar moozy vine SINGUR,si il intreaba daca se preda. (se poate observa in chat,cand acesta il intreaba pe Snoop daca se preda) . Dupa aceea incepe si trage de nebun . El fiind singur intre 10 grovi/triads .

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): hkr , perpriupiu , panther

Martori: grove

Link to comment
Share on other sites

wai baiete da ce destept esti =)) te-ai ofticat ca ti-a dat BAdu warn ca esti neimplicat si ti-ai facut tu alta plangere :) Lasate... si apropo , acolo pe camp nu eram singur... era GangXploR3, sTyLer :) Doar sa vanati stiti " patrunjei" =))

Astept raspunsul lui BAdu in celalalt topic :*

Link to comment
Share on other sites

wai baiete da ce destept esti =)) te-ai ofticat ca ti-a dat BAdu warn ca esti neimplicat si ti-ai facut tu alta plangere :) Lasate... si apropo , acolo pe camp nu eram singur... era GangXploR3, sTyLer :) Doar sa vanati stiti " patrunjei" =))

Astept raspunsul lui BAdu in celalalt topic :*

Ahahaha , nu mai pot eu ca mi-a dat badu warn . Ai poze cand esti pe camp cu gangxplore , styler ? Daca nu ai taci din gura .

Link to comment
Share on other sites

Moozy a fost banat permanent pentru cheat.

Dupa o discutie cu initiatorul topicului acestuia, am constatat ca el era constient de faptul ca Moozy va primi aceiasi pedeapsa, el mai avand o plangere din acelasi motiv, in acelasi moment, si am decis sanctionarea cu warn-up pentru plangere facuta aiurea, pentru +1, spam.

Deasemenea Makedonu ai un avertisment pentru vanatoare de la mine, dupa ce mi-ai spus in joc:

"deja vorbeau baietii pe /f ca moozy e rambo"

"asa ca eu am facut doua poze". tu neavand in prealabil nici o treaba cu actiunea lui Moozy.

Topic Closed. Pentru nelamuriri ma contactati pe pm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...