Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Jardel

Coincidenta prea mare....

Recommended Posts

Sincer mi se pare aiurea insa postez ca poate chiar e ceva...

Daca stau 15- 30 de minute pe forum mi se inchide pc ul :| ..........

Deci am probat.. stau pe alte forumuri .. toata ziua.. iar cand intru pe linkmania la 15 -30 de minute se inchide pc-ul ........

Fara rasuri pe aici :P ca eu vb serios ..

Stie cineva ceva.. ? vreo idee ?

Link to comment
Share on other sites

. azi dim.. am intrat in joc.. apoi am intrat pe forum.. pac strins pc .. apoi in joc si nu am intrat pe forum sa stau mai mult de 5 10 min

numai cand intru pe forumul asta mi se stinge.. sa fie de la browser-ul meu sa fi luat vreun virus ceva?

Link to comment
Share on other sites

daca nu gandesti ce sa-i faci.

si nici nu ai specificat tot, in calculatorul ala mai exista si sursa(ce marca este? de cati W?) ce placa video? etc...

toti vreti sa fiti trasi de limba

calc se poate inchide de la sursa defecta, cpu ajunge la X grade celsius iar in bios este setat sa faca shut down cand ajunge la temp respectiva etc etc... te-am intrebat ce temperaturi ai nu ai facut nimic...poate nu stii sunt softuri gen speedfan, hwmonitor...chiar si in Bios gasesti (care e mai sigur)

Link to comment
Share on other sites

o sa imi schimb win maine si o sa vad daca e din cauza unui virus ceva sau din cazua pc ului. multumesc pt parareri..

am postat crezand ca poate exista un fel de "virus" pe acest forum si au mai patit si alti. care ar putea sa ma ajute..

Closed

Link to comment
Share on other sites

o sa imi schimb win maine si o sa vad daca e din cauza unui virus ceva sau din cazua pc ului. multumesc pt parareri..

am postat crezand ca poate exista un fel de "virus" pe acest forum si au mai patit si alti. care ar putea sa ma ajute..

Closed

:))

Nu exista vreun "virus" pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...