Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

HipHopLover

[Rezolvat] BoBiTza - db fara sofer

Recommended Posts

Numele meu în joc: Danut

Numele EXACT celui pe care îl reclam: BoBiTza

Screenshot-uri: http://img851.imageshack.us/img851/7251/samp205mt.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): M-a omorat de pe locul pasagerului fara sofer.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): n-am dat /admins.

Martori: Bulls3ye si Madalin

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: Danut

Numele EXACT celui pe care îl reclam: BoBiTza

Screenshot-uri: http://img851.imageshack.us/img851/7251/samp205mt.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): M-a omorat de pe locul pasagerului fara sofer.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): n-am dat /admins.

Martori: Bulls3ye si Madalin

Postez in calitate de martor !

Deci , ti`a acordat w 1 in fata cai pentru furt si eu eram lg el . M`am suit pe motor si i`am zis sa dea "G" . El a dat "H" cu M4 pentru a trage`n tine . Te`a somat , ai fugit si ai primit w ptr fugar . Totul bine pana aici . Dp 2 sec am vazut ca te`ai oprit pe loc si m`am dat jos dp motor iar in aceea fractiune de secunda in care Bobitza era singur pe motor facand DB tu i`ai facut SS si l`ai postat ! Toata treaba cu DB fara sofer s`a intamplat intr`o factiune de secunda in + eu te`am omorat nu el fiindca mie mi`a aparut la bani 100$ . Deci => ca esti vanator ! BoBiTza nu e vinovat fiindca nu cred ca si tu ai fii reactionat intr`o fractiune de secunda !

Atat am avut de spus ! Bulls3ye poate confrima toate cele spuse de mn mai sus fiindca era de fata !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...