Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MiXtap

[Rezolvat]SilenT - Vanatoare+amenintari

Recommended Posts

Numele meu în joc: MiXtap

Numele EXACT celui pe care îl reclam: SilenT

Screenshot-uri: aici

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): eram cu CristyTheKnight in hotring ii aratam niste stunturi pe aero LS cand trage cineva.Fug,fug, se apropie trage in continuare incep sa il bat sa il calc dar NU l-am omorat.I-am zis sa termine(am chat log ca dovata) ii cer socoteala si pleaca.Dupa aceea imi zice ca am blacklist si cu gura lui spune ca e vanator.In regulament UST scrie ca nu avem voie sa facem DM dar putem sa ne aparam cu o arma legala sau cu pumnii in caz in care suntem atacati pentru autoaparare INDIFERENT DE FACTIUNE.Nu conteaza ca e gang politie hitman.Cer sa posteze si martorul

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Panther,old_man, sNs

Martori: CristyTheKnight

Link to comment
Share on other sites

Eram in masina lui mix si a inceput sa traga.Pe mine m-a omorat in masina k arma si dupaia nush ce s-a intamplat ca eu am murit si a trebuit sa ies.Dar l-am vazut cand tragea din spate k arma si m-a omorat in masina pe aero LS.Vanatoarea a fost ca ai venit fara contract ai venit cu chef de scandal ai inceput sa tragi in noi si din instinctu omului e sa te atace ca tu sa faci poze sa il postezi sau bl.Tocmai tu ai recunoscut ca ai facut vanatoare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...