Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest StiuCAisAlive

Sugestie Pentru post

Recommended Posts

Guest StiuCAisAlive

Salut , Am o sugestie pentru Admini Fiind:

Credeti ca se poate numera cat zen se consuma lunar pe server :) sa facem 1 medie sa vedem cat de disperati suntem ?

Si daca se ajunge la 2-3 mii de miliarde pe luna sa mai se scumpeasca /postu la 20 mill .. si daca nu sa se ieftineasca la 5 mill zen per post ?

:readthis:

Ar fii ceva daca s-ar putea asa ceva :)

Multumesc, Bafta si Voua

Link to comment
Share on other sites

Salut , Am o sugestie pentru Admini Fiind:

Credeti ca se poate numera cat zen se consuma lunar pe server :) sa facem 1 medie sa vedem cat de disperati suntem ?

Si daca se ajunge la 2-3 mii de miliarde pe luna sa mai se scumpeasca /postu la 20 mill .. si daca nu sa se ieftineasca la 5 mill zen per post ?

:readthis:

Ar fii ceva daca s-ar putea asa ceva :)

Multumesc, Bafta si Voua

Ce ar fi sa te pui tu cu o hartie si un pix cu pasta full la inceputul luni februarie,si tot calculezi si pe 1 martie ne postezi aici rezultatul :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Salut , Am o sugestie pentru Admini Fiind:

Credeti ca se poate numera cat zen se consuma lunar pe server :) sa facem 1 medie sa vedem cat de disperati suntem ?

Si daca se ajunge la 2-3 mii de miliarde pe luna sa mai se scumpeasca /postu la 20 mill .. si daca nu sa se ieftineasca la 5 mill zen per post ?

:readthis:

Ar fii ceva daca s-ar putea asa ceva :)

Multumesc, Bafta si Voua

Ce ar fi sa te pui tu cu o hartie si un pix cu pasta full la inceputul luni februarie,si tot calculezi si pe 1 martie ne postezi aici rezultatul :crazy:

+1 :tiphat:

@nu vad rostul calculelor!!

Link to comment
Share on other sites

Salut , Am o sugestie pentru Admini Fiind:

Credeti ca se poate numera cat zen se consuma lunar pe server :) sa facem 1 medie sa vedem cat de disperati suntem ?

Si daca se ajunge la 2-3 mii de miliarde pe luna sa mai se scumpeasca /postu la 20 mill .. si daca nu sa se ieftineasca la 5 mill zen per post ?

:readthis:

Ar fii ceva daca s-ar putea asa ceva :)

Multumesc, Bafta si Voua

Ce ar fi sa te pui tu cu o hartie si un pix cu pasta full la inceputul luni februarie,si tot calculezi si pe 1 martie ne postezi aici rezultatul :crazy:

:)))

Link to comment
Share on other sites

atat timp cat functioneaza clickerele care ridica automat zen-ul, nu mai conteaza costul unui post. daca se blocheaza clickerele minune (sper sa se reuseasca), ai sa vezi ce liniste o sa fie pe post. exact cum era la inceput de db :tiphat:

Eu zic ca zenul il faci mult mai usor daca aduni horse/raven spirits si jog-uri in k7.Daca stai on faci cel putin un miliard in cateva ore .

Apropo de sugestie,pro..Sa se scumpeasca la 50kk :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

dar poate sunt unii care nu folosesc elite si nici nu statu on nu se lauda,la 50kk e cam greu sa dai 3-4 post cu "caut party" sau "trade x pe y",ei sunt cei mai dezavantajati

:tiphat:

Sau mai bine scoate postul .. :)

Link to comment
Share on other sites

scoaterea /post-ului nu e o optiune viabila. sunt multi jucatori care ori nu au guilda, ori guilda in care sunt nu organizeaza party-uri si recurg la /post pentru cautarea unui loc de facut xp, par example.

daca se scumpeste postul (sa zicem 50kk), atunci vor fi limitate posibilitatile celor care nu folosesc fel de fel de clickere cu autopick, etc. in acelasi timp, s-ar putea elimina si spamul de pe /post, ce-i drept.

daca se va ieftini postul (sa zicem 1kk), atunci /post chat va fi plin, inclusiv de aberatii, si nu stiu catora din noi le va face placere sa le citeasca.

cred ca pentru scumpirea/ieftinirea postului vor trebui aduse in discutie argumente mult mai convingatoare.

o sa las topicul deschis, momentan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...