Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Antinevralgic

Vreau sa`mi creez un cont nou

Recommended Posts

contul meu cel vechi nu mai merge, probabil pentru ca nu am mai intrat de mult timp si poate l`au blocat..dar am o intrebare, cum imi fac cont nou ??

nu ma lasa sa`mi fac, imi spune ca pagina e dezactivata temporar sau ceva de genul...deci, ma ajuta careva ??

deci chiar e dezactivata :tiphat: momentan joaca cei care au conturi, noi mai asteptam deocamdata nu se stie ptr cat timp o luna 2 sau poate 4 depinde de ei, o seara buna sper ca tiam fost de ajutor :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

da, mersi ..insa ceva imi da de banuit ...adica, vreau sa spun, am sau am avut (nu stiu precis de ce..?) un cont cu 1 restart, un SM ..si as dori sa stiu (din partea unui admin) ce s`a intamplat cu contul meu, si daca e blocat..daca mi`l puteti debloca, sa pot reincepe ...oricum, ija ma cunoaste, ma stie ...stie cine sunt, am avut noi 2 conflicte in trecut ...am jucat si pe S2 beta ..si mno...apropo, ija citeste reply `ul asta daca mai joci mu, si vezi ce poti face ..daca poti sa`mi deblochezi contu`..

Link to comment
Share on other sites

da, mersi ..insa ceva imi da de banuit ...adica, vreau sa spun, am sau am avut (nu stiu precis de ce..?) un cont cu 1 restart, un SM ..si as dori sa stiu (din partea unui admin) ce s`a intamplat cu contul meu, si daca e blocat..daca mi`l puteti debloca, sa pot reincepe ...oricum, ija ma cunoaste, ma stie ...stie cine sunt, am avut noi 2 conflicte in trecut ...am jucat si pe S2 beta ..si mno...apropo, ija citeste reply `ul asta daca mai joci mu, si vezi ce poti face ..daca poti sa`mi deblochezi contu`..

Probabil ai avut un accont pe db trecut ,a fost rr db si prin urmare nu il mai ai.

S-au ai avut pe db asta si ai luat 99 .

Cand ti-ai facut contul respectiv?

Link to comment
Share on other sites

RocaRulls, la inceput de db mi l`am facut...dar nu cred ca au dat rr db...am vazut ca sunt unii care cauta conturi de`a gata...deci trebuie sa fie si al meu ...

..si 99 nu am luat stiu sigur asta..dar totusi, cum pot juca si eu LINKMANIA ???? vreau sa`mi fac cont, dati frate drumu` la conturi ..

Link to comment
Share on other sites

RocaRulls, la inceput de db mi l`am facut...dar nu cred ca au dat rr db...am vazut ca sunt unii care cauta conturi de`a gata...deci trebuie sa fie si al meu ...

..si 99 nu am luat stiu sigur asta..dar totusi, cum pot juca si eu LINKMANIA ???? vreau sa`mi fac cont, dati frate drumu` la conturi ..

Pai daca zici ca ai cont de la inceputul asta de db si nu ai dat contul la nimeni sa iei 99 atunci incearca sa intri pe cont ar trebui sa reusesti.

Care era nick-ul la caracter?

Cautal pe status.

Link to comment
Share on other sites

Conturile nu se sterg, iar momentan nu se pot crea conturi noi.

Cel mai probabil ti-ai uitat userul sau parola (asta in cazul in care nu incerci sa te conectezi pe un cont care nu mai exista - dinainte de reset db).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...