Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Tudose_Ro

Problema...

Recommended Posts

Acum am rescos mu-ul si atunci cand intru in launcher si dau Start imi apare "eroare 110" am incercat sa reinstalez jocul dar tot acelasi lucru se intampla... nu sunt sigur daca am pus bine patch 3 si ar mai fi inca o problema atunci cand intru pe launcher imi apare ceva de la anti-virus in legataura ca a depistat ceva...

Daca ma poate ajuta cineva...

Link to comment
Share on other sites

eroare 110

Eroarea arata de genul acesta. Cateva reply-uri folositoare pentru rezolvarea problemei:

eu am avut pb asta, am sters fostul shortcut de pe desktop si am dat drag+drop la noul start.exe si mi-a dat eroarea cu pricina. Am intrat apoi in folder, i-am dat run de acolo si mi-a mers

am instalat win7 pe 64 si merge

Problema cu eroare este din cauza driverelor video in proportie de 50%.

Pe windows 7 am patit si eu odata (placa video nvidia) si cand incercam sa intru in joc eroarea 110. Cum le-am dezinstalat cum a mers jocul.

am dat format si am pus XP in loc de 7 :) acum merge :-?

chuck-norris-approves.gif

Link to comment
Share on other sites

tudose acum serveru e picat/mort/adormit cum vrei sa-i spui :)

Oricum ca sa nu fie probleme iei jocu(arhiva) o salvezi pe desktop sa zicem, patchu tot pe desktop. La arhiva jocului dai extract here, iar la patch tot extract here si cand te intreaba Do you want to replace(adica daca vrei sa inlocuiesti) dai Yes to all

Link to comment
Share on other sites

Guest zga1ba

tudose acum serveru e picat/mort/adormit cum vrei sa-i spui :)

da, am vazut cand a scris ija, dar eu asa stiam ca daca e off serverul nu iti da d/c chiar cum intri... sau iti da??

iti da direct .

Link to comment
Share on other sites

Guest zga1ba

Condor, facusem cum ai spus tu. :D

Zga1ba, deci o sa imi mearga jocul

Multumesc tuturor pt raspunsuri :tiphat:

eu pe win 7 am avut tot o problema de genul dar s-a rezolvat cu click drepta run as administrator .

Link to comment
Share on other sites

Oricum sv e mort inca 30 min...dar pe desktop incearca cum am zis eu, dezinstaleaza driverul video--restart--apoi instaleaza-l iar. De cand joc am patit de 2 ori pe Win7, asa am facut si a mers.

Despre ce problema vorbesti acum, cea cu eroarea 110 sau cu d/c ?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...