Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Franc3zu

sugestie Blood castle

Recommended Posts

@ jardywaly Elf in BC poate da cu penetration si e foarte ok :) nu cred ca ai jucat cu elf decat in party de nu stii cum se face BC cu el...

On topic : Ar fi bine sa fie putin marita exp si de asemenea, sa pice ori bok ori iteme din bok in bc la fel cum picau rarele pe 97d

Link to comment
Share on other sites

Experienta merita marita. deplorabila este putin spus. un bonus pentru terminarea bc/ds ar putea fi item acc cu lk(sunt extrem de rare) cu un drop rate de 10%(la 10 eventuri sa pice un acc cu lk). atunci sa vezi bataie pe bc/ds.

Link to comment
Share on other sites

nu prea face nimeni BC-uri ,doar dupa ce dau rr ..

ar trebui sa fie reward-ul mai mare pentru terminarea lui si propun sa puneti un bundle de 10 bless/soul sau chiar un loch's feather

Eu fac bc. E bine asa cum este acum.

Link to comment
Share on other sites

ar mai fi o idee,cine termina BC sa primeasca un lvl,de exemplu daca ai 349 termini BC si ai 350,

inca o idee ar fi sa scoate spoturile din lorencia,atlans,davias losttower,si sa se faca de la lvl 1 pana la lvl 200 prin exile sau BC,DS

Link to comment
Share on other sites

ar mai fi o idee,cine termina BC sa primeasca un lvl,de exemplu daca ai 349 termini BC si ai 350,

inca o idee ar fi sa scoate spoturile din lorencia,atlans,davias losttower,si sa se faca de la lvl 1 pana la lvl 200 prin exile sau BC,DS

Pai daca scot spoturile din lore atlans devias lt iti dai seama ca s-ar sta la rand ca sa se faca lvl vine 1 in exil care are de gand sa stea pe 1 spot toata ziua on ce fac ceilalti asteapta sa se plictiseasca ala de spot ca sa creasca si el ? Si in bc , ds de cand nu am mai fost am si uitat cati pot intra maxim si sa stai odata pe ora 15 min sa faci lvl e cam nasol mai ales ca astia fara rr nu au ce face in bc daca vine 1 cu 50 de rr care nu are chef de party . Deci e cam prost sa scoata toate spoturile alea. Tot mai bine e asa cum e acum . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

nu prea face nimeni BC-uri ,doar dupa ce dau rr ..

ar trebui sa fie reward-ul mai mare pentru terminarea lui si propun sa puneti un bundle de 10 bless/soul sau chiar un loch's feather

eh da. .. dupa nu mai fac eu lvl de k7 ... :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...