Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bulls3ye

[Rezolvat]Ionut - Vanatoare

Recommended Posts

Numele meu în joc: Bulls3ye

Numele EXACT al celui pe care îl reclam: Ionut

Screenshot-uri: In aceasta situatie nu sunt necesare :D

Descriere a situatiei: De cand am intrat in Biroul Federal de Investigatii , observ ca primesc posturi din partea lui in numar din ce in ce mai mare in topicul Raporteaza un membru F.B.I si nu prea inteleg ce urmareste . Pentru inceput ma deranjeaza faptul ca nu este in stare sa-mi scrie nick-ul corect , da-o in colo de treaba ca nu joc de 2 saptamani sa nu-mi fi vazut nick-ul macar odata :| .

In fine vanatoarea este aici : Fiind membru F.B.I m-am dus dupa el impreuna cu un coleg , sa-l arestam , si acel coleg a facut o mica greseala (nu i-a acordat wanted pentru somatie) si l-a(spun l-a omorat pentru ca el a avut initiativa si am tras 2 gloante si eu deoarece o luasera iar fuga si in una din poze apar si eu), omorat cu wanted-ul pe care il avea.(povestea intreaga o gasiti in ropicul raporteaza un membru F.B.I) , el se duce pe forum si ne posteaza pe amandoi si dupa ce raspunde liderul F.B.I el posteaza in continuare (ma ma ataca) . Daca si in staff sunt vanatori , ce pretentii mai aveti de la un player? :( . Am facut aceasta reclamatie deoarece sunt dispus sa parasesc LinkMania in cazul in care am gresit cu ceva , dar macar am incercat sa va pun in vedere cam ce poate face un om cand este sus). :cool2:

Daca am gresit cu ceva , atunci va rog sa ma scuzati :crybaby: , dar daca nu va rog sa luati masuri :readthis: . :tiphat:

P.S: Daca va continua in ritmul acesta, LinkMania incet, incet va ramane fara playeri.(Sunt constient ca nu e treaba mea :) )

Va urez La Multi Ani si un an nou plin de bucurii!:tiphat: :cool2:

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

Si care ma rog este vanatoare?Ca ti-am facut reclamatie ca nu stiti voi cum sa actionati?Daca era un player de lvl 1 si voi trageati pe-acolo si murea?Pe el singur il lasati in jail si normal ca iesea de pe svr .Eu nu cred ca ce am facut eu este vanatoare.Si mai cred ca tu nu sti ce inseamna a vana.Asteptam decizia coordonatorului.

Link to comment
Share on other sites

Eram ieri in fata la cai,am vorbit cu doi F.B.I. sa stea langa mine sa dea wanted lui Ionut ca tot venea si ne taia cu Heli,au stat au vazut da' nu au avut curaj sa ai dea wanted cu motivul ca Ionut le face Post.

Si daca le fac plangere ca gresesc,asta inseamna ca sunt vanator?Eu fac plangere la cine cred eu ca a gresit,este foarte normal,daca vrei sa fi politai,trebuie sa fi si putin capabil ca sa indeplinesti ce se cere acolo.

Edit : Voi credeti ca ma afecteaza pe mine cu ceva ca imi dati voi -?Puteti sa dati pana maine ca iceman nu se ia dupa cate - imi dati voi,ci dupa regulament.

Link to comment
Share on other sites

#-o Eu consider ca este vanatoare sa postez dupa ce liderul factiunii din care fac parte a acordat sanctiunile , tu inca continui sa postezi "Ca si X trebuie sanctionat ca nici el nu este mai breaz" , nu ti se pare ca e in plus acel post? (dupa parerea ta) . Tie ti-ar comveni sa posteze altcineva dupa ce ai primit pedeapsa?

Ex : Tie acum ti se va spune ca nu primesti nimic , cum ar fi sa vina un GM sa posteze , ca ar trebui sanctionat ca nush ce (sa mai adauge ceva ti-ar comveni)? :-?

Eu acum tind sa cred ca el stiind ca am 2 avertismente cauta sa il iau si pe al 3 -lea sa fiu demis , deoarece am vazut ca precizezi acolo "vezi ca ai 2 avertismente" :readthis:

Link to comment
Share on other sites

Nu este nici o vanatoare, din cate vad acolo a postat ca un player nedreptatit, nicidecum ca lider.

Maryus a postat ca un jucator a fost demis, dar nu a raspuns si pentru cel de al 2-lea cum ar fi fost normal => Ionut a reamintit. Nu inteleg pana la urma de ce te plangi tu aici si nicidecum vad vreo urma de vanatoare.

Topic mutat la Plangeri si inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...