Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TITANIC2012

despre 1 cont

Recommended Posts

Am o intrebare, as vrea sa folosesc id meu de masinger sirzea@yahoo.com ptr urmatoru cont cand se va da drumu la linkmania,se poate acest lucru,cu cine trebuie sa vorbesc sau unde trebuia sa deschid acest topic,am incercat prima data si nu mia dat voie sa fac cu acelas id, trebuia sa fac unu temporar ca sa pot sa ma joc. dar pe urma sa dat restar la baza si iar nu mai pot sa pun celalat id banuesc, :tiphat: :tiphat: o zi buna :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Am o intrebare, as vrea sa folosesc id meu de masinger sirzea@yahoo.com ptr urmatoru cont cand se va da drumu la linkmania,se poate acest lucru,cu cine trebuie sa vorbesc sau unde trebuia sa deschid acest topic,am incercat prima data si nu mia dat voie sa fac cu acelas id, trebuia sa fac unu temporar ca sa pot sa ma joc. dar pe urma sa dat restar la baza si iar nu mai pot sa pun celalat id banuesc, :tiphat: :tiphat: o zi buna :tiphat:

acum nu se pot crea conturi

Link to comment
Share on other sites

daca pe actuala baza de date ai facut cont pe acea adresa de mail , nu poti face un altul .

daca acea adresa de mail a fost folosita pt un cont facut pe db-ul trecut , acum poti face cont pe acel mail .

@@ ma rog ..cuvantul asta ACUM .. nu se stie cand va veni , sa poti creea cont . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Am o intrebare, as vrea sa folosesc id meu de masinger sirzea@yahoo.com ptr urmatoru cont cand se va da drumu la linkmania,se poate acest lucru,cu cine trebuie sa vorbesc sau unde trebuia sa deschid acest topic,am incercat prima data si nu mia dat voie sa fac cu acelas id, trebuia sa fac unu temporar ca sa pot sa ma joc. dar pe urma sa dat restar la baza si iar nu mai pot sa pun celalat id banuesc, :tiphat: :tiphat: o zi buna :tiphat:

acum nu se pot crea conturi

nu vreau sa creez cont intreb daca pot sami crez cont cu acelas id de yahoo,cand se va da drumu, in mai am jucat ultima data.

daca pe actuala baza de date ai facut cont pe acea adresa de mail , nu poti face un altul .

daca acea adresa de mail a fost folosita pt un cont facut pe db-ul trecut , acum poti face cont pe acel mail .

@@ ma rog ..cuvantul asta ACUM .. nu se stie cand va veni , sa poti creea cont . :tiphat:

la fel cum am mai scris ptr altu stiu ca in MAI jucasem ultima data,sau ma rog IULIE,

Link to comment
Share on other sites

pai rr db ma indoiesc ca o sa se dea avand in vedere ca nu are nimeni inca full,dar de jucat..nu cred ca o sa mai joace altcineva in afara de cei deja cu conturi

:tiphat:

Imi miroase a RR la date de baza avand in vedere atatea probleme de conturi, si inchise unele din ele :readthis: uitete i topic-uri :tiphat: ms de raspuns :tiphat:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...