Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Toika_Cody

[Rezolvat]Plangere

Recommended Posts

Numele meu în joc: chill_toika

Numele EXACT celui pe care îl reclam: ionuT

Screenshot-uri: http://imageshack.us/photo/my-images/407/samp052a.png/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? Eram la pariuri sa pun si eu un bilet , dupa ce pun biletu astept linistit acolo si pe la spate vine ionuT si imi infige cutitu in gat foarte frumos nu altceva..

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): HkR/ANdreea

Martori: Cei din poza

Link to comment
Share on other sites

Inainte sa faci o plangere citeste mai sus la "Regulamentul sectiunii plangeri".

Edit : Scuza-ma dar daca voi ma atacati eu ce pot face?Sa stau sa ma uit la tine cand ma omori?Tinand cont ca mai devreme m-ai si atacat si mi-ai bubuit si masina cand vroiam sa fac event .

Link to comment
Share on other sites

Plangerea trebuia facuta la Plangeri la adresa gm-ilor si adminiilor, dar conteaza mai putin, eu eram de fata cand Ionut l-a omorat si m-a omorat si pe mine de 2 ori in 3 min. Sufera si el la aia care nu au arme, ca doar asa e el bun. Si daca iar incerci sa te scoti cu minciuni e naspa, trebuie sa aduci dovezi sa te creada lumea domnule Ionut.

Link to comment
Share on other sites

Plangerea trebuia facuta la Plangeri la adresa gm-ilor si adminiilor, dar conteaza mai putin, eu eram de fata cand Ionut l-a omorat si m-a omorat si pe mine de 2 ori in 3 min. Sufera si el la aia care nu au arme, ca doar asa e el bun. Si daca iar incerci sa te scoti cu minciuni e naspa, trebuie sa aduci dovezi sa te creada lumea domnule Ionut.

exact, ionut eu am dovezi pentru ce te acuz dar tu ai pt ce ma acuzi pe mine?

Link to comment
Share on other sites

Poza nu merge, uploadeaz-o iar te rog.

Nevermind, am vazut-o in cealalta plangere ( http://imageshack.us/f/407/samp052a.png/ ). Ionut nu primeste nimic, are voie sa te omoare acolo din moment ce nu este safe-zone, te sfatuiesc sa (re)citesti regulamentul general.

Closed

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...