Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bobby

Plangere&Reevaluare

Recommended Posts

Nu am nici o legatura cu plagerea(Reevaluarea) asta:

Plangerea:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=429728

Reevaluare:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=429739

Nu inteleg,cum este posibil sa rezolve acelas moderator,plangerea si reevaluarea?

Este vorba de [Creator] moderatorul si plangerea facut de KooX impotriva lui Huskar.

Eu nu am nici o legatura cu Huskar dar se vede clar ca nu a facut nici un deranj la KooX si intra Creator si el rezolva plangerea si reevaluarea??? :dontknow:

Rog pe [Creator] sa lasa deschis reevaluarea aia,sa rezolve un alt moderator,cu toate ca f rar acceptati voi intre voi greselile voastre, ca eu nu vad nici un deranj acolo,Huskar a dat pk la 2 player se vede clar ca a schimbat statusul de 2 ori,primul pk ia dat la un player in trecere(Galaxy*) si din greseala ia dat si pk la Tavitzu(da era intrebat de afk.dar nu ataca si nu risca contor).

Voi moderatori si admini va mirati ca se ia lumea de voi, cand voi va legati de noi playeri/useri pt orice prostie.

Parca sa mai vorbit pe forum despre problema asta cu rezolvarea reevaluari de un alt moderator.

Link to comment
Share on other sites

Ce spui tu mai sus este Adevarat dar ei controleaza treaba aici daca pt asa ceva dai 10 zile si + de asta nu sunt vinovat cu nimic si KooX o stie bine lam deranjat foarte rau atunci cand am dat pk si nici macar playeru nu avea ce sa ascunda nu ataca nu putea nici suspend sa ia nu vad unde am deranjat si mi-am cerut si scuze el nimic iti spun eu se simte fericit acum;)

Link to comment
Share on other sites

mie unu imi cam miroase a vanatoare putin aici. stiu ca cei 2 se certau pe global, mai exact Decline(KooX) ii reprosa ca de ce da pk, sau cv de genul. eu personal as vrea sa vad si alte printuri de la razie, nu doar cele postat de koox la plangeri. asta daca intr-adevar a fost razie.

Bobby, nu intr-un astfel de caz nu conteaza ce moderator iti rezolva plangerea, daca esti postat de un GM iei ss 100%, nu conteaza ce ai facut, nu conteaza daca ai incalcat regulamentul, sunt atatea plangeri pt atitudine GM care in mod normal se soldau cu nefondata, in cazul de faata cred ca se putea trece cu vederea, mai ales ca nu a deranjat cu nimic razia, omu era pe spotul lui avea tot dreptul sa dea pk oricui trece pe acolo, iar tav nu ataca, deci nu vad rostul acelor 10 zile.

Link to comment
Share on other sites

Nu am nici o legatura cu plagerea(Reevaluarea) asta:

Plangerea:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=429728

Reevaluare:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=429739

Nu inteleg,cum este posibil sa rezolve acelas moderator,plangerea si reevaluarea?

Este vorba de [Creator] moderatorul si plangerea facut de KooX impotriva lui Huskar.

Eu nu am nici o legatura cu Huskar dar se vede clar ca nu a facut nici un deranj la KooX si intra Creator si el rezolva plangerea si reevaluarea??? :dontknow:

Rog pe [Creator] sa lasa deschis reevaluarea aia,sa rezolve un alt moderator,cu toate ca f rar acceptati voi intre voi greselile voastre, ca eu nu vad nici un deranj acolo,Huskar a dat pk la 2 player se vede clar ca a schimbat statusul de 2 ori,primul pk ia dat la un player in trecere(Galaxy*) si din greseala ia dat si pk la Tavitzu(da era intrebat de afk.dar nu ataca si nu risca contor).

Voi moderatori si admini va mirati ca se ia lumea de voi, cand voi va legati de noi playeri/useri pt orice prostie.

Parca sa mai vorbit pe forum despre problema asta cu rezolvarea reevaluari de un alt moderator.

Cum am zis si in cele doua topicuri , Huskar nu trebuia sa dea pk. Da , ai dreptate , Tavitzu nu ataca, nu era pasibil de contor, dar nu avem de unde sa stim daca nu folosea altceva, nu?...

PS :

Buna ziua! Eu eram pe Tavitzu si chiar atunci cand a venit adminu ma uitam la ceva pe youtube..hmm i-am dat PM imediat dar nu m-a bagat in seama.In primul rand nu e nici o deranjare a razei pt ca Huskar a omorat un dl din HH care trecea pe acolo pt ca noi nu prea ne suporatam,se vede si din printuri,iar pe mine m-a omorat din greseala.In al doiea rand,eu nu atacam,asa ca ce motiv avea sa ma omoare???Dak atacam mai ziceam ca iau contoar,dar asa ..Sa se ia o decizie corecta va rog si adminu sa mai bage playerii in seama,nu doar sa umble cu nasu pe sus.Multumesc :beer:

Aici ziceai ca te uitai la ceva pe youtube, iar aici ziceai ca erai la bucatarie...ce sa mai cred :)

Ce spui tu mai sus este Adevarat dar ei controleaza treaba aici daca pt asa ceva dai 10 zile si + de asta nu sunt vinovat cu nimic si KooX o stie bine lam deranjat foarte rau atunci cand am dat pk si nici macar playeru nu avea ce sa ascunda nu ataca nu putea nici suspend sa ia nu vad unde am deranjat si mi-am cerut si scuze el nimic iti spun eu se simte fericit acum;)

Joci de atata timp pe Linkmania, banuiam ca esti la zi cu regulamentul. Nu trebuia sa dai pk unui player atata timp cat a fost intrebat de "afk" ( nu conteaza daca ai dat din greseala sau nu ).

mie unu imi cam miroase a vanatoare putin aici. stiu ca cei 2 se certau pe global, mai exact Decline(KooX) ii reprosa ca de ce da pk, sau cv de genul. eu personal as vrea sa vad si alte printuri de la razie, nu doar cele postat de koox la plangeri. asta daca intr-adevar a fost razie.

Bobby, nu intr-un astfel de caz nu conteaza ce moderator iti rezolva plangerea, daca esti postat de un GM iei ss 100%, nu conteaza ce ai facut, nu conteaza daca ai incalcat regulamentul, sunt atatea plangeri pt atitudine GM care in mod normal se soldau cu nefondata, in cazul de faata cred ca se putea trece cu vederea, mai ales ca nu a deranjat cu nimic razia, omu era pe spotul lui avea tot dreptul sa dea pk oricui trece pe acolo, iar tav nu ataca, deci nu vad rostul acelor 10 zile.

Pentru linistea ta :

link

link

PS : Hai sa nu incepem cu acuzele la adresa mea si sa ne alegem cu suspend , nu ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ce faci KooX deja incepi sa ne ameninti?ca noi nu putem sa spunem nimica ca deja imediat sariti cu acuzati nefondate.

Eu lam postat pe Lancelot la plangeri impotriva moderatorilori si el recunoaste ca a dat reply cu ironie(ironie=batjocorea) si nu se ia masuri.

Numai si numai aici la muonline nu se poate discuta o problema legata de joc, ca imediat vine un moderator care inchide, sau ne ia cu ss pt acuzati nefondate.

Oricum ai facut o razie dubioasa,eu eram k7 ultimul si nu ai venit acolo.

Tu crezi ca este corect sa rezolve acelas moderator reevaluarea ?sau decizia a fost luata cand tu ai postat?

app:[Creator] la inceput nici nu a inteles plangerea facuta de tine,el a crezut ca tu ai luat pk(reply ce el a sters) asa de bine va uitati voi pe printuri.

Link to comment
Share on other sites

Ce faci KooX deja incepi sa ne ameninti?ca noi nu putem sa spunem nimica ca deja imediat sariti cu acuzati nefondate.

Eu lam postat pe Lancelot la plangeri impotriva moderatorilori si el recunoaste ca a dat reply cu ironie(ironie=batjocorea) si nu se ia masuri.

Numai si numai aici la muonline nu se poate discuta o problema legata de joc, ca imediat vine un moderator care inchide, sau ne ia cu ss pt acuzati nefondate.

Oricum ai facut o razie dubioasa,eu eram k7 ultimul si nu ai venit acolo.

Tu crezi ca este corect sa rezolve acelas moderator reevaluarea ?sau decizia a fost luata cand tu ai postat?

app:[Creator] la inceput nici nu a inteles plangerea facuta de tine,el a crezut ca tu ai luat pk(reply ce el a sters) asa de bine va uitati voi pe printuri.

Nu incep sa amenint , dar nici nu imi place sa fiu acuzat de ceva ce nu am facut. Eu am zis ce am avut de spus , asteptati decizia unui coleg de-al meu ( daca nu va convine decizia lui Creator ).

Link to comment
Share on other sites

Ce faci KooX deja incepi sa ne ameninti?ca noi nu putem sa spunem nimica ca deja imediat sariti cu acuzati nefondate.

Eu lam postat pe Lancelot la plangeri impotriva moderatorilori si el recunoaste ca a dat reply cu ironie(ironie=batjocorea) si nu se ia masuri.

Numai si numai aici la muonline nu se poate discuta o problema legata de joc, ca imediat vine un moderator care inchide, sau ne ia cu ss pt acuzati nefondate.

Oricum ai facut o razie dubioasa,eu eram k7 ultimul si nu ai venit acolo.

Tu crezi ca este corect sa rezolve acelas moderator reevaluarea ?sau decizia a fost luata cand tu ai postat?

app:[Creator] la inceput nici nu a inteles plangerea facuta de tine,el a crezut ca tu ai luat pk(reply ce el a sters) asa de bine va uitati voi pe printuri.

Nu incep sa amenint , dar nici nu imi place sa fiu acuzat de ceva ce nu am facut. Eu am zis ce am avut de spus , asteptati decizia unui coleg de-al meu ( daca nu va convine decizia lui Creator ).

KooX nu mi-ai raspuns la intrebare,cum face un admin razie intro kalima fara sa ajunga pe ultimul spot?

Am print ca am fost pe ultimul k7,sau mai nou se face randon si razia?

Da stiu raspunsul,adminul face unde si cand vrea razie. :tiphat:

Deja are servul asta probleme si voi admini/moderatori in loc sa o ajutati,mai complicati situatia serverului.

Sunt curios care moderator o sa inchida postul asta

Link to comment
Share on other sites

Pentru linistea ta :

link

link

PS : Hai sa nu incepem cu acuzele la adresa mea si sa ne alegem cu suspend , nu ? :)

Scuzele si Felicitarile mele Domnul KooX :tiphat: esti primul GM care nu se ascunde in spatele imunitati si nu baga o replica gen " sa le ceara un mod, nu tu". :tiphat: :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

ma vere ti a dat tie pk ??? nu atunci ce treaba ai tu ma.

de acuma incolo cand e razie toata lumea drepti numai vorbim nu mai dam pk nu nimic ?

raziiile sunt facute pentru a sta lumea on , daca nu stiai tu poti trece dak ma vezi ca imi dau cu unu pk e treaba mea cu a respectivului n ai tu nici o treaba , nici de afk sa nu intrebi ca nu esti orb sa nu vezi ca sunt on ! MAI ALES DACA ALA NICI N TRAGE.. daca tragea mai intelgeai ca zici ca l-a oprit de la contor !!

:violent:

ziceti de playeri ca ati inebunit cu ei ca au ei ce au ca fac 1000 revaluari sau nu citesc regulamentu dar voi nu va uitati ca nu sunteti in stare sa respectati niste lucrurui.. pai la dracu mai face ala reevaluare daca o verfica acelasi moderator

Link to comment
Share on other sites

ma vere ti a dat tie pk ??? nu atunci ce treaba ai tu ma.

de acuma incolo cand e razie toata lumea drepti numai vorbim nu mai dam pk nu nimic ?

raziiile sunt facute pentru a sta lumea on , daca nu stiai tu poti trece dak ma vezi ca imi dau cu unu pk e treaba mea cu a respectivului n ai tu nici o treaba , nici de afk sa nu intrebi ca nu esti orb sa nu vezi ca sunt on ! MAI ALES DACA ALA NICI N TRAGE.. daca tragea mai intelgeai ca zici ca l-a oprit de la contor !!

:violent:

ziceti de playeri ca ati inebunit cu ei ca au ei ce au ca fac 1000 revaluari sau nu citesc regulamentu dar voi nu va uitati ca nu sunteti in stare sa respectati niste lucrurui.. pai la dracu mai face ala reevaluare daca o verfica acelasi moderator

"Vere" , sa iti raspund la "intrebarile" tale :

1. In primul rand nu sunt "MA" cu tine , nu ne tragem de sireturi.

2. Ai dreptate , raziile sunt facute pentru a sta lumea on ( cum zici tu ). Tavitzu, ( in cazul nostru ) nu mai era pe spot pentru a verifica daca este sau nu online, nu ?

3. Acum nu mai am voie sa intreb de "afk" daca tu faci pk ? ( ma faci sa rad ) .... zi-mi tu mie cate programe cunosti care pot misca caracterul / raspunde la intrebari / aduna jwls/zen/sign , etc?

4. Arata-mi tu mie in regulament unde a gresit [Creator] cand a dat verdictul, sau eu cand l-am postat pe Huskar.... Arata-mi si mie in regulament ca ai dreptul sa dai pk la un caracter care este intrebat de GM de "afk"....

Link to comment
Share on other sites

nu cunosc nici un program care sa miste charu nu exista asa ceva :P .

pai el da verdict la plangere si el rezolva si reevaluarea ??

acuma numai are omu sa ii dea pk unuia ca poate apare adminu din secunda in secunda si ia ss nu?

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce va agitati. Serverul este sub orice critica .

Am inteles ca dureaza 3 ani sa faci un guard cat de cat.

Am inteles ca nu aveti oameni care sa se ocupe de server (cu toate ca dupa parerea mea sunteti prea multi in "staff-ul muonline" si anumite pm-uri nu se "vede":P).

In loc sa incercati sa salvati ce se mai poate salva din acest server ( o modificare ici, colo,un event etc. )si sa fiti mai indulgenti, parca luati decizii mai a dracului.

La ce harababura este in momentul asta (atat pe forum cat si in joc) nu stiu cine ar vrea sa ajute si sa se alature acestei "comunitati".

...sad but true :tiphat:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...