Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bastia

sell legendary lk dd hp, 64+4, 10+5 +++

Recommended Posts

Sell:

- 64 +4 (in crestere, pleaca pe ce caut sau pe +5!)

- 10 +5 (in crestere, pleaca pe ce caut!)

- +1, +2, +3 nu foarte multe bokuri (in crestere, pleaca pe ce caut sau pe +5!)

- legendary armor lk dd hp add +10 = gs lk dd hp no boots sau bok+5

- gs boots lk ref dsr add +13

- hyon sword

- gywen pendant of ability

- garuda gloves

- wings elf lvl 1 x3

- wings bk lvl 1

- +100 sign

Buy (trade):

- GS helm lk dd hp +13 add 28 (lk dd hp +0...+13, lk dd +0...+13) pot da un helm GS lk add hp +13 + bok +2, +4, +5, un numar mare de +4 +orice din sell list, sau tot +jwl; pentru add 28 adaug mult!

- GS armor lk dd hp +13 add 28 (lk dd hp +0...+13) pot da o armura GS lk add+12 dd +13 + bok +2, +4, +5, un numar mare de +4 +orice din sell list, sau tot +jwl; pentru add 28 adaug mult!

- GS pants lk dd hp +13 add 28 (lk dd hp +0...+13) pot da pants GS lk add+12 dd dsr +13 + bok +2, +4, +5, un numar mare de +4 +orice din sell list, sau tot +jwl; pentru add 28 adaug mult!

- GS gloves lk dd hp +13 add 28 (lk dd hp +0...+13) pot da gloves GS add+8 dd hp +13 + bok +2, +4, +5, un numar mare de +4 +orice din sell list, sau tot +jwl; pentru add 28 adaug mult!

- GS shield lk dd hp +13 add 28 (lk dd hp +0...+13) pot da un shield GS add+15 dd +13 + bok +2, +4, +5, un numar mare de +4 +orice din sell list, sau tot +jwl; pentru add 28 adaug mult!

- ring dd hp4% hp rec 3% pot da ring dd hp4% hp rec 1% + bok +2, +4, +5, un numar mare de +4 +orice din sell list, sau tot +jwl!

- ring dd hp4% hp rec 3% pot da ring dd hp4% hp rec 2% + bok +2, +4, +5, un numar mare de +4 +orice din sell list, sau tot +jwl!

- pendant edr 2% hp rec 3% pot da pendant edr hp rec 3% + bok +2, +4, +5, un numar mare de +4 +orice din sell list, sau tot +jwl!

- kundun lk edr 2%, lk edr mana +0...+13 pot da un kundun lk speed mana add+28 +13 + bok +2, +4, +5, un numar mare de +4 +orice din sell list, sau tot +jwl!

mai cumpar pentru sm-ul care iese de pe ss, sa-l imbrac frumos:

staff +13, wings sm, doua ringuri la fel.

Link to comment
Share on other sites

daca voiam ziceam deal, nu up, dar prin up ma refer la faputul ca nu pricepi foarte bine lb engleza asa ca am sa-ti scriu in romana: sus

ce prost esti, am vazut ca nu ai nici o oferta nimic...daia te-am mai intrebat odata , dar dupa ce ca esti urat cu spume... esti si prost rau. Nu vezi ce fata de ornitorinc ai, sinucidete date dreaq =))

Link to comment
Share on other sites

daca voiam ziceam deal, nu up, dar prin up ma refer la faputul ca nu pricepi foarte bine lb engleza asa ca am sa-ti scriu in romana: sus

ce prost esti, am vazut ca nu ai nici o oferta nimic...daia te-am mai intrebat odata , dar dupa ce ca esti urat cu spume... esti si prost rau. Nu vezi ce fata de ornitorinc ai, sinucidete date dreaq =))

esti tu frumos ca lacrima, raspunsul pentru tine il am la al 3-lea link de la semnatura, nu esti departe de adrian, esti alt limitat frustrat, voi chiar nu aveti oglinzi sa va vedeti ce feti frumosi sunteti si voi? E trist sa fii atat de limitat si sa ai impresia ca esti fat frumos pe cal alb...

Link to comment
Share on other sites

Guest Christina Aguilera

esti tu frumos ca lacrima, raspunsul pentru tine il am la al 3-lea link de la semnatura, nu esti departe de adrian, esti alt limitat frustrat, voi chiar nu aveti oglinzi sa va vedeti ce feti frumosi sunteti si voi? E trist sa fii atat de limitat si sa ai impresia ca esti fat frumos pe cal alb...

http://imageshack.us/photo/my-images/851/turchinifeb20119.jpg/

fatza ta zice tot =)) pardon curul =))

Link to comment
Share on other sites

daca voiam ziceam deal, nu up, dar prin up ma refer la faputul ca nu pricepi foarte bine lb engleza asa ca am sa-ti scriu in romana: sus

ce prost esti, am vazut ca nu ai nici o oferta nimic...daia te-am mai intrebat odata , dar dupa ce ca esti urat cu spume... esti si prost rau. Nu vezi ce fata de ornitorinc ai, sinucidete date dreaq =))

esti tu frumos ca lacrima, raspunsul pentru tine il am la al 3-lea link de la semnatura, nu esti departe de adrian, esti alt limitat frustrat, voi chiar nu aveti oglinzi sa va vedeti ce feti frumosi sunteti si voi? E trist sa fii atat de limitat si sa ai impresia ca esti fat frumos pe cal alb...

Decat sa am o fata ca a ta, mai bine ma mutilez:)) doamne ce fata are!!!!!!! Ma gandesc ce parinti deosebiti ai =)) daca te-au nascut cu fata asta =)), inseamna ca si ei sunt la fel.. familie de ornitorinci =))

Link to comment
Share on other sites

Guest Christina Aguilera

daca voiam ziceam deal, nu up, dar prin up ma refer la faputul ca nu pricepi foarte bine lb engleza asa ca am sa-ti scriu in romana: sus

ce prost esti, am vazut ca nu ai nici o oferta nimic...daia te-am mai intrebat odata , dar dupa ce ca esti urat cu spume... esti si prost rau. Nu vezi ce fata de ornitorinc ai, sinucidete date dreaq =))

esti tu frumos ca lacrima, raspunsul pentru tine il am la al 3-lea link de la semnatura, nu esti departe de adrian, esti alt limitat frustrat, voi chiar nu aveti oglinzi sa va vedeti ce feti frumosi sunteti si voi? E trist sa fii atat de limitat si sa ai impresia ca esti fat frumos pe cal alb...

Decat sa am o fata ca a ta, mai bine ma mutilez:)) doamne ce fata are!!!!!!! Ma gandesc ce parinti deosebiti ai =)) daca te-au nascut cu fata asta =)), inseamna ca si ei sunt la fel.. familie de ornitorinci =))

+1 =))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...