Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-john-

deranjare razie

Recommended Posts

-john- dai dovada de neseriozitate aici.

Ti-am dat cateva pm-uri in care ti-am explicat situatia si te-am si rugat sa vi sa vorbim dupa ce termini cu raziile/event etc.

TheEnd este putin mai noob, fiind incepator in joc nu si-a dat seama ca e razie si ca tu esti admin, a crezut ca este vreun nesimtit ca multii altii care au venit la acel spot direct cu pk si alte dragalasenii. Cand si-a dat seama ce a facut si a incercat sa-si ceara scuze nici macar nu i-ai raspuns.

Inteleg ca a fost un gest pentru care merita suspend si nu ma opun acestui lucru, insa atitudinea ta deranjeaza.

Era asa greu sa imi raspunzi mie la pm, sau sa vi dupa n minute sa vorbim? Cumva un orgoliu exacerbat te determina sa umblii cu nasul pe sus? Va intrebati de ce oare sunteti criticati si priviti cu indoiala de catre jucatori insa nu incetati in a va da in spectacol cu astfel de gesturi.

Am zis de multe ori ca in acest joc e nevoie de bun simt , si nu m-am referit numai la jucatori. Si pe cat de mult am criticat-o pe kitte ea macar stie sa raspunda cand este acuzata sau intrebata de ce a decis sa actioneze intr-o anumita masura.

Nu ti-am cerut mare lucru insa ai esuat lamentabil in task-ul acesta de a reusi sa comunici cu jucatorii. Aveti tendinta sa deveniti niste roboti , sa omiteti latura umana . Pe viitor incearca sa raspunzi cand cineva te intreaba frumos un lucru .

Daca doresti iti pot trimite pe privat printuri in care scria TheEnd pe guild dupa acel incident ca nu si-a dat seama ca esti admin si de asemenea si cele cateva mai multe pm-uri pe care ti le-am trimis.

Nu doresc sa schimbi decizia luata, este o greseala care ii apartine lui TheEnd si este responsabil de actiunile sale in concordanta cu regulamentul, insa doresc sa iei si tu cunostinta de actiunile tale ca admin si de repercursiuni.

Daca imi dati warn sa imi dati pentru neimplicare , nu pentru vocea ratiunii .

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Hammerel in urma cu cateva zile la o razie ^TheEnd^ mi-a raspuns la intrebare si acuma vi cu scuza ca este incepator si nu stia ca sunt admin?

In plus eu cand fac razie nu raspund la pm, dar tin minte cine a trimis pm si asa e ai insistat la pm si el a dat pm, apoi Lord imi da pm si imi zice ca ^TheEnd^ nu imi nimereste nickul.

In plus am zis si pe spot ca am sa postez pe forum, deci nu mai avea rost sa mai insistati ca sa il scapati.

In plus el singur si-a sapat groapa, credea ca daca imi da pk, va scapa pe voi de un contor?

Link to comment
Share on other sites

-john- deviezi de la subiect. Eu nu ti-am cerut sa il ierti, sunt constient ca desi nu stia si nu si-a dat seama ca esti admin, e responsabilitatea lui sa invete regulamentul si sa actioneze ca atare . E vinovat si isi merita suspendul ce se va aplica .

Pe mine m-a deranjat ca nu mi-ai raspuns la pm-uri si ca nu i-ai raspuns nici lui. Ti-am si spus in pm-uri ca inteleg ca esti ocupat pe moment cu razia si daca poti veni sa vorbim dupa razie. Nu incercam sa te fac sa te razgandesti in privinta suspendului la fel cum nu incerc nici acum ( get over it, water under the bridge ) insa incercam si incerc sa te fac sa intelegi ca omul a gresit . Poate ca ti-a raspuns la intrebare acum n zile, insa el habar nu are echipa de admini si ieri nu a vazut ca esti admin. In ziua respectiva au venit multi cu preluari si la toti le raspundea "DA SUNTEM AFK TOTI"incercand o gluma in tema cu numele guildei.

Si sa sti ca nu incerca sa ne protejeze asa cum ai zis tu, eram on , eu si kimmy ne uitam la un film si am vazut activitate ....ti-am raspuns imediat lucru nesesizat de tine pentru ca desi ti-a raspuns kimmy tu ai mai intrebat odata ...deci neatentia e un viciu care ne afecteaza pe toti :)

In fine, mi-am precizat punctul de vedere si ca o parere ma simt dezamagit de actiunile tale si de faptul ca a fost atat de greu sa vi sa vorbim sau sa-i raspunzi omului cand si-a cerut iertare .

O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

Hammerel in urma cu cateva zile la o razie ^TheEnd^ mi-a raspuns la intrebare si acuma vi cu scuza ca este incepator si nu stia ca sunt admin?

In plus eu cand fac razie nu raspund la pm, dar tin minte cine a trimis pm si asa e ai insistat la pm si el a dat pm, apoi Lord imi da pm si imi zice ca ^TheEnd^ nu imi nimereste nickul.

In plus am zis si pe spot ca am sa postez pe forum, deci nu mai avea rost sa mai insistati ca sa il scapati.

In plus el singur si-a sapat groapa, credea ca daca imi da pk, va scapa pe voi de un contor?

Link to comment
Share on other sites

Aveti! dreptate ! Dati-mi voie doar sa fac niste corectii.

1Multumesc Hammerel pentru sustinere ai zis cam tot ce voiam sa zic eu.

2Nu sunt chiar incepator dar nu stiam: nu m-am uitat, si cum a zis si Hammerel daca era altul si dupa ce i-am zis ca sunt on

(de fapt am glumit:suntem *AFK* pentru ca asa se numeste guildul din care fac parte) era normal ce am facut.

3Mi-am cerut scuze pe post apoi pe pm.

4Da merit ss dar nu ma acuzati de nesimtire va rog

5 Cunosc regulamentul dar aici as vrea sa fac o completare .Conform codului bunelor maniere un om saluta se prezinta apoi face ce are de facut , poate o sa aveti in vedere asta pe db viitor pentru a evita o situatie neplacuta

6 Scuze din nou -john- Craciun fericit si chiar aveam nevoie de o pauza uite mosu ne aduce la toti ce ne dorim:))

7 Nici prin cap nu mi-a trecut de contor afk si oricum au raspuns fara sa ii sun desi aveam toate numerele de telefon.

Link to comment
Share on other sites

in primul print pe care il am am salutat si apoi am inceput sa intreb de afk, deci nu poti sa spui ca am venit direct si v-am intrebat.

primul print nu l-am urcat, dar daca moderatorul care rezolva aceasta plangere imispune sa il pun, il voi pune.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...