Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Vincenzo

S3

Recommended Posts

Propun daca se poate,sa se faca un server separat(sau sa fie acesta updatat) la season 3.

De ce? Toata lumea cauta un server bun de season 3 si gasesc numai cu x99999999999999999999999999 exp care in secunda urmatoare ai full pe tine...si nu e frumos asa..ar fi frumos economia de pe serverul acesta,dar sa fie season 3...

Link to comment
Share on other sites

db trecut s-a facut trecerea de la s1 la s2 ,presupun ca s-ar putea face si acum de la s2 la s3 daca s-ar dori.DAR din cate stiu eu ziceau ca softul pe care il au dabia merge cu s2 si nu se doreste niste bani investiti intr-un sv free.

Mie unul mi-ar placea sa se treaca la s3. PRO

Link to comment
Share on other sites

cum nu se ocupa ? au reusit sa rezolve cateva probleme pana acum. statusul si cs.

exact alea cele mai minore... ca sa nu mai zic de cs l-au facut dupa o luna si statusul dupa 2 luni

conturile , d/c , elite astea asteapta de 4 luni de zile

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

Buna, o renoiere de seson ar fi perfecta.

Am cautat si eu sa joc S3, am gasit dar ori era plin de buguri, ori experienta prea mare.

Mi-ar place sa joc pe Linkmania S3. :)

Sesonul actual e invechit, nimic nou, nimic interesant, doar lvl si cearta, cearta, cearta, d/c-uri, vanatoare si iar cearta. Oameni cu capu pe umeri si-au pierdut rabdarea, si incep sa se adapteaza dupa playeri mai tineri... Nimic din problemele actuale sau cele din trecut nu este mai grav, ca, comportamentul nostru. Si acum ar fi perfect daca nu s-ar mai vedea pe global anumite remarci, daca n-ar mai exista nesimtire si taranisme.

Ma introc pe cealalta parte, suntem oameni si avem opinii si caractere diferite, aceste motive nu scuza cu nimic comportamentul nostru.

PRO sugestia, nu stiu cat va fi luata in considerare.

Uneori si staff-ul MU linkmania e depasit de situatie, sunt oameni si ei, au o viata, au pareri. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Vorbiti, doar ca sa vorbiti.

A durat atat pentru ca nu a avut cine sa se ocupe de server, administratorul(vDragosh) avand motivele sale(doar de el stiute, de altii banuite :| ) pentru care l-a lasat de izbeliste. Staff-ul de admini/moderatori nu a avut acces la server, singura lor solutie fiind accea pe care au aplicat-o...sa ne duca cu zaharelul: ''se lucreaza, nu va putem comunica o data anume''.

Dar s-a schimbat administratorul. A venit IceMan, care a preluat partea tehnica si intr-un timp destul de scurt, avand in vedere faptul ca nu a avut mari tangente cu serverele de mu(din ce a spus chiar el), a rezolvat cateva probleme esentiale.

Am vazut ca acum cauta programator, ceea ce ma face sa ma gandesc ca e muuuult de munca si are nevoie de ajutor. Un pas in directia buna s-a facut. Hai sa nu mai fim atat de pesimisti si sa fim recunoscatori pentru ceea ce s-a realizat pana acum, iar cu ceva implicare si sustinere poate se vor rezolva si celelalte probleme.

Daca veti critica mereu pana si lucrurile bune, sa nu va mirati apoi ca il/ii apuca lehamitea.

Cu privire la subiectul topicului, o trecere la season3 ar fi de dorit, dar nu stiu cat de posibila in conditiile actuale.

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca a venit IceMan a rezolvat o problema de PHP/SQL iar cea cu CS-ul au fost doar setari, pana acum e OK.

Da, am vazut si eu ca se cauta programator, desi programator sa stie totul despre MU cam slabe sanse, tot pe teste se rezolva problemele.

Cat despre season3, iar o sa gaseasca unii hack-uri, bug-uri o sa fie...tot atmosfera aceasta o sa fie si pe s3. Cat despre nu suporta softul, nu exista soft, este doar SQL Server si 1 PC. Pentru mai multi useri 1000-2000 sa zic asa o sa fie nevoie de un pc/server cu procesor mai bun, ram mai mult...decat actualul.

Link to comment
Share on other sites

Si daca nu au 24 de ore pe zi ce? Ori se risca de 1 contor (cum am luat si eu :)) ) si lasa afk, ori joaca cand vin de la scoala/job, ca nu conteaza daca X si Y sunt pe primu loc la rr..nu se ofera premii sau altceva...ca sa ai un motiv sa stai nonstop, tot noi playerii suntem in pierdere cand lasam afk, tot noi platim curent, net. etc..(poate la minori parintii..)

Dar cum unii gandesc altfel....vai doamne nu am X rr nu pot sa traiesc etc etc...si cum mai vad la plangeri cum se bucura unii...ce bine ca a luat Z ss, abia raman eu in locul lui....si-l intrec la rr...si numai gandiri dinastea de 2 lei

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu stiu daca o sa fie vreunul sa-si bata capul si mai ales gratuit...am intalnit o gramada de oameni...totul se rezuma la bani...sanse de 1 la 1 milion sa faca vreunu free. :)

Daca tu faci afirmatia asta, de ce ai asteptari de la altii, din moment ce esti constient cum sta treaba ?

Buna, o renoiere de seson ar fi perfecta.

Am cautat si eu sa joc S3, am gasit dar ori era plin de buguri, ori experienta prea mare.

Mi-ar place sa joc pe Linkmania S3. :)

Sesonul actual e invechit, nimic nou, nimic interesant, doar lvl si cearta, cearta, cearta, d/c-uri, vanatoare si iar cearta. Oameni cu capu pe umeri si-au pierdut rabdarea, si incep sa se adapteaza dupa playeri mai tineri... Nimic din problemele actuale sau cele din trecut nu este mai grav, ca, comportamentul nostru. Si acum ar fi perfect daca nu s-ar mai vedea pe global anumite remarci, daca n-ar mai exista nesimtire si taranisme.

Ma introc pe cealalta parte, suntem oameni si avem opinii si caractere diferite, aceste motive nu scuza cu nimic comportamentul nostru.

PRO sugestia, nu stiu cat va fi luata in considerare.

Uneori si staff-ul MU linkmania e depasit de situatie, sunt oameni si ei, au o viata, au pareri. :tiphat:

Sa-mi spui si mie cum o versiune noua de joc va evita certurile si va schimba caracterul oamenilor.

Legat de S3, pt moment nimic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...