Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

farist

poate

Recommended Posts

De ce? Sa dai d/c? :))

s-au sa de-ie bulion are nevoie acu de conturi ca bk il va pierde

numai folosi cratima ca te bate. mai treci pe la scoala ca nu strica. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest **AdrIaN**

De ce? Sa dai d/c? :))

s-au sa de-ie bulion are nevoie acu de conturi ca bk il va pierde

numai folosi cratima ca te bate. mai treci pe la scoala ca nu strica. :)

asa-i nu ? no arde cu mine cu scoala ca nu tine .. ai luat macar bacu ? s-au esti si tu din formatia bulion ,copii mascarici

Link to comment
Share on other sites

De ce? Sa dai d/c? :))

s-au sa de-ie bulion are nevoie acu de conturi ca bk il va pierde

numai folosi cratima ca te bate. mai treci pe la scoala ca nu strica. :)

asa-i nu ? no arde cu mine cu scoala ca nu tine .. ai luat macar bacu ? s-au esti si tu din formatia bulion ,copii mascarici

am nota la bac mai mare decat tine si 3 generatii de ale tale la un loc. daca tu pretinzi ca ai luat bacu si nu stii inca unde se pune cratima ... imi este mila de tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest **AdrIaN**

De ce? Sa dai d/c? :))

s-au sa de-ie bulion are nevoie acu de conturi ca bk il va pierde

numai folosi cratima ca te bate. mai treci pe la scoala ca nu strica. :)

asa-i nu ? no arde cu mine cu scoala ca nu tine .. ai luat macar bacu ? s-au esti si tu din formatia bulion ,copii mascarici

am nota la bac mai mare decat tine si 3 generatii de ale tale la un loc. daca tu pretinzi ca ai luat bacu si nu stii inca unde se pune cratima ... imi este mila de tine.

te crezi la ora de Romana pustiule aci ? tu cand scrii iti pui textu pe google s-al corecteze s-a fi impresar aci ? po-ti sa ai 10 facultari daca lucri pe 10 milioane si esti vai de steaua ta

Link to comment
Share on other sites

Guest **AdrIaN**

prefer 10 milioane decat ca tine cu oile la pascut :)

Iara imi explici mi-e ce faci tu infara serviciului unde iei 10 milioane , sa faci bani iti trebuie minte nu 10 facultati , ia uita-te la toti bogatasii Romaniei au cumva zeci de facultati in spate, s-au i-au dus capu . Nici nu stiu dc imi pierd timpu cu un fraier ca tine care in real e vai de el si are glas doar pe un forum

Link to comment
Share on other sites

poate ne faceti o bucurie asa ca vine mos craciun ...:))) si dati drumu la conturi.

in ultimi ani am aflat ceva foarte important. mos craciun e roman, deci, n-are bani :))

ps adriane vezi cum te bagi ca supozitoru si dupa te intrebi stupefiat ce are lumea cu tine. pai are ma ca esti dus cu pluta.

ps2 nu te obosi sa imi dai replay ca nu o sa iti raspund.

Link to comment
Share on other sites

Guest **AdrIaN**

omg cum scrie adrian ala zici ca s-a lasat de scoala din clasa a 2-a.

pe tine cine plm te-a bagat in seama ochelaristule ? te strang gingiile in gura si nu sti cum sa zici

Link to comment
Share on other sites

Guest **AdrIaN**

te-ai ofticat cocalarule?:)) vii sa ma bati musculosule?:)

la cum arati te bate si o fata nu dau in descentrati ca tine ,nu m-ai cauta anturaj ca eu nu m-am legat tine ai inteles ochelaristule ?

Link to comment
Share on other sites

te-ai ofticat cocalarule?:)) vii sa ma bati musculosule?:)

la cum arati te bate si o fata nu dau in descentrati ca tine ,nu m-ai cauta anturaj ca eu nu m-am legat tine ai inteles ochelaristule ?

te rog m3n, nu`l mai certa ...zicea si el adevaru :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...