Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TCM

sell kb lk 2% +11

Recommended Posts

Guest GrimmReaper

Arie de interes:

DRB LK EDR +13 (+lvl/speed)

RB LK EDR 2% +13

HURRICANE LK DD +13 (+hp/ref)

BOK +5

CAT dai pe set huri lk dd 13 in bok 5?

Link to comment
Share on other sites

daca il faci +13 dau 5+5

prea v-ati invatat la Pomana UP

ne cunoastem?plangi in alta parte. :crazy: am pierdut deja 3 kundumuri la goblin:).

pai 5bok+5 le faci in 3 inv si sunt 24 inv/zi cum sa oferi 5+5 la +13 esti tare pomanagiu ia apa in gura k faci praf cu oferta ta

:)) tu poate faci in 3 inv.. si tu poate chiar stai 24 de ore la pc :crazy: ....Daca taceai filozof ramaneai:). + ca e post ptr TCM nu ptr tine.. nu stiu ce te bagi tu ca chilotu'n ......:) Daca ii convine bn. daca nu sa considere up:) trollolol.Cauti anturaj cu lupa si nu gasesti?

Link to comment
Share on other sites

daca il faci +13 dau 5+5

prea v-ati invatat la Pomana UP

ne cunoastem?plangi in alta parte. :crazy: am pierdut deja 3 kundumuri la goblin:).

pai 5bok+5 le faci in 3 inv si sunt 24 inv/zi cum sa oferi 5+5 la +13 esti tare pomanagiu ia apa in gura k faci praf cu oferta ta

:)) tu poate faci in 3 inv.. si tu poate chiar stai 24 de ore la pc :crazy: ....Daca taceai filozof ramaneai:). + ca e post ptr TCM nu ptr tine.. nu stiu ce te bagi tu ca chilotu'n ......:) Daca ii convine bn. daca nu sa considere up:) trollolol.Cauti anturaj cu lupa si nu gasesti?

cu prostii k tine nu caut anturaj

Link to comment
Share on other sites

daca il faci +13 dau 5+5

prea v-ati invatat la Pomana UP

ne cunoastem?plangi in alta parte. :crazy: am pierdut deja 3 kundumuri la goblin:).

pai 5bok+5 le faci in 3 inv si sunt 24 inv/zi cum sa oferi 5+5 la +13 esti tare pomanagiu ia apa in gura k faci praf cu oferta ta

:)) tu poate faci in 3 inv.. si tu poate chiar stai 24 de ore la pc :crazy: ....Daca taceai filozof ramaneai:). + ca e post ptr TCM nu ptr tine.. nu stiu ce te bagi tu ca chilotu'n ......:) Daca ii convine bn. daca nu sa considere up:) trollolol.Cauti anturaj cu lupa si nu gasesti?

cu prostii k tine nu caut anturaj

vad...nu cauti deloc...nu stiu care e prostu ..aici ..hai AFK. te-ai bagat ca musca'n cacat in topicu baiatului... spam sti sa faci atat

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...