Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

PiratulJackCelTeribil

Cautam ce a zis Eagles pentru ratatu de bulion

Recommended Posts

Prietene, stii, e doar un joc. Nu prea conteaza care cui i-a dat party, nu te face cu nimic mai special daca ai oferit vreodata party cuiva. Si nu-mi aduc aminte sa fii avut party de la prea multi analfabeti. Dar indiferent, baga-ti pultulica in cine vrei tu, pe mine nu ma afecteaza cu nimic ce-ai scris tu mai sus, daca tu simti nevoia sa ma injuri ca te-am intreabat cati ani ai, atunci clar ai o problema. Ori esti un virgin bubos de 12 ani si frustrat care se simte amenintat de fiecare data cand cineva il intreaba de varsta; ori esti tot un virgin prost, putin trecut de adolescenta, care-si gaseste refugiu intr-un joc si isi descarca nervii pe niste necunoscuti doar pentru ca si-ar fi luat vreun suspend, sau ceva. Eh, indiferent, mi se rupe, mi-e mila doar de parintii aia care te-au crescut degeaba. In rest, sa fii iubit unde-ti intra tie mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Nah, n-as vrea sa arat ca tine. ;D

Stai s-o luam de la capat, te-am intrebat cati ani ai, asa...de curiozitate, sa vad si eu care mai e media de varsta a prostiei pe-aici. Te-ai simtit ofuscat, si te-ai gandit ca mai bine ma injuri, cum sa-si permita unu ca mine (nici macar nu cred ca ma cunosti) sa te intrebe pe tine de varsta. Apoi ti-am zis ca ma amuz pe topicul tau, dupa care tu revoltat ma trimiti in mortii mamei, ca na, e simplu de pronuntat, de zis, de tinut minte, etc. Ce sa mai incerci sa dezvolti subiectul cu respectivul, ii zici direct "MORTI MA-TII!" si gata, l-ai dovedit. Apoi intrebi in mod repetat ca daca mai tin minte cand ceream party. Am incercat sa-ti explic cat se poate de politicos in reply-ul urmator, doar na, nu vroiai sa vorbesc pe limba ta. Probabil de asta n-ai inteles. Meh, cui ii pasa.

Si cu toate astea, te intreb, ce ti-am facut eu? =)

Really now, tampiti de la jocul asta. Va pierdeti mintile, nu m-as mira sa aud ca v-ati batut si parintii...sau plecat de-acasa ca nu v-au platit netul, etc.. Plm, vai de viata unora dintre voi...

Link to comment
Share on other sites

N-am inteles nimic din ce-ai zis. Dar e ok, iti dau dreptate, cum as putea sa refuz un om cu nevoi speciale. Tot ce-am inteles de acolo e cuvantul "orfan". Ar trebui sa ma simt insultat ca m-ai facut orfan atata timp cat nu sunt? o_O

Link to comment
Share on other sites

fereasc? bunul dumnezeu :rofl2:

vesiziti de jocu tau amiceeee sau nu mai tii minte cand cereseai paratyy HUH!? =)

Anyway ce rost are sa te iei cu unul la cearta/injuraturi cand el nici creier cat o nuca n-are. In afara de a te trimite in diverse organe si muma, altceva nu mai stie. Oh well...i rest my case. ;D

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

fereasc? bunul dumnezeu :rofl2:

vesiziti de jocu tau amiceeee sau nu mai tii minte cand cereseai paratyy HUH!? =)

Anyway ce rost are sa te iei cu unul la cearta/injuraturi cand el nici creier cat o nuca n-are. In afara de a te trimite in diverse organe si muma, altceva nu mai stie. Oh well...i rest my case. ;D

:)) nu mai pot de ras =))) , omu e pe treaba lui ^_^

Link to comment
Share on other sites

razi date dracu de lesinat infect ce esti

Ba, infect sa stii ca sunt, ca m-a prins o raceala. Lesinat, putin doar, ca mi-e cam rau. De dus dracu, ma duc si dracu daca vrei tu neaparat. :))

CE SUNT? BA TU ITI PERMITI SA-MI ZICI MIE "CE ESTI"?

=)

Link to comment
Share on other sites

Guest AdrIaN-TM

PENTRU BIILIONX(BULION):

STAU LA USA CA BULDOGU :ph34r: SA ASTEPT SA GREASCA PROSTUU :oups: , FAC 2 PASI SI O SARITURAAA :camouflage: SI I-AM RUPT DINTII DIN GURA :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...