Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Eagles

Sugestie ban 99

Recommended Posts

Sugestia mea cand unul e prins cu d/c sa i dea pe toate conturile 99.

Nu de vina caracterul pe care e prins cu sau contul d.c ci omul deci nu merita sa joace pe link din cauza la 1 2 3 nu joaca mai multi find pagina de conturi blocata.

Link to comment
Share on other sites

si dc nu`l am decat pe acela si mai intru la 2-3 prieteni pe cont?de ce sa-i arda pe ei daca is eu prost?

nu dai cont la tampiti clar?ce e moda asta sa joace 50 de insi pe cont.Fiecare raspunde pentru contul lui..daca dai contul unui prieten si ala da pk sa zicem nu iei ss?

din partea mea sa`i dea 99 pe toate conturile ban pe toate conturile pe forum si filtru ip(asemenea specimene nau ce cauta pe forumul jocurile si tot ce tine de linkmania)

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

si dc nu`l am decat pe acela si mai intru la 2-3 prieteni pe cont?de ce sa-i arda pe ei daca is eu prost?

nu dai cont la tampiti clar?ce e moda asta sa joace 50 de insi pe cont.Fiecare raspunde pentru contul lui..daca dai contul unui prieten si ala da pk sa zicem nu iei ss?

din partea mea sa`i dea 99 pe toate conturile ban pe toate conturile pe forum si filtru ip(asemenea specimene nau ce cauta pe forumul jocurile si tot ce tine de linkmania)

:tiphat:

pai joaca-te tu solo,eu prefer sa "share-uiesc" contul cu amicii

Link to comment
Share on other sites

si dc nu`l am decat pe acela si mai intru la 2-3 prieteni pe cont?de ce sa-i arda pe ei daca is eu prost?

nu dai cont la tampiti clar?ce e moda asta sa joace 50 de insi pe cont.Fiecare raspunde pentru contul lui..daca dai contul unui prieten si ala da pk sa zicem nu iei ss?

din partea mea sa`i dea 99 pe toate conturile ban pe toate conturile pe forum si filtru ip(asemenea specimene nau ce cauta pe forumul jocurile si tot ce tine de linkmania)

:tiphat:

pai joaca-te tu solo,eu prefer sa "share-uiesc" contul cu amicii

atunci "imparte" si 99 ;)

pro pentru sugestie....poate asa reusim sa mai scapam de hack-uri

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

si dc nu`l am decat pe acela si mai intru la 2-3 prieteni pe cont?de ce sa-i arda pe ei daca is eu prost?

nu dai cont la tampiti clar?ce e moda asta sa joace 50 de insi pe cont.Fiecare raspunde pentru contul lui..daca dai contul unui prieten si ala da pk sa zicem nu iei ss?

din partea mea sa`i dea 99 pe toate conturile ban pe toate conturile pe forum si filtru ip(asemenea specimene nau ce cauta pe forumul jocurile si tot ce tine de linkmania)

:tiphat:

pai joaca-te tu solo,eu prefer sa "share-uiesc" contul cu amicii

atunci "imparte" si 99 ;)

pro pentru sugestie....poate asa reusim sa mai scapam de hack-uri

:tiphat:

cu ce impiedica aceasta sugestie folosirea de hack-uri ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

Raul trebuie taiat de la radacina, degeaba se dau suspenduri daca nu se face nimic impotriva acestor hack-uri, fiindca romanu e orgolios( cauta modalitati de-a fraieri sistemul). Trebuie neaparat acel Muguard, si toate aceste probleme legate de d/c, vor disparea.pana o sa mai vina un destept, nu spun nume, sa isi bata joc de munca altora, nu le ajunge ca si-au facut reclama destula pe acest forum/server, mai trebuie sa introduca si hack-uri si aici sa se de-a mari sfinti. Penibil

Deci nici pro dar nici contra, degeaba se blocheaza conturi, acestia se pare ca au zeci de conturi (de sacrificiu) pentru un spot...

E doar un joc, fun, amici, socializare.Se pare ca majoritatea au uitat acest concept si au luat acest joc superb ca pe ceva personal...

Link to comment
Share on other sites

De obicei se da suspend pe conturile mari, atunci cand exista legaturi clare.

Nu ma refer doar la contul mare ci la toate conturile pe care le detine cazul leather da d.c de pe contul lui kukytza el nu pateste nimic ba din contra are vreo 3 conturi

Cine imi da asigurarea ca el nu va da d/c din nou mai devreme sau mai tarziu

Mai nou cazul lui bili sa dat doar pe sm lui nu si pe bk

Link to comment
Share on other sites

De obicei se da suspend pe conturile mari, atunci cand exista legaturi clare.

Nu ma refer doar la contul mare ci la toate conturile pe care le detine cazul leather da d.c de pe contul lui kukytza el nu pateste nimic ba din contra are vreo 3 conturi

Cine imi da asigurarea ca el nu va da d/c din nou mai devreme sau mai tarziu

Mai nou cazul lui bili sa dat doar pe sm lui nu si pe bk

De unde sti cate conturi are ?

Cand i`o dat la Boddom permanent...trebuia sa`mi dea si mie pe Barosanu si la Gunit...ca intrase pe aceste conturi chiar in ziua respectiva.

Link to comment
Share on other sites

De obicei se da suspend pe conturile mari, atunci cand exista legaturi clare.

Nu ma refer doar la contul mare ci la toate conturile pe care le detine cazul leather da d.c de pe contul lui kukytza el nu pateste nimic ba din contra are vreo 3 conturi

Cine imi da asigurarea ca el nu va da d/c din nou mai devreme sau mai tarziu

Mai nou cazul lui bili sa dat doar pe sm lui nu si pe bk

De unde sti cate conturi are ?

Cand i`o dat la Boddom permanent...trebuia sa`mi dea si mie pe Barosanu si la Gunit...ca intrase pe aceste conturi chiar in ziua respectiva.

atunci e vina ta ca ei dat contul

Link to comment
Share on other sites

Baro ce lucruri necurate ascuzi de esti impotriva banului pe toate conturile

Eu am un singur cont nimeni nu are acess la el deci nu ma tem ca cineva sa dea d/c sau sa faca ceva pe contul meu

Daca iau ban iau pentru ce fac eu

Nu trebuie sa intre altul pe cont si sa imi dea ss :)))

Si caracterul nu e vinovat pentru d.c ci omul de ce sa mai aiba conturi ??

Sunt care asteapta de 3 luni pentru un cont si pentru 2 3 care dau d.c sufera alti

Deci toti care dau d/c nu au ce cauta pe link

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=418404

I sa lasat conturi ce a facut pe urma a rupt cu d.c tot kanturu3

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=421205

in momentul ala mai avea 3 conturi a rupt cu d.c kanturu 2 1

de fiecare data spunea ca a trecut pe langa spot si la gasit gol si lista continua

dece sa fie lasati sa joace pe link ??? sa aiba conturi pe cand alti nu au din cauza lor poate sunt 100 de persoane care sufera

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=418404

I sa lasat conturi ce a facut pe urma a rupt cu d.c tot kanturu3

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=421205

in momentul ala mai avea 3 conturi a rupt cu d.c kanturu 2 1

de fiecare data spunea ca a trecut pe langa spot si la gasit gol si lista continua

dece sa fie lasati sa joace pe link ??? sa aiba conturi pe cand alti nu au din cauza lor poate sunt 100 de persoane care sufera

bine spui eagles ... dar ce sa le spui nu vezi ca ii doare la patine pe "adminii" astia

Link to comment
Share on other sites

De obicei se da suspend pe conturile mari, atunci cand exista legaturi clare.

Cum adica deobicei? Vreti server curat,atunci INTOTDEAUNA dati suspend pe toate conturile pe care a intrat respectivul si il bagati intr-o lista neagra pe care sa o mai urmairti pentru a evita ca respectivul sa reapara pe server.

De la atitudinea asta flasca a voastra isi permit copii sa faca minuni pe server. Nu conteaza ca e sau nu contul SAU. A intrat pe el si are deja un 99 pe cont, 99 si pe contul respectiv. Doar asa ii veti determina sa renunte.

Vor fi victime colaterale, dar scrie clar in regulament: sa nu dai contul pentru ca suporti consecintele.

Faceti-va treaba, eu credeam ca e normal sa se intample asta fara sa tipam noi aici.

Link to comment
Share on other sites

Baro ce lucruri necurate ascuzi de esti impotriva banului pe toate conturile

Eu am un singur cont nimeni nu are acess la el deci nu ma tem ca cineva sa dea d/c sau sa faca ceva pe contul meu

Daca iau ban iau pentru ce fac eu

Nu trebuie sa intre altul pe cont si sa imi dea ss :)))

Si caracterul nu e vinovat pentru d.c ci omul de ce sa mai aiba conturi ??

Sunt care asteapta de 3 luni pentru un cont si pentru 2 3 care dau d.c sufera alti

Deci toti care dau d/c nu au ce cauta pe link

Nu ascund absolut nimik. Doar ca nu gandesti.

Link to comment
Share on other sites

Baro ce lucruri necurate ascuzi de esti impotriva banului pe toate conturile

Eu am un singur cont nimeni nu are acess la el deci nu ma tem ca cineva sa dea d/c sau sa faca ceva pe contul meu

Daca iau ban iau pentru ce fac eu

Nu trebuie sa intre altul pe cont si sa imi dea ss :)))

Si caracterul nu e vinovat pentru d.c ci omul de ce sa mai aiba conturi ??

Sunt care asteapta de 3 luni pentru un cont si pentru 2 3 care dau d.c sufera alti

Deci toti care dau d/c nu au ce cauta pe link

Nu ascund absolut nimik. Doar ca nu gandesti.

Baro ce usor e sa jignesti fara sa argumentezi....tocmai plimbarea conturilor de la unu la altu ii ingreuneaza munca lui ijav atunci cand ii cauta pe cei cu d/c etc...

nu mai dati contul si gata...fiecare cu, contul lui...ce mare branza...

Link to comment
Share on other sites

De obicei se da suspend pe conturile mari, atunci cand exista legaturi clare.

Cum adica deobicei? Vreti server curat,atunci INTOTDEAUNA dati suspend pe toate conturile pe care a intrat respectivul si il bagati intr-o lista neagra pe care sa o mai urmairti pentru a evita ca respectivul sa reapara pe server.

De la atitudinea asta flasca a voastra isi permit copii sa faca minuni pe server. Nu conteaza ca e sau nu contul SAU. A intrat pe el si are deja un 99 pe cont, 99 si pe contul respectiv. Doar asa ii veti determina sa renunte.

Vor fi victime colaterale, dar scrie clar in regulament: sa nu dai contul pentru ca suporti consecintele.

Faceti-va treaba, eu credeam ca e normal sa se intample asta fara sa tipam noi aici.

Ratezi adevarul. Nu din cauza atitudinii noastre dau disconnect anumiti player, ci doar pentru ca pot. Asta e problema, si speram sa o rezolvam cat mai curand.

Link to comment
Share on other sites

Ratezi adevarul. Nu din cauza atitudinii noastre dau disconnect anumiti player, ci doar pentru ca pot. Asta e problema, si speram sa o rezolvam cat mai curand.

Si crezi ca nu se vor gasi alte hack-uri? Dar daca va sta la indemana sa le blocati accesul pe orice cont pe care intra, de ce nu o faceti?

Sunt atatia cu 99 care inca joaca pe alte conturi. De ce?

Un server 100% sigur nu se va face niciodata, dar daca le permiteti celor care au folosit diverse porcarele sa joaca in continuare degeaba va chinuiti sa securizati.

Link to comment
Share on other sites

Ratezi adevarul. Nu din cauza atitudinii noastre dau disconnect anumiti player, ci doar pentru ca pot. Asta e problema, si speram sa o rezolvam cat mai curand.

Si crezi ca nu se vor gasi alte hack-uri? Dar daca va sta la indemana sa le blocati accesul pe orice cont pe care intra, de ce nu o faceti?

Sunt atatia cu 99 care inca joaca pe alte conturi. De ce?

Un server 100% sigur nu se va face niciodata, dar daca le permiteti celor care au folosit diverse porcarele sa joaca in continuare degeaba va chinuiti sa securizati.

+1

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...