Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

follyc

Limbaj adresat GM

Recommended Posts

n-am inteles vrei sa-ti zic sarumana sau ce ? faceti ceva util servarului nu mai faceti eventuri de kkt in care nu respectatii voi jucatori decat dupa preferinte si stii bine la ce ma refer consider postul asta un alt kkt iar daca imi dati ban imi dati ca vreti voi nu ca as fii facut ceva , nu te-am injurat a fost opinia mea despre eventul facut si servarul asta de kkt condus si dus la capat de voi cu regurile voastre si lipsa voastra de respect fata de cei care joaca pe timpul lor si pe bani lor , iar voi veniti aci si va simtiti mari si tari si aveti pretenti de sar-mana de la jucatori. sa fim seriosi cand am sa te injur sau am sa te jignesc atunci imi zici de limbaj adresat unui admini pana atunci dreptul la opinie il avem toti .

Link to comment
Share on other sites

frate nu vad cu ce te-a jignit, sau ce limbaj a folosit, sa stii ca chiar a fost un event de kkt sa stai intr-un loc si sa astepti sa primesti trade nu cred ca se poate numi event. nu am mai vazut de mult un event in firea lui, cu un premiu pe masura tot timpul se da un bok +3+4 cateodata si +5.

daca se da ss aici doar pt asta e clar nu mai are rost sa ne zbatem si sa incercam sa schimbam ceva, voi ca admini in loc sa incercati sa mai schimbati cv si sa inlaturati comunismul care este acum pe server vad ca mai rau il incurajati, inca odata spun nu vad ce limbaj a folosit, eu daca postez pt asa cv iau nefondata. nu are rost sa mai caut topicuri si sa dau exemple cred ca stit prea bn cate topicuri asemanatoare cu asta sau soldat cu nefondata sau topic closed.

Link to comment
Share on other sites

am zis " lasati eventurile astea de kkt si ocupati-va de servar si de aconturi " unde vezi tu in asta limbaj adresat gm-ului , este opinia mea despre un event in care eu am participat am ajuns inaintea ultimului participant si probabil nu sunt sigur si nu pot acuza dupa preferinte a primit el bok si nu eu , asta m-a deranjat ca dupa ce alte eventuri nu mai vezi mai ei si teapa la event , dasta am zis "event de kkt" aici nu vad vreo adresa la GM sau vreo jignire in asta , dar daca iau ss iau degeaba, din cauza ca va credeti ZEII si aveti pretentie ca totii sa va pupe in dos .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...