Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Kant

SS pentru Pk pe hartile Kalima

Recommended Posts

Propun sa se dea ss celor care dau pk fara motiv sau pentru ca au mai multe rr si isi permit pe hartile kalima.

O singura invitatie k7 am avut cu care trebuea sa merg la pt si cand trec pe langa un "destept" direct pk, trebuea sa fac rost de alte jwl sa cumpar alta invitatie si sa pierd aproximativ 20 minute pana gasesc pe unu sa vanda k7.

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

fac ce vreau pe spotul meu, este un server pvp. daca nu iti place nu mai trece pe acolo,sau chinuite, da rr-uri si dai si u pk cand il prinzi.

Aceasi parere cu tine, sunt anumiti playeri care chiar merita un tratament de asta mai special. E spotul tau, faci ce vrei pe el(legal). Sa luam altfel treaba daca cineva de pe un anumit spot creeaza self defense si e mai mic in rr-uri si nu te poate omora, poti sa ii dai castana sa ramai cu spotul (Vedeti? e si o parte buna in zmeizmul asta).

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nu se da suspend decat in cazuri exceptionale, gen "griefing" (pk-uri repetate intr-un interval scurt de timp).

Adica daca eu sunt la boss in k5 si unu vine si imi da pk , repeta figura si la urmatoru boss , si la urmatoru primeste suspend?

Link to comment
Share on other sites

Nu se da suspend decat in cazuri exceptionale, gen "griefing" (pk-uri repetate intr-un interval scurt de timp).

Adica daca eu sunt la boss in k5 si unu vine si imi da pk , repeta figura si la urmatoru boss , si la urmatoru primeste suspend?

nu vad de ce ar primi ss, teoretic acolo nu este nici un spot, apar doar 2 mobi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...