Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Colinzink

[Rezolvat] Kasko - Esc la knife.

Recommended Posts

Numele meu în joc: Colinzink

Numele EXACT celui pe care îl reclam: KasKo

Screenshot-uri: http://imageshack.us/photo/my-images/534/samp002qj.png/

Descriere a situatiei: Am wanted trebuia sa ma aresteze ma gandesc eu ia hai sa il omor cu Knife,i dau knife si pac in acel moment da ESC sa nu moara..

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Old_Man

Martori: SS

Link to comment
Share on other sites

deci cand ai dat tu cu lama eu am fugit repede sa nu ma omori si nu mai omorat ca stiti si voi daca merg si da cu lama ma da decat pe jos

Astept decizia unui moderator si nu fac +1 ca ma intereseaza posturile

Omule te contrazici singur prima data ai spus ca am dat lama pe langa acum ca am dat lama si tu ai fugit,oricum si daca fugeai si nu dadeai ESC lama avea efect,dar tu ai fugit si ai dat si ESC din acest motiv esti pe jos cu HP.

Link to comment
Share on other sites

Colinzink ti'am mai zis ca esti vanator si aceasta plangere demonstreaza spusele mele. Daca tot minti ... minte mai frumos. Tu ai vrut sa il omori cu cutitul dar el s'a miscat si din acest motiv ti'a aparut tie ca este pe jos. In + daca dadea esc cand revenea trebuia sa moara. Si daca tot esti atat de nesimtit si vanezi incontinuu , de ce nu spui ca omori lumea si dai /q ca sa nu iei wanted?

P.S: Postez in calitate de martor.

EDIT: SS-ul tau arata ca el doar era pe jos. Asa bine putea sa ii dea oricne lama ( chiar si eu ) si tu ca un vanator veneai si il postai. Sa fim seriosi acum... Si cum sunt departe de subiect cand eu ti'am explicat sau mai bine zis reamintit ca el nu a dat esc ci a fugit o.O?

Link to comment
Share on other sites

Colinzink ti'am mai zis ca esti vanator si aceasta plangere demonstreaza spusele mele. Daca tot minti ... minte mai frumos. Tu ai vrut sa il omori cu cutitul dar el s'a miscat si din acest motiv ti'a aparut tie ca este pe jos. In + daca dadea esc cand revenea trebuia sa moara. Si daca tot esti atat de nesimtit si vanezi incontinuu , de ce nu spui ca omori lumea si dai /q ca sa nu iei wanted?

P.S: Postez in calitate de martor.

Vad ca esti departeeeee de subiect si postezi aici sa te afli in treaba.

E foarte simplu am dat lama el da ESC sa nu moara se vede in SS cum se taraste pe jos.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

KasKo nu primeste nimic. Dovezi insuficiente. Am spus de atatea ori: este greu sa omori pe cineva cu knife daca acesta e in miscare, sau in locuri cu o densitate mai mare de jucatori (cum ar fi jail) datorita lagului provocat....

Ati primit toti 3 warn up. V-am scris la fiecare in warn box pentru ce.

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...