Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

meetique

[Rezolvat][kill in safe zone]-cristy1503

Recommended Posts

Numele meu în joc: Scaramouche

Numele EXACT celui pe care îl reclam: CriSty1503

Screenshot-uri: http://imageshack.us/photo/my-images/155/samp001iof.png/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): pai ma lupt cu el si intru in banca ca mia dat unu mats. si ma omorat.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau):-

Martori:-

Link to comment
Share on other sites

Ok.. fapta de care ma fac vinovat e kill in safe zone, dar trebuie luata si fapta ta in dicutie ..lucrurile stand cam asa:

Ma omoara, scaramouch, de vreo 3 ori ..in timpul fiecarei lupte facandu-mi cate 2 eagle-uri, fireste ca nu l-au atins toate gloantele, dar o mare parte da.. fara a-i lua insa niciun pic din hp(lucru ciudat de altfel). A 4-a oara cand ma duc(cautand sa-mi spal rusinea) .. schimbam cateva focuri, dupa care fuge in banca (lucru confirmat si de el in aceasta plangere, faptul ca s-a luptat cu mine).

Desi reiese chiar din spusele lui ca a facut non fair play.. (faptul ca lua de la cineva mats, nu cred ca-l absolva de vina.., nu-i un motiv suficient ca dupa ce se angajeaza in lupta sa fuga in banca) ..vin si cu niste screenshot-uri doveditoare >>1<< si >>2<<

Din cate stiu eu.. in astfel de situatii, ca si atunci cand fuge in spawn dupa ce se angajeaza in prealabil in lupta, imi pot lua libertatea de a-l omori.

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit vad si eu un raspuns bun si clar de la cap la coada.

Scaramouche te luptai si ai zis ca e ok sa fugi repede in banca.Eu zic ca nu e ok(mai ales ca i-ai facut si plangere),drept dovada:

Scaramouche primeste warn pentru vanatoare.

Cristy1503 nu primeste nimic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...