Jump to content
al3xandru

Cine este Iceman, romanul fara slujba si studii care a lasat NASA fara 500.000 de dolari

Recommended Posts

Alt spart care nu isi gasea un job prin oras...

# Hackeri tari nu se vad la TV..aia se numesc hackeri,nu orice om banal

## Si maicasa e proasta,ea credea ca se joaca ?:) Cred ca nu a vazut un joc pe PC in viata ei

### Se inmulteste lumea plina de prosti,iar prostia incepe sa ne domine.

E bine ca mai exista destepti care sa`i corecteze.Tu realizezi ca spui numai "abureli" nu?Asta s`a realizat pe viata in momentul in care a stors prima informatie din baza de date NASA ,asta e modelul omului inteligent,care stie cum sa`si construiasca un viitor in societatea asta de ca***.Prostia domina de mult , aici ai dreptate, doar ca majoritatea stati de parte gresita a baricadei, iar aia care va stoarceti plamanii pe forumuri sa desconspirati indoctrinarea din educatie si mai stiu eu ce alt fel de sisteme, aveti 15-16 ani si nu zic ca nu e bine ca incepeti sa ganditi, dar mai aveti destule de invatat ,si o spun din propria experienta.

Link to comment

Alt spart care nu isi gasea un job prin oras...

# Hackeri tari nu se vad la TV..aia se numesc hackeri,nu orice om banal

## Si maicasa e proasta,ea credea ca se joaca ?:) Cred ca nu a vazut un joc pe PC in viata ei

### Se inmulteste lumea plina de prosti,iar prostia incepe sa ne domine.

E bine ca mai exista destepti care sa`i corecteze.Tu realizezi ca spui numai "abureli" nu?Asta s`a realizat pe viata in momentul in care a stors prima informatie din baza de date NASA ,asta e modelul omului inteligent,care stie cum sa`si construiasca un viitor in societatea asta de ca***.Prostia domina de mult , aici ai dreptate, doar ca majoritatea stati de parte gresita a baricadei, iar aia care va stoarceti plamanii pe forumuri sa desconspirati indoctrinarea din educatie si mai stiu eu ce alt fel de sisteme, aveti 15-16 ani si nu zic ca nu e bine ca incepeti sa ganditi, dar mai aveti destule de invatat ,si o spun din propria experienta.

1.Propria exeperienta o arati nu o spui.

2.Omu , cat de inteligent e....a facut ce a facut si a facut-o ilegal.In Romania se promoveaza ...dasta' suntem ce am ajuns.

3.Swordfish e film.

4.Si ala care nu il suporti tu... fura , cu ce e Iceman mai destept ??

Link to comment

Alt spart care nu isi gasea un job prin oras...

# Hackeri tari nu se vad la TV..aia se numesc hackeri,nu orice om banal

## Si maicasa e proasta,ea credea ca se joaca ?:) Cred ca nu a vazut un joc pe PC in viata ei

### Se inmulteste lumea plina de prosti,iar prostia incepe sa ne domine.

E bine ca mai exista destepti care sa`i corecteze.Tu realizezi ca spui numai "abureli" nu?Asta s`a realizat pe viata in momentul in care a stors prima informatie din baza de date NASA ,asta e modelul omului inteligent,care stie cum sa`si construiasca un viitor in societatea asta de ca***.Prostia domina de mult , aici ai dreptate, doar ca majoritatea stati de parte gresita a baricadei, iar aia care va stoarceti plamanii pe forumuri sa desconspirati indoctrinarea din educatie si mai stiu eu ce alt fel de sisteme, aveti 15-16 ani si nu zic ca nu e bine ca incepeti sa ganditi, dar mai aveti destule de invatat ,si o spun din propria experienta.

1.Propria exeperienta o arati nu o spui.

2.Omu , cat de inteligent e....a facut ce a facut si a facut-o ilegal.In Romania se promoveaza ...dasta' suntem ce am ajuns.

3.Swordfish e film.

4.Si ala care nu il suporti tu... fura , cu ce e Iceman mai destept ??

1."Arati"?Mai am multe de invatat ,asta in cazul in care ai inteles ca le stiu pe toate.

2. Ne contrazicem cumva?

3. Da,parca l`am vazut si eu

4. Nu`l suport?Mai degraba sunt invidios ,toti suntem invidiosi pe reusitele altora ,indiferent de natura actiunilor care ii ridica acolo sus.Ca ii punem "la zid" si ii criticam zilnic(politicieni,bancheri etc.) ,toti am vrea sa fim in locul lor, iar majoritatea celor care ii condamna ar evalua situatia in acelasi fel daca ar detine puterea pe care o detin ei.Ne invartim in jurul aceluiasi subiect..=>destept?(poate ca nu);inteligent?(Din toate punctele de vedere).

Link to comment

4. Nu`l suport?Mai degraba sunt invidios ,toti suntem invidiosi pe reusitele altora ,indiferent de natura actiunilor care ii ridica acolo sus.Ca ii punem "la zid" si ii criticam zilnic(politicieni,bancheri etc.) ,toti am vrea sa fim in locul lor, iar majoritatea celor care ii condamna ar evalua situatia in acelasi fel daca ar detine puterea pe care o detin ei.Ne invartim in jurul aceluiasi subiect..=>destept?(poate ca nu);inteligent?(Din toate punctele de vedere).

Cacao ...pai si atunci de ce aruncam cu pietre in ..bercea mondial de ex. ????....indiferent de natura actiunilor care il ridica acolo sus...asa cum zici tu. ... e sus , a fost ...in fine , asta inseamna ca e careva invidios pe el ?? ...invidia nu isi are locul aici.

Aici are loc promovarea idioteniei. Iceman om destept haker de oaker a spart NASA , ca in cartile pentru copii.Bun , acum hai sa il laudam , slavit prea maria sa :)) ...si data viitoare cand mai postati in topic de genu ...ca Ro. e plina de hoti , ca uite domne suntem plini de manglitori ...sa te gandesti un pic la laudele aduse astuia.

Sau asta nu e hot ... ??

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...