Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Rahann

Bug sau Hack?

Recommended Posts

Am voie sa imi opresc holderul in timpul raziei sa il scap de contor si totodata sa scap si eu de ss?

doar daca ii dai duel inainte sa apara el la spotul respectiv :P

asa stiam si eu, dar pe forum este o plangere in care GM'ul are si poze + ca si respectivul a recunoscut. eu unu nu mai inteleg nimic <_<

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

diq mai nou se scot regulii pe banda rulanta si nimeni nu stie :D

orcum e luna cadourilor si a surprizelor :nanana:

Link to comment
Share on other sites

parerea mea e ca foloseste move to pick la zen astfel el omoara un mob pica zenu pac fuge si il culege si tot asa in timp ce fuge el da si cu ts si omoara toti mobii si de aia se plimba de sus in jos pe tot podu, faza asta am vazuto pe db trecut cand un bk se plimba pe tot spotu si omora mobii la fell ca un sm cand ajung aks o sa incerc sa fac un filmulet sa va demonstrez despre ceea ce este vorba

nu e nici un hack este pur si simplu exploatarea jocului si ar trebui pedepsita cu 99

Link to comment
Share on other sites

parerea mea e ca foloseste move to pick la zen astfel el omoara un mob pica zenu pac fuge si il culege si tot asa in timp ce fuge el da si cu ts si omoara toti mobii si de aia se plimba de sus in jos pe tot podu, faza asta am vazuto pe db trecut cand un bk se plimba pe tot spotu si omora mobii la fell ca un sm cand ajung aks o sa incerc sa fac un filmulet sa va demonstrez despre ceea ce este vorba

nu e nici un hack este pur si simplu exploatarea jocului si ar trebui pedepsita cu 99

buna ideea , astfel cu elite ar ajunge la celebrul bug :)) http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=315296

cred ca ai dreptate...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...