Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Biggles

Macro bot / pick up la zen

Recommended Posts

:))

1. unde scrie ca trebuie sa il intreb de afk pe cineva care foloseste macro?

2. apasa tu space sa vezi ce se intampla si cum se comporta caracterul atunci cand apesi space si ai sa vezi diferenta(nu stau sa iti explic ca esti nob)

3 mai am filmulete cu el, nu e singurul film pe care lam facut :)

4. warn la avocatii poporului

Link to comment
Share on other sites

:))

1. unde scrie ca trebuie sa il intreb de afk pe cineva care foloseste macro?

2. apasa tu space sa vezi ce se intampla si cum se comporta caracterul atunci cand apesi space si ai sa vezi diferenta(nu stau sa iti explic ca esti nob)

3 mai am filmulete cu el, nu e singurul film pe care lam facut :)

4. warn la avocatii poporului

1 ) uitate aci : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=425987

na primit ss pentru ca nu era nici o intrebare de afk !!!!!!!!!!

2) http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=426591

a primit ss pentra ca era o preluare completa !!!

hai spor inaptule ;)

Link to comment
Share on other sites

Cand vad chesti de genu raman uimit in ce stare va aduce jocu .... i`m just :blink:

Draga bIGGLES ,

1 - Zenu dispare pe orice server/versiune/episod mai repede ca orice item + exista programe cu care poti mari viteza unor lucruri din filem oO cum sa poztezi pt pick-zen oO , dar sa zicem ca e asa cum zici tu ....

2 - Filmul tau are 1:12 min. , toate cele 3 poze ale tale sunt in acelasi min , nici macar la 1 min distanta intre ele+zenul din filmuletul tau nu se vede DELOC ! prin POZA!(nu pozele ca sunt toate in acelasi min) nu ne arati decat 1 moment din filmult si cat de idiot ar trebui sa fiu sa las pick doar la zen nu si la alte chesti (daca as folosi progam de pick) se vede in filmul tau ca box of heaven ramane . JALNIC ( daca tot vroaiai sa ma banezi trebuia sa gandesti , sau ce ti-au dat error programele?

3 - Se vede clar ca folosesti cliker (100% si pick) datorita faptului ca atunci cand pui mouse in inventar te opresti instantaneu iar cand il iei din inv. tragi instant .

4 - Acest gen de plangeri / posturi ar trebui sanctionate drastic pentru a le "taia craca de sub picioare" nubilor/ipocritilor care joaca acest joc numit MU-Online doar cu ura si ciuda !

Sper ca admini sa vada (pt ca e evident) ca e doar o vanatoare NEREUSITA !

RUSINE !

Link to comment
Share on other sites

Cand vad chesti de genu raman uimit in ce stare va aduce jocu .... i`m just :blink:

Draga bIGGLES ,

1 - Zenu dispare pe orice server/versiune/episod mai repede ca orice item + exista programe cu care poti mari viteza unor lucruri din filem oO cum sa poztezi pt pick-zen oO , dar sa zicem ca e asa cum zici tu ....

2 - Filmul tau are 1:12 min. , toate cele 3 poze ale tale sunt in acelasi min , nici macar la 1 min distanta intre ele+zenul din filmuletul tau nu se vede DELOC ! prin POZA!(nu pozele ca sunt toate in acelasi min) nu ne arati decat 1 moment din filmult si cat de idiot ar trebui sa fiu sa las pick doar la zen nu si la alte chesti (daca as folosi progam de pick) se vede in filmul tau ca box of heaven ramane . JALNIC ( daca tot vroaiai sa ma banezi trebuia sa gandesti , sau ce ti-au dat error programele?

3 - Se vede clar ca folosesti cliker (100% si pick) datorita faptului ca atunci cand pui mouse in inventar te opresti instantaneu iar cand il iei din inv. tragi instant .

4 - Acest gen de plangeri / posturi ar trebui sanctionate drastic pentru a le "taia craca de sub picioare" nubilor/ipocritilor care joaca acest joc numit MU-Online doar cu ura si ciuda !

Sper ca admini sa vada (pt ca e evident) ca e doar o vanatoare NEREUSITA !

RUSINE !

Hai ca deja intreceti masura.

Gunit 15 15-Sep-2011 00:22 30-Sep-2011 00:22 Lipsa fair-play -LINK- Odyzzeus

Cine a inceput ma primul??? noi sau hh-u??

aduti aminte de Klass si Ignore aia cum au fost vanati? (tot noi am inceput vanatoarea asta ??? )

am postat pe bogzie, si totusi am retras (desii nu trebuia ca nici macar bunul simt nu a avut sa isi ceara scuze macar, si pe langa acest lucru mi sa promis un bok care nici in ziua de azi nu lam primit)

e frumos ce face hh-u pe spoturile ale mari din k6 ??? vine da pk si d/c, stiti voi bine despre cine vorbesc si cine va urma sa ia 99 (da.,.. despre bili e vorba)

si la urma urmei cine e dracu??? voi sunteti ma ca sunteti niste nesimtiti, si ati inceput sa aruncati cu cacat in stanga si in dreapta, si acuma cand a sarit si pe voi putin cacat sariti repede in sus ca voi sunteti curati ca lacrima dar defapt pute dupa voi de la o posta distanta.

NU VA CONVINE NU AVETI DECAT SA PLECATI PE ALT SERVER

NU MA VOI OPRII DECAT ATUNCI CAND VAD CA SE JOACA CORECT.

Link to comment
Share on other sites

Aha... deci recunosti singur si nesilit de nimeni ( =))) ) ca e vanatoare ceea ce faci ( esuata=))) )

Dragule cu mine nu ai avut niciodata treaba , toti o ardeti aiurea ca hh sus hh jos , eu nu am fost amestecat in nici 1 post de pk / d,c / mai stiu eu ce :) mi se rupe de oricine de pe sw asta ( inafara de robi[Torque] ) punct

Oricum mi se pare mult prea josnic sa contiui sa iti raspund la comentariile astea puerile IT`s JUST A GAME !

Warn pt toti cei neimplicati , stop spam , admin hai cu o decizie .

O seara faina

Link to comment
Share on other sites

Guest UseU'reBrain

ce fain o sa fie cand o sa ramaneti sub 50 de playeri si ve`ti fi belit ca kuk

ar fi bine 50 playeri. n-as mai sta cu grija ca imi fac ratatii preluare

Link to comment
Share on other sites

Guest HH are sifon la AS

le rezolva dupa CS sa muriti voi de ciuda =)))))

asa ti-a zis sifonu?

din cate stiu eu sunt mai multi moderatori nu e doar Lancelot :-?

Link to comment
Share on other sites

Guest ToTo-Riina

le rezolva dupa CS sa muriti voi de ciuda =)))))

asa ti-a zis sifonu?

din cate stiu eu sunt mai multi moderatori nu e doar Lancelot :-?

esti in urma rau cu stirile =))) lacelot ,auzi =))))))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...