Jump to content
Alfredo

Mananca mortaciunile de pe sosele !

Recommended Posts

Guest Alexandrw

Nu vad de ce ai face asta decat ...ori esti lipit de sarac ori esti retardat ori ai lovit cu fortza o locomotiva in mers in copilarie si ai ramas cu sechele.

  • Upvote 1
Link to comment

Poate ca afirmatia mea va parea tampita in prima faza insa conducatorii de autovehicule ma vor intelege mai bine ( probabil )

Pe mine unu nu m-ar deranja sa avem astfel de specimene si la noi in tara ... nu aveti idee ce treaba buna ar face devorand toate animalele moarte de pe strazile/soselele noastre!

Nu de putine ori mi-a fost dat sa aleg (fortat) in a calca (cu masina) vreo coada de pisica moarta...dat fiind imprejurarile ( drum ingust , cratere s.a.m.d ), iar cum la noi nu exista o firma care sa se ocupe cu curatarea vietatilor neinsufletite de pe strazi cred ca aceasta varianta cu domnisoara macatoare de vertebrate ar fi una nebuna in primul rand dar si eficienta

Cati dintre voi a-ti oprit masina cand a-ti vazut o animal mort pe miljocul drumului, as indrazni sa spun ca nici unu .....ei bine cu tanara domnita problema ar fi fost rezolvata, cu un simplu sms/tel am fi putut sa o anuntam ca pe DN1 poate sa vina sa serveasca cina!

Respect :tiphat:

Link to comment
Guest constanta

Mie mi se face rau sa vad o mortaciune pe stada.Dar sa mananci mortaciunia ? Cred ca trebuie sa fi bolnav mental pentru a face un asemenea lucru..

Poate prinde un sobolan cu nu stiu eu ce boala,sa vezi ce boala capata si sa vezi ce o sa rad de ea.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...