Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bastia

s-a deschis sezonul de vanatoare

Recommended Posts

:)), deja e coada la plangeri, ai nevoie de un nr de ordine sau o plangere usoara ca sa nu stai la rand, ori se lasa lumea de elite, ori 90% din server va juca cu program redus x zile cu 60 liber si tot asa :D

eu propun un event, ar trebui sa merg la rublica de evnturi, dar merge si aici, 300b-300s pentru cel care da cele mai multe 60 :D

totusi sunt si aspecte pozitive, facem reclama la link pe youtube :))!

:beer: :beer: :beer:

Link to comment
Share on other sites

eu propun un event, ar trebui sa merg la rublica de evnturi, dar merge si aici, 300b-300s pentru cel care da cele mai multe 60 :D

:beer: :beer: :beer:

Ce mai astepti...mergi sa dai la Silviu premiu :))

Nush pe cine ar trebui sa injur... pe el sau pe cei care il lasa sa faca asta

Link to comment
Share on other sites

eu propun un event, ar trebui sa merg la rublica de evnturi, dar merge si aici, 300b-300s pentru cel care da cele mai multe 60 :D

:beer: :beer: :beer:

Ce mai astepti...mergi sa dai la Silviu premiu :))

Nush pe cine ar trebui sa injur... pe el sau pe cei care il lasa sa faca asta

da Silviu clar, el e nr1. dar partea mai proasta este ca o face doar pt iteme, sau pentru a striga pe global x afk????

Link to comment
Share on other sites

Guest ToTo-Riina

domnilor admini la cazul papiciulo / boddom ati dat 99 pe aman2 char , ati avut timp sa verificati ...

si aici soulmaster / crecan este acelasi cu bknight ( cel care a luat ss pt vanatoare ) de ce nu ii dati pe toate characterele ss pt vanatoare ????

Link to comment
Share on other sites

domnilor admini la cazul papiciulo / boddom ati dat 99 pe aman2 char , ati avut timp sa verificati ...

si aici soulmaster / crecan este acelasi cu bknight ( cel care a luat ss pt vanatoare ) de ce nu ii dati pe toate characterele ss pt vanatoare ????

dc sa nu-i dea 99? ca sa nu-si mai poata face alte caractere pe cont?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...