Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lord

hmmm....1....2....

Recommended Posts

Guest Interzisa

Parerea mea (parere pur personala) ca filmuletele cu culesul zenului nu sunt relevante pentru a acorda un suspend macro/bot. Fiindca daca pui in anumita ordine, jwl, iteme in iventar, poti culege cu space zenul fara a lua si itemele de pe jos. Acum nu stiu, fiecare moderator cand acorda un suspend evalueaza situatia cum o vede el, deaceea in cazuri de asemenea gen sa se inteleaga Staff-ul intre ei, sa analizeze si pe urma sa de-a un verdict. Nu ca o data ii alba, o data ii neagra, asa nu se poate.

:)

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea (parere pur personala) ca filmuletele cu culesul zenului nu sunt relevante pentru a acorda un suspend macro/bot. Fiindca daca pui in anumita ordine, jwl, iteme in iventar, poti culege cu space zenul fara a lua si itemele de pe jos. Acum nu stiu, fiecare moderator cand acorda un suspend evalueaza situatia cum o vede el, deaceea in cazuri de asemenea gen sa se inteleaga Staff-ul intre ei, sa analizeze si pe urma sa de-a un verdict. Nu ca o data ii alba, o data ii neagra, asa nu se poate.

:)

pana la urmat inv tot se va umple de iteme, jwls...etc, si atunci nu va mai culege nimic. si totusi sunt curios, chiar daca aranjezi itemele in inv intr-o anumita ordine, ce faci dupa ? ca doar nu o sa stai 2 ore sa apesi space, si mai ales daca esti afk, ce faci, cum apesi space? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

Parerea mea (parere pur personala) ca filmuletele cu culesul zenului nu sunt relevante pentru a acorda un suspend macro/bot. Fiindca daca pui in anumita ordine, jwl, iteme in iventar, poti culege cu space zenul fara a lua si itemele de pe jos. Acum nu stiu, fiecare moderator cand acorda un suspend evalueaza situatia cum o vede el, deaceea in cazuri de asemenea gen sa se inteleaga Staff-ul intre ei, sa analizeze si pe urma sa de-a un verdict. Nu ca o data ii alba, o data ii neagra, asa nu se poate.

:)

pana la urmat inv tot se va umple de iteme, jwls...etc, si atunci nu va mai culege nimic. si totusi sunt curios, chiar daca aranjezi itemele in inv intr-o anumita ordine, ce faci dupa ? ca doar nu o sa stai 2 ore sa apesi space, si mai ales daca esti afk, ce faci, cum apesi space? :blink:

Eu am spus ce fac eu cat sunt on, nu si daca stii cum sa le pui mariuse, in fine eu doar mi-am expus parerea, eu nu port razboiu nimanui si nici nu ma intereseaza ce face X sau Y. I play the game, nothing more. Fiecare e raspunzator de faptele lui.

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest ToTo-Riina

cum ma sa compari astea 2 plangeri si sa mai si spui ca la storm/bk era pick zen =))))))))))))))

redeption a spus ca e irelevant deoarece storm/bk nu a luat decat 1 soul si era ON .

la balauru era singur pe spot , cine putea aduna zenu ??? MOBI ????

Link to comment
Share on other sites

cred ca Rede a explicat ca atat timp cat nu poti demonstra ca este afk cel filmat, nu se da pentru pick zen, imi fine, de ce puneti atatea intrebari retorice? sunt n topicuri unde se arata ca regulamentul este foarte jucabil printre degete si ca decizile moderatorlor sunt ca si vorba lui Basescu "iarna nu-i ca vara" :)), coada la plangeri este de o pagina, orice plangere grea este lasata pana isi face cineva curaj de ea, orice raspuns ar da tot va exista o reevaluare si n nemultumiti, deci cred ca si moderatorii s-au cam saturat de mizeria de pe link, nici nu-i condamn, cand orice faci, oricum nu e bine; toate ca toate dar nu inteleg de ce nu isi fac curaj sa dea vanatoare la toti cei care nu fac altceva decat sa stea cu degetul pe PS sau repede filmeaza orice, e clar ca acei useri nu-s curiosi de capra lor, o vor moarta pe cea a vecinului...

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea (parere pur personala) ca filmuletele cu culesul zenului nu sunt relevante pentru a acorda un suspend macro/bot. Fiindca daca pui in anumita ordine, jwl, iteme in iventar, poti culege cu space zenul fara a lua si itemele de pe jos. Acum nu stiu, fiecare moderator cand acorda un suspend evalueaza situatia cum o vede el, deaceea in cazuri de asemenea gen sa se inteleaga Staff-ul intre ei, sa analizeze si pe urma sa de-a un verdict. Nu ca o data ii alba, o data ii neagra, asa nu se poate.

:)

pana la urmat inv tot se va umple de iteme, jwls...etc, si atunci nu va mai culege nimic. si totusi sunt curios, chiar daca aranjezi itemele in inv intr-o anumita ordine, ce faci dupa ? ca doar nu o sa stai 2 ore sa apesi space, si mai ales daca esti afk, ce faci, cum apesi space? :blink:

Eu am spus ce fac eu cat sunt on, nu si daca stii cum sa le pui mariuse, in fine eu doar mi-am expus parerea, eu nu port razboiu nimanui si nici nu ma intereseaza ce face X sau Y. I play the game, nothing more. Fiecare e raspunzator de faptele lui.

Noapte buna.

asa si eu. dar nu toti gandesc ca noi Ana, majoritatea prefera sa foloseasca elite fara move to pick, crezand ca astfel pot ocoli regulamentul si scapa de ss. dar roata cat de patrata ar fi ea tot se mai intoarece o sigura data.

Link to comment
Share on other sites

Nu m-am uitat decat peste primul post si vreau sa intreb si eu de curios ... daca imi dai voie .

Ce legatura are acest topic cu sectiunea Diverse ?

Sa nu mai spunem Froz3n ca nu vad sa fii tu implicat nici in prima plangere rezolvata nici in ce-a de-a doua !

... Ma uimiti cateodata !

Link to comment
Share on other sites

' date='09 November 2011 - 18:39' timestamp='1320856777' post='6060407']

Nu m-am uitat decat peste primul post si vreau sa intreb si eu de curios ... daca imi dai voie .

Ce legatura are acest topic cu sectiunea Diverse ?

Sa nu mai spunem Froz3n ca nu vad sa fii tu implicat nici in prima plangere rezolvata nici in ce-a de-a doua !

... Ma uimiti cateodata !

vroiam sa dicutam una alta...

sunt si eu postat tot pentru pick up zen :)))

Tu esti cumva implicat ? :))

apropo...imi spui terog atuncia unde trebuia sa postez ??? cumva la vanzari sau ce ?:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

' date='09 November 2011 - 18:39' timestamp='1320856777' post='6060407']

Nu m-am uitat decat peste primul post si vreau sa intreb si eu de curios ... daca imi dai voie .

Ce legatura are acest topic cu sectiunea Diverse ?

Sa nu mai spunem Froz3n ca nu vad sa fii tu implicat nici in prima plangere rezolvata nici in ce-a de-a doua !

... Ma uimiti cateodata !

vroiam sa dicutam una alta...

sunt si eu postat tot pentru pick up zen :)))

Tu esti cumva implicat ? :))

apropo...imi spui terog atuncia unde trebuia sa postez ??? cumva la vanzari sau ce ?:)

Daca ai acorda putin respect unui moderator, ti-ar pica degetele?

Suntem oameni avem puncte de vedere.

Si chiar si un reply a unui moderator ar fii bine venit, poate mai ne lamuresc si ei ce se intampla pana la urma, bai e alba, ba e neagra, ba e gri. Cum sa procedam?

Cei care folosesc elite sa fie pedepsiti, cei care stiu cum sa joace jocul pentru a da space si a culege zenu sa fie apreciati ca stiu cum sa joace jocul.

Link to comment
Share on other sites

' date='11 November 2011 - 05:57' timestamp='1320983877' post='6062543']

Iti era mult mai bine sa-ti spun ca nu ai ales sectiunea corecta si sa-ti dau Closed ?

Se poate rezolva si asta daca vrei si nu te sti adapta !

apropo...imi spui terog atuncia unde trebuia sa postez ???

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=425987

auto pick zen :

Redemption : Irelevant.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=426591

tot auto pick zen :

Lancelot : balaurul 60 de zile macro bot elite using

So nice...

' date='17 November 2011 - 20:20' timestamp='1321554033' post='6072428']

Banati evident nu ? Tu ceri o reevaluare aici si sesizezi ceva ... !

Nu a cerut reevaluare. probabil sa intrebat de ce Redemption a spus doar "irelevant" si Lancelot a dat ss 60 de zile, in 2 plangeri care la prima vedere par identice.

Ei bn nu sunt chiar 2 plangeri identice.

In plangerea nr 1 nu sa intrebat de afk. In plangerea nr 2, dupa cum sa mentionat si mai sus sa intrebat de afk. Ba chiar sa facut si o preluare, daca nu ma insel.

Link to comment
Share on other sites

Guest AdrIaN-TM

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=426507

si aci dece dracu a dat ban ?

ca nu am raspuns la prima intrebare ?

+ astept de 2 sapt sami rezolva cineva reevaluarea....

:violent: :violent: :violent: :violent:

invata sa joci fara elite lesinatule vi aci si plangi ca o muiere da-ti delet la mu toti numa asa stiti sa jucati elite 1hh speed multi hit a-ti aparut toti afoni pe mu asta nu erau copii cu hackuri pe 97D in 2006 ca voi

Link to comment
Share on other sites

Guest HH are sif0n la AS

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=426870&pid=6066205&st=0&#entry6066205

si aici... pick la zen fara intrebari de afk dar cu suspend :) depinde ce moderator rezolva plangerea si ce guilda ai :-"

Mananci rahat ca de obicei :)).

E fillmat cu inventar deschis si se vede CLAR ca nu se modifica zenul la BIggles deci Quas!modo aduna zenul => macro clar.

Ce tot va cacati atata pe voi , asa ai zis si la Papi ca l-au omorat mobii dar intr-un final s-au pus logurile si v-ati facut de ras ca de obicei.

Tot timpul veniti cu scuze si explicatii penibile la orice prostie pe care o faceti , asta e HH din ziua de zi : niste codati.

Si foarte bine ca Lancelot a dat decizia , probabil a fost un fel de "sare pe rana" pentru voi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...