Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest mathy

PT IJA

Recommended Posts

Ija ce inseamna pt tine cat se poate de repede ,ne grabim .... in curand.....??? Pt mine inseaman maimult de 3 luni daca ma iau dupa voi ,, cand dati drumu la conturi sau cand ne faceti conturi la cei care nu au deloc macar unu ??? cand ne rezolvati problema , peste alte 3 luni ?

Link to comment
Share on other sites

Ija ce inseamna pt tine cat se poate de repede ,ne grabim .... in curand.....??? Pt mine inseaman maimult de 3 luni daca ma iau dupa voi ,, cand dati drumu la conturi sau cand ne faceti conturi la cei care nu au deloc macar unu ??? cand ne rezolvati problema , peste alte 3 luni ?

cand nu o sa aiba linkmania jucatori nici peste 50 se va da drumu la conturi , pana atuncia nu cred :))

am eu 3 conturi pe care nu joaca nimeni[nici eu ca n`are rost] + reevaluarea:))

sm 11 rr [cu 60 zile ss]

elfa 10 rr

bk 2 rr

Link to comment
Share on other sites

De curiozitate m-am uitat peste primele 3-4 pagini de la sectiunea "Plangeri" si cred ca peste 50% din reclamatii erau pt "pk pe spot" si "KS" .Nu e mai bine sa mariti experienta? sa zicem de 10, 15,20 ori , ? .Porma nu cred ca o sa mai fie bataie mare pe 5-6 spoturi , pt ca vei putea face exp oriunde...

Daca lumea vrea sa aibe reseturi fara numar, ? voi de ce va impotriviti ?! .

Link to comment
Share on other sites

da nu se impotriveste nimeni, asta e jocul. vrei xp, stai on, ai grija de spot...etc, sa stai si afk sa cresti si rpd, nu prea merge.

Tu vrei sa imi spui ca stai in fata calc 24/24 in joc, fara sa dai alt tab sau sa lasi afk ?. Care mai e farmecul acestui joc, daca stai afk o mare parte din timp ?.Daca se mareste exp nu vei mai fi nevoit sa lasi afk, sa furi spotul lui "gheorghita" si sa risti suspend, ban, cand poti merge in alta parte unde poti creste la fel de rpd.Iar ca sa nu se piarda farmecul la joc, itemele " rare" sa fie cu adevarat rare , iar daca vrei sa fi "jmecher" ai de muncit pentru itemele respective.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...