Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zaicooo

KS + Starionare

Recommended Posts

juarez nu este acelasi lucru cu jua.nez

sh|t nu este acelasi lucru cu sh.it

ti-am zis ca cauti o plangere ca sa te convingi, nu stiu daca ai cautat sau nu.. uite link-ul

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=426110

se poate folosi a.f.k dar la numele lui pot folosi cu punct ? de exemplu daca iti fac preluare tie pot sa folosesc

i.j.a. a.f.k ?

NU, numele nu trebuie stalcit.

Link to comment
Share on other sites

hai sa privim altfel problema, noi ce vrem sa demonstram cand facem o preluare? ca cel de pe spot este afk, corect? corect.. si daca pe Cutarescu il intreb "c.utarescu afk?".. chiar atat de greu e sa isi dea seama ca, despre el e vorba?

in alta ordine de idei.. daca nu era programul asta minunat de anti afk.. toate astea nu mai erau necesare, dar in circumstantele in care acest program este folosit de 90% din server, cum va asteptati voi sa mai faca cineva vreo preluare ? daca nu prin artificii de genul asta? Si asta in cel mai bun caz cand cel caruia ii faci preluare are /filter on

lamureste-ma -iTi- ...

Link to comment
Share on other sites

nu este treaba mea sa te lamuresc.. intreaba admini ce fac in legatura cu problema asta.. eu l-am intrebat pe ija sa stiu cum sa fac preluare pe viitor. Cum ma chinui eu cu preluarile cu nick-ul normal asa trebuie sa se chinuie si altii... nu se aplica regulile decat la unii.

Link to comment
Share on other sites

as dorii totusi ca un moderator sa clarifice situatia sa se stie pe viitor. o zii buna zaicooo

am primit un raspuns in sfarsit dupa cateva zile, am inteles ca nu se accepta intrebari de genul asta. de ce, habar nu am.

o zi bun si tie iti

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...