Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bastia

vanzare mare! ora 20.00 pe global, astazi!

Recommended Posts

30-30, it's that a joke?

merita minim 150-150, dar nu le-as da pe 200-200, doar mai am 400-400

setul si toate jwl care le mai am le las la un prieten, nu le sparg in toate directile, nu are farmec, am spart bokurile, am dat tot in noria la cine a fost pe acolo, restul pleaca si ele, deci topic close!

Link to comment
Share on other sites

nu interpreta la modul gresit, dar daca dai tot la 'un prieten', la ce ai mai facut topicul asta? :)

Iti zic eu : a fost sa se laude cu ce are , a facut si in noria un " drop " si a luat el toate itemele :)

am ajuns la concluzia ca voi sunteti pe langa limitati si frustrati, sunteti si praf din orice punct de vedere, am facut drop la 43 de bok noria, am luat eu toate itemele pentru a le da la cine vreau eu, nu voiai sa fac drop sa vina vanatorii sa culeaga si ei? erau bok-urile mele, am facut cum am vrut, iar daca tot erai curios am dat toate itemele, inclusiv bd lk dd, sod lk 2%, tot ce a picat am dat in noria, sa nu mai zic nimic de cum ma implorau unii pt un item doua, imi era jena deja, era normal sa dau la persoane care cred ca merita nu la toti frustratii, asa ca hai pa, nu ai luat nimic, inseamna ca nu meritai!

topic closed!

Link to comment
Share on other sites

ti-am zis ca nu vreau sa interpretezi gresit, nici n-am fost acolo, eram plecat de acasa la ora aia, dar am auzit din stanga si din dreapta ca n-ai dat nimic, la nimeni.

nu am de gand sa intru in polemici, flameul pe topicul asta chiar nu era ideea pe care o avusesem in cap cand am postat :)

Link to comment
Share on other sites

si totusi nu puteti stai voi linistiti de ce face altu ce va fute pe voi grija ce fac altii ,n-ai primit iteme outlander de asta esti fustrat?

nu n-am primit iteme si nici n-am cerut , dar ma enerveaza oamenii ca el gen anohoolic care se lauda singuri si vor sa fie in centrul atentiei .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...