Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hearon

Doresc si eu un cont

Recommended Posts

Guest gg_mulink

mda :) pagina de conturi e inchisa de mult timp si asa o sa ramana pana nu mai are cine sa joace pe server din cauza ban-urilor sau pentru ca vor face full. Abia atunci se va deschide si o sa inceapa de la capat cu d/c si ban ..aiurea total.

Asta e mu linkmania cand nu se mai ocupa nimeni de el, nu va mai fi niciodata serverul care era inainte pana nu se implica cel care raspunde de server. Staful de aici probabil nu are ce sa faca atat timp cat a transmis mai departe situatia serverului si nu au primit nici un raspuns sau or fi primit de la vrazvan un raspuns ceva de genu "da'i dreq pe cei care vor conturi , lasa'i sa astepte ca are cine sa joace" .

Degeaba am jucat mereu aici de pe 97d pana acum daca am ajuns sa cer o invitatie sau sa ma rog sa mi se faca un cont sa joc si eu in MAREA FAMILIE de pe server...

M'am dus si eu pe serv. lui boom care merge bine ..fara bug-uri, fara d/c-uri , fara clikerul elite, eventuri multe ,la fel si admini destui care par sa'si dea mai mult interesul,...si pare ok.

Cei care v'ati saturat sa va milogiti dupa ei ca sa dea un raspuns..va astept acolo [edit]

N'am nici un interes sa'i fac reclama dar n'am mai rezistat nici eu sa ma milogesc aici pentru un cont pe serv.mu linkmania care merge din ce in ce mai prost.

Bye link.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...