Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BadDemons

Si-a inscenat moartea !

Recommended Posts

Cu ceva timp in urma, mai exact in data de 03.01.2011 aparea un topic in care era specificat ca domnisoara ( nici nu ar trebui numita asa ) Badea Denisa Andreea a murit in accident de masina. Trist, chiar foarte trist avand in vedere ca era in pragul sarbatorilor. Numai ca spre stupoarea noastra, aceasta, nu numai ca n-a murit, dar o gasiti in joc sub o alta identitate (se stie ea foarte bine). Dupa unele verificari si intrebari in stanga si-n dreapta am aflat ca in acea perioada nu au avut loc accidente atat de grave (respectiv 31.12.2010) ba din contra, numai accidente usoare.

Asadar "domnisoara" Badea Denisa Andreea astept un post de-al tau cu scuzele de rigoare fata de prietenii tai din joc de care ti-ai batut joc si i-ai prostit cum ai vrut tu !

Sa-ti fie rusine magarita ce esti ! :slap:

P.S.: Pentru cei ce nu cunosc povestea >>>> Moartea Mincinoasei !

Link to comment
Share on other sites

Stiam si eu ceva legat de subiectu asta, o telenovela intreaga chiar. Dar mai bine o lasam asa. :D

Fata aia din poza, din cate mi-aduc aminte, nici nu e cine se dadea ca ar fi. Sunt doar random pics, cica.. :-? Anyway, who the fuck cares..

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

Fara cuvinte, cred ca toti aici avem tendinta de a exagera, dar asa ceva nu se face. Urat din partea domnisoarei.

Bunica mea avea o vorba: "Nu plazuiti a rau, dupa aia rau va urmareste"

Mirinda oricat de tare te-ai plictisii cum sa iti bati joc in asemnea hal si sa inventezi asemnea porcarii? Cum? Aiurea.

Presupun ca i-a placut urarea de sarbatori (Ödihneascasa in pace, Reast in peace)

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Fara cuvinte, cred ca toti aici avem tendinta de a exagera, dar asa ceva nu se face. Urat din partea domnisoarei.

Bunica mea avea o vorba: "Nu plazuiti a rau, dupa aia rau va urmareste"

Mirinda oricat de tare te-ai plictisii cum sa iti bati joc in asemnea hal si sa inventezi asemnea porcarii? Cum? Aiurea.

Presupun ca i-a placut urarea de sarbatori (Ödihneascasa in pace, Reast in peace)

O zi buna.

Nu stiu ce de comentati daca nu cunoasteti.

1 Tipa chiar a avut accident, a stat in coma in strainatate 5 luni apoi a ramas intr-un kkt de scaun cu rotile. Este nesimtire din partea lui masa ( chiar daca imi este matusa) ca a vrut sa pastreze imaginea curata si nu a spus de accidentul fiicei. Eu am am avut norocul sa o vad si stiu care este starea ei.

Numai bagati nasul in casa altuia daca nu stiti ce sa intamplat cu adevarat. ( punct )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...