Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

wildriff66

Pagina de conturi-Mai asteptam?

Recommended Posts

Buna ziua. As vrea sa stiu daca mai astept pentru a se deschide pagina de conturi pentru Mu Linkmania? Vad ca tot o amanati "o saptamana nu o luna" si tot felul de raspunsuri prin topic-uri mai vechi. Macar sa stim si noi sa nu asteptam degeaba si nu vreau iar raspunsuri de genul "Da in curand" "Intr-o saptamana speram" "Mai dureaza ceva". Cred ca puteti sa ne dati si detalii tehnice si ce se intampla, si in calitate de client(teoretic) avem dreptul de a cunoaste situatia si sa ne o aduca la cunostinta un moderator sau administrator al server-ului Mu Linkmania si binenteles progesul sau regresul a.. "reparatiilor" server-ului. Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca vei primi un raspuns concret la ce se intampla defapt in momentul de fata. cred ca vor sa implementeze un sistem pe baza de invitatii pentru cei care nu au apucat sa isi faca inca un cont. deci va trebui sa ai prieteni care sunt activi si care sunt dispusi sa isi puna si ei la randul lor contul la bataie pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

Ei cica au blocat pagina de conturi sa nu mai faca lumea cont si sa foloseasca hack, dar pe unii care au folosit hack si au fost prinsi nu li s-a blocat contu, ci doar caracteru.

Interesant nu??

odata ce primesti 99, se blocheaza si contul, nu doar characterul pe care primesti suspendul.

Link to comment
Share on other sites

bai nesimtitilor cata rabdare sa mai avem cu , conturile astea?? mereu aceleasi raspunsuri se lucreaza se lucreaza, daca s-ar fii lucrat pana acum ar fii gata va doare la bascheti macar nu mai mintiti baietii astia care stau cu ochii pe sv sa vada daca se da drumu la conturi nesimtitilor

Link to comment
Share on other sites

Ei cica au blocat pagina de conturi sa nu mai faca lumea cont si sa foloseasca hack, dar pe unii care au folosit hack si au fost prinsi nu li s-a blocat contu, ci doar caracteru.

Interesant nu??

odata ce primesti 99, se blocheaza si contul, nu doar characterul pe care primesti suspendul.

nu neaparat, cunosc persoane care au 99 pe un caracter si contul nu e blocat.. inca :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

Poate va aduce Mos Craciun cadou pagina de conturi deschisa :)) . Asa ca puneti-va sa-i scrieti scrisori =))

Sau iepurasul de la Pastele Cailor :D

Deci pe tine te astept in joc!! Clar!!!

Ultimu spot Kalima6 sau 90 Bis, ne asteapta Mariusica. De dragul vremurilor trecut... i damn miss that time. :kiss:

Buna ziua, joc pe un cont imprumutat, fara datele contului, fara nimic. Problema mea e in felul urmator, dau 10 rr-uri si raman fara cont, la cine sa sar la gat? Spuneti dumeavoastra, la cine? Ma gandesc la o solutie (neortodoxa si egoista), bag elite-ul, dau gt si ma filmez, in caz ca raman fara cont ca si-l revendica stapanul de drept, postez gt-ul si nu are nici el contul si nici eu. (Era o idee fictiva, care multi o pun in aplicare).

Ar fii bine totusi sa ne spuneti si noua o data mai exacta cand se va deschide pagina de conturi, ne-am saturat sa asteptam sa se deschida si sa jucam pe contul altora, vrem contul nostru propriu de care sa raspunde in caz de (nelegiuire), conturile astea care sunt imprumutate, numai batai de cap ne dau si dumneavostra adminilor si noua jucatorilor. Puneti-va un pic in postura noastra si o sa intelegeti exact ce v-am explicat mai sus. Nu ne mai raspundeti cu ignoranta sau de sus, preconizati o data cand se va deschide pagina de conturi.

Inteleg si pozitia Staff-ului linkmania dar inteleg si pozitia jucatorului linkmania.

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

oricate topicuri s-ar deschide nu cred ca o sa se rezolve problema mai repede decat ar face`o in mod normal.sunt sigur ca daca ar putea sa remedieze problema ar face`o in momentul acesta la cat i`am stresat

:tiphat:

topicurile nu sunt facute sa ii grabim sau ceva asa topicul este facut sa ni se zica cat mai dureaza si daca se mai dau drumu la conturi

Link to comment
Share on other sites

topicurile nu sunt facute sa ii grabim sau ceva asa topicul este facut sa ni se zica cat mai dureaza si daca se mai dau drumu la conturi

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=423334

Din moment ce cauta oameni care sa se ocupe de server, nu au cum sa spuna cand se rezolva problema. Nimanui nu ii convine situatia actuala, nici macar celor care au cont. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Eu nu cred ca ne baga in seama , nici nu cred ca se ocupa careva de problema asta , zic si ei ceva acolo ca sa se afle in treaba ca defapt nici ei nu stiu in ce stadiu sunt cu problema , iar dupa parerea mea nici nu se va deschide prea curand pagina de conturi din moment ce nu s-a rezolva pana acum .

Link to comment
Share on other sites

Guest GreenSmoke

o idee mai buna ar fi asta: bagati un sezon mai recent putin decat s2 pentru ca este al dracu' de plictisitor sa stai numai la lvl, MU nu se rezuma numai la lvl si la pvp si la vanatoare ca pe linkmania. mai faci un item, mai faci un event ceva. de la sezonul 3-4 cred ca ar fi bestial, bine 4 cred ca deja ar fi un pas prea mare pentru linkmania daca nici cu s2 nu se descurca bine, dar un s3 sa te chinui putin pentru aripi de lvl 3 ar fi interesant...si acum toata lumea o sa sara cu chestii gen: s3 e plin de bugguri, am jucat eu pe un server numit X si avea bugg si vrajeli, server cu 9999x exp in care faci full cat ai clipi si cumperi aripile lvl 3 din shop. deja sa joci pe linkmania si sa stai ca prostu' on in ture sa dai rr cu exp aia mica si sa te plictisesti ca altceva nu ai ce face, nu mai este palpitant deloc, prin 2005 pierdeam noptile pe mu si stateam si jucam de drag, era alta treaba, era frumos, de atunci si pan' acum singurul progres evident a fost bulangeala din ce in ce mai mare si accentuata pe care unii jucatori o afiseaza de fiecare data cand au ocazia, favorismul gen adminu x il stie pe jucatorul y si il iarta daca face o belea, dar cu altii in schimb e foarte critic si da pedepse ampulea. regulamentul cu contuarul in arena si in kalime mi se pare o aberatie totala, fa-i frate preluare si aia e, nu ii dai ban ca sta de 2 ori afk, poate omu are si el probleme, munceste,are familie si joaca de placere nu sa fie cel mai bun, faci razie, are re off ii dai d/c si eventual un avertisment, a-2a oara ar merge un ban pentru cateva zile pentru ca deja e magarie. as mai avea multe de spus dar tare imi e ...defapt sunt sigur ca nu le ia nimeni in seama si mi-am uzat tastatura degeaba :)

Link to comment
Share on other sites

o idee mai buna ar fi asta: bagati un sezon mai recent putin decat s2 pentru ca este al dracu' de plictisitor sa stai numai la lvl, MU nu se rezuma numai la lvl si la pvp si la vanatoare ca pe linkmania. mai faci un item, mai faci un event ceva. de la sezonul 3-4 cred ca ar fi bestial, bine 4 cred ca deja ar fi un pas prea mare pentru linkmania daca nici cu s2 nu se descurca bine, dar un s3 sa te chinui putin pentru aripi de lvl 3 ar fi interesant...si acum toata lumea o sa sara cu chestii gen: s3 e plin de bugguri, am jucat eu pe un server numit X si avea bugg si vrajeli, server cu 9999x exp in care faci full cat ai clipi si cumperi aripile lvl 3 din shop. deja sa joci pe linkmania si sa stai ca prostu' on in ture sa dai rr cu exp aia mica si sa te plictisesti ca altceva nu ai ce face, nu mai este palpitant deloc, prin 2005 pierdeam noptile pe mu si stateam si jucam de drag, era alta treaba, era frumos, de atunci si pan' acum singurul progres evident a fost bulangeala din ce in ce mai mare si accentuata pe care unii jucatori o afiseaza de fiecare data cand au ocazia, favorismul gen adminu x il stie pe jucatorul y si il iarta daca face o belea, dar cu altii in schimb e foarte critic si da pedepse ampulea. regulamentul cu contuarul in arena si in kalime mi se pare o aberatie totala, fa-i frate preluare si aia e, nu ii dai ban ca sta de 2 ori afk, poate omu are si el probleme, munceste,are familie si joaca de placere nu sa fie cel mai bun, faci razie, are re off ii dai d/c si eventual un avertisment, a-2a oara ar merge un ban pentru cateva zile pentru ca deja e magarie. as mai avea multe de spus dar tare imi e ...defapt sunt sigur ca nu le ia nimeni in seama si mi-am uzat tastatura degeaba :)

Da, multe amintiri, multe vise, cand uiti ideea principala....pc-ul pe care este serverul e VARZA. Nu rezista la cerintele crescute ale unui season 3, nu rezista sa sustina 700-800 de conturi online. Ce sustin aici e parerea mea, dar ca mine gandesc multi. A trecut prea mult timp pentru o rezolvare tehnica a problemei. Cred ca pana nu se schimba serverul pe ceva mai performant asa vom sta, ca la puscarie...200-250 de oameni plus conturile secundare(in momentul asta sunt 338 de conturi on).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...